خانه / دسته‌بندی نشده / پخش زنده ۲۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه تحویل سال شمسي از حرم مطهر رضوی

پخش زنده ۲۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه تحویل سال شمسي از حرم مطهر رضوی

پخش زنده ۲۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه تحویل سال شمسي از حرم مطهر رضوی

|پخش زنده ۲۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه تحویل سال شمسي از حرم مطهر رضوی از اس پی سیتی|

مدیر رسانه های صوتی و همچنين تصویری آستان قدس رضوی گفت: ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های تحویل سال شمسي در حرم مطهر رضوی از شبکه های استانی، ملی و همچنين بین المللی صدا و همچنين سیما به صورت زنده و همچنين مستقیم پخش خواهد شد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری مهر”، سید رضا موسوی کیا با اشاره به فراهم شدن بستر پخش زنده ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های تحویل سال شمسي در حرم رضوی از رسانه ملی بیان کرد: طی همين امشب و همچنين فردا دو هزار و همچنين ۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه سال شمسي تحویل از حرم مطهر رضوی در شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف استانی، ملی و همچنين بین المللی صداوسیما پخش خواهد شد تا زائران امام و پيشوا مهربانی ها بتوانند از هر جای ایران و همچنين جهان دل های عاشق خود را به این ضریح آسمانی در لحظه تحویل سال شمسي گره بزنند.

مدیر رسانه های صوتی و همچنين تصویری آستان قدس رضوی گفت: این ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب از شبکه های یک، دو، سه، قرآن، افق، جام جم، شبکه های ماهواره ای بین المللی و همچنين شبکه های استانی رسانه ملی پخش می گردد، شبکه خراسان رضوی ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب لحظه تحویل سال شمسي را به روش کامل پوشش خواهد داد و همچنين شبکه قرآن نیز از ساعت ۸ تا ۲۰ روز شنبه از حرم رضوی میهمان منزل و خانه های شهروندان و مردم شهر خواهد بود.

وی افزود: برنامه جذاب و جالب و خوب عصر جدید از شبکه ۳، فرمول یک از شبکه یک و همچنين سین هشتم از شبکه افق نیز از طریق ارتباط زنده تلویزیونی با حرم مطهر رضوی ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های سال شمسي تحویل را پوشش خواهند داد.

مدیر رسانه های صوتی و همچنين تصویری آستان قدس رضوی اظهار کرد: با همکاری شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف سیما، مجموعاً ۲۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه لحظات تحویل سال شمسي از حرم مطهر رضوی پخش خواهد شد.

موسوی کیا گفت: مراسم ویژه حرم مطهر رضوی توسط برخی از شبکه های اتحادیه رادیو و همچنين تلویزیون های اسلامی نیز به صورت زنده پخش خواهد شد.

گفتنی است؛ برنامه جذاب و جالب و خوب تحویل سال شمسي ۱۴۰۰ از حرم مطهر رضوی از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه تا لحظاتی بعد از تحویل سال شمسي ادامه خواهد داشت و همچنين با پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری” به پایان خواهد رسید، همچنین همچنين و علاوه بر پخش این ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب در رسانه ملی از طریق پخش زنده در پیام رسان های داخلی دل های عاشقان را به زیارت امام و پيشوا مهربانی ها خواهد آورد.

کلید واژه ها: برنامه جذاب و جالب و خوب های تحویل سال شمسي – حرم مطهر رضوی – برنامه جذاب و جالب و خوب – بین المللی – شبکه های استانی – رضوی – آستان قدس رضوی – تحویل – ویژه – شبکه – حرم مطهر – رسانه – استانی – شبکه های ماهواره ای – آستان قدس – رسانه ملی – پخش زنده – شبکه های ماهواره – زنده – تصویری – خراسان رضوی – آستان – دقیقه – صدا و همچنين سیما – رضا موسوی – مدیر – صوتی – صداوسیما – خبرگزاری – سیما

منبع

پخش زنده ۲۲۰۰ دقیقه برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه تحویل سال شمسي از حرم مطهر رضوی در تاریخ ۲۰ March 2021 | 10:10 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …