خانه / دسته‌بندی نشده / رقابت شبکه های ماهواره ای در حمایت از گروهک های تروریستی

رقابت شبکه های ماهواره ای در حمایت از گروهک های تروریستی

رقابت شبکه های ماهواره ای در حمایت از گروهک های تروریستی

|رقابت شبکه های ماهواره ای در حمایت از گروهک های تروریستی از اس پی سیتی|

هرچند شبکه های ماهواره ای فارسی زبان سعی می کنند با تکنیک های خبری خودشان را در طول سال شمسي حرفه ای و همچنين بی طرف نشان دهند ولي بايد توجه داشت در برخی بزنگاه ها، نقاب از چهره آن هم ها می افتد و همچنين چهره واقعی شان نمایان می مي شود.

– داعش خود خوانده، کومله، منافقین، جیش الظلم، جندالشیطان، پژاک، الاحوازیه، پ.

ک.

ک و همچنين .

تفاوتی نمی کند هرجا پای یک فارسی زبان از آن هم ها حمایت می کنند در آخرین نمونه، بی بی سی به میان گروهک تروریستی و همچنين ضدایرانی کومله رفت و همچنين با رپورتاژ آگهی به این گروهک در حال انقراض نفس مصنوعی داد.

بی بی سی در این نقل از بدون اشاره به جنایت های این گروهک بدنام سعی کرد آن هم ها را ملجأ جوانان کردستانی معرفی کند؛ گروهک سنگدلی که در کارنامه اش کشتن و قتل عام ۱۸ فرد يا شخص از اهالی روستای دولاب در یک شب، سربریدن ماموران امنیتی کشور با موزاییک، تکه تکه کردن بدن اسیران زنده، شکافتن قلب جوون ۱۸ ساله، شهادت دو کودک سنندجی و همچنين .

ديدن می مي شود.

” همچنین بی بی سی فارسی، در سال شمسي ۹۲ در گزارشی، از اقدامات گروهک تروریستی جیش الظلم به سرکردگی عبدالمالک ریگی حمایت کرد.

این رسانه انگلیسی همچنین در یک برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر که با حضور کارشناس همراه بود، مدعی شد که ریگی در بین اقشار زیادی از شهروندان و مردم شهر محبوب است و همچنين در آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب به دنبال علت محبوبیت ریگی می گشت.

” * BBC در خدمت جنایتکار حسینیه سیدالشهدای شیراز در نمونه دیگر، این رسانه دربار انگلیس، تریبونش را در اختیار جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر قرار داد که دستش در بمب گذاری در حسینیه سیدالشهدای شیراز به خون اشخاص بی گناه زیادی آغشته شده بود.

(جنایت های بی بی سی را اینجا ببینید) ” * وقتی ایران اینترنشنال وارد می مي شود حمایت از گروهک های تروریستی تنها به بی بی سی محدود نمی مي شود.

ایران اینترنشنال دیگر رسانه لندنی در جریان حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ که منجر به شهید و همچنين زخمی شدن ده ها هموطن شامل زن و همچنين کودک بی گناه شد، دست به اقدامی بی سابقه زد.

” این رسانه سعودی تنها چند ساعت بعد از وقوع این جنایت هولناک، تریبونش را در اختیار سخنگوی گروهک الاحوازیه گذاشت که مسئولیت این حادثه تروریستی را به دست گرفته بود قرار داد، اقدامی که حتی با قوانین رسانه های غربی هم در تناقض بود.

* اینترنشنال دربست در اختیار منافقین همچنين و علاوه بر این، ایران اینترنشنال در این سال شمسي ها، بارها مراسم و همچنين گردهمایی های سازمانی که ترور ۱۷ هزار ایرانی را در کارنامه دارد، پوشش زنده داده و همچنين حتی در توییتر، سخنان مریم رجوی سرکرده این فرقه را به صورت لحظه به لحظه و همچنين با عنوان فوری توییت کرد! ” * پوشش همه جانبه همایش تجزیه طلبان ایران اینترنشنال همچنین همایش تجزیه طلبان را که با هدف صد تکه کردن ایران برگزار شد هم به صورت ویژه پوشش خبری داد.

” * رادیو آمریکا و همچنين تریبون زنده به عبدالمالک ریگی همچنين و علاوه بر رسانه های لندن نشین، در کارزار حمایت رسانه ای از تروریست ها، اولین بار این شبکه تلویزیونی “صدای آمریکا” یا آن هم VOA بود که با “عبدالمالک ریگی” سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان (موسوم به جندالله!) به روش زنده گفت و همچنين گو کرد و همچنين تریبونش را در اختیار این تروریست قرار داد.

” این اقدام وقیحانه و همچنين مغرضانه صدای آمریکا در حمایت و همچنين ترویج رسمی تروریست مشهور منطقه بلوچستان، حتی با اعتراض شدید محافل ایرانی مقیم ایالات متحده در آن هم زمان مواجه شد.

* رادیو فردا در اختیار گروهک جیش الظلم رادیوفردا نیز در طول این سال شمسي ها سعی کرده که در رقابت ضدایرانی از رقابیش عقب نماند و همچنين به عنوان اولین رسانه رسمی تریبونش را در اختیار عبدالرئوف ریگی برادر عبدالمالک که بعد از هلاکت وی گروهک تروریستی جیش الظلم (موسوم به جیش العدل!) را به راه انداخت، قرار داد.

جیش الظلم گروهک تروریستی است که چند سال شمسي پیش با علمیات مسلح جان ده ها تن از هموطنان شیعه و همچنين سنی کشورمان را گرفته است.

” هرچند شبکه های ماهواره ای فارسی زبان سعی می کنند با تکنیک های خبری، خودشان را در طول سال شمسي حرفه ای و همچنين بی طرف نشان دهند ولي بايد توجه داشت در برخی بزنگاه ها، نقاب از چهره آن هم ها می افتد و همچنين چهره واقعی شان نمایان می مي شود.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – گروهک های تروریستی – تروریستی – بی بی سی – ماهواره – گروهک تروریستی – رپورتاژ آگهی – فارسی – حمایت – کومله – شبکه – کردستانی – چهره – جوون – زبان – سربریدن – رپورتاژ – ماموران – کارنامه – کشتن و قتل عام – روستای – جوانان – اسیران – امنیتی – مصنوعی – انقراض – بی طرف – معرفی

منبع

رقابت شبکه های ماهواره ای در حمایت از گروهک های تروریستی در تاریخ ۱۶ March 2021 | 1:25 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …