خانه / دسته‌بندی نشده / بی اخلاقی شبکه های مواهواره ای در مقابل دراکولای مهران مدیری

بی اخلاقی شبکه های مواهواره ای در مقابل دراکولای مهران مدیری

بی اخلاقی شبکه های مواهواره ای در مقابل دراکولای مهران مدیری

|بی اخلاقی شبکه های مواهواره ای در مقابل دراکولای مهران مدیری از اس پی سیتی|

سمت اول مجموعه نمایش خانگی «دراکولا» با گذشت ۲ روز از نشر قانونی در فیلیمو و همچنين نماوا، چندین نوبت از سوی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بازپخش شده است.

– سمت اول مجموعه نمایش خانگی دراکولا با گذشت ۲ روز از نشر قانونی در فیلیمو و همچنين نماوا، چندین نوبت از سوی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بازپخش شده است.

” قسمت اول مجموعه نمایش خانگی های ایرانی در شبکه های ماهواره ای که بدون اجازه از صاحب قانونی اثر و همچنين پرداخت حق پخش انجام می مي شود، ممکن است ضرر هنگفتی به صاحب اثر وارد کند.

این اقدام شبکه های ماهواره ای و همچنين تلاش برای جذب مخاطب داخلی، در حالی است که بالا رفتن هزینه اشتراک پلتفرم های آنلاین در روزها و همچنين ماه های اخیر، مخاطبان پلتفرم ها را ناراضی کرده است و همچنين حالا با این گرانی و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر به نظر می رسد اقبال به تماشای همین ورژن و نسخه های بی کیفیت هم بیشتر مي شود.

دراکولا به کارگردانی مهران مدیری، نخستین سریال این مدیوم است که در سال شمسي ۱۴۰۰ منتشر شده است.

بر اساس قسمت اول این مجموعه، به نظر می رسد سریال جديد و تو و تازه مدیری دارای پروداکشن پهناور و بزرگ و همچنين پرهزینه ای است.

این سریال همچنین از حضور بازیگران پرشماری زيرا و به درستي که مهران مدیری، ویشکا آسایش، گلاره عباسی، نیما شعبان نژاد، محمد بحرانی، بهنام تشکر، سیما تیرانداز و همچنين… بهره می برد.

 
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – نمایش خانگی – دراکولا – ماهواره – شبکه – قانونی – خانگی – نمایش – معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی – نشر – بازپخش – پلتفرم – فیلیمو – مهران مدیری – فارسی – مخاطب – بدون اجازه – صاحب – نوبت – زبان – بی کیفیت – اقتصادی – مخاطبان – معظلات و مسائل و مشکلات – آنلاین – اشتراک – ایرانی – پرداخت

منبع

بی اخلاقی شبکه های مواهواره ای در مقابل دراکولای مهران مدیری در تاریخ ۲۶ March 2021 | 3:55 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …