خانه / دسته‌بندی نشده / هشدار به خریداران ملک در کشورهای خارجی

هشدار به خریداران ملک در کشورهای خارجی

هشدار به خریداران ملک در کشورهای خارجی

|هشدار به خریداران ملک در کشورهای خارجی از اس پی سیتی|

خرید ملک و همچنين دریافت اقامت در برخی کشور های همسایه مدتی است که مجددا به یکی از سوژه های اصلی تبلیغات شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی متعلق به این شرکت ها تبدیل شده است.

– “؛ در سال شمسي های اخیر برخی شرکت های خارجی به منظور جذب سرمایه، دست به اقداماتی زده اند که وعده اعطای اقامت به متقاضیان در مقابل خرید ملک، یکی از مهمترین و همچنين دوست داشتني و جذاب ترین آنها است.

شاید برای عده ای داشتن اقامت یک کشور دیگر به واسطه خرید ملک، اقدام قابل توجه و همچنين مهمی باشد ولي بايد توجه داشت این موضوع دقیقا شروع ماجراست.

زیرا این شرکت ها با انجام تبلیغات گسترده در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و همچنين با بهره بري و استفاده از ناآگاهی مخاطبان در مورد قوانین و همچنين مقررات مهاجرت و همچنين خرید ملک در این کشورها ، تلاش دارند تا مهاجرت، سرمایه گذاری ، اقامت و همچنين خرید ملک را برای سرمایه ‏گذاران داخلی موجه و همچنين سودآور جلوه دهند.

ولي بايد توجه داشت تجربه سال شمسي های قبل نشان می دهد بسیاری از کسانی که در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند، به دلیل عدم آشنایی با قوانین و همچنين مقررات آن هم کشور، دچار معظلات و مسائل و مشکلات عدیده ای شده اند.

شرایط اقامت کشور ها با یکدیگر متغاير و متفاوت است دکتر فرشید فرزانگان رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و همچنين امارت در گفت و همچنين گو با تصویر روز، در این خصوص می گوید: شرایط اقامت و همچنين دریافت روادید در کشور های متنوع و گوناگون و مختلف با یکدیگر متغاير و متفاوت است لذا باید به این نقطه توجه ویژه داشت.

فریب تبلیغات را نخورید وی می گوید: متأسفانه عده ای به دلیل آشنا نبودن با قوانین و همچنين مقررات فریب این تبلیغات را خورده و همچنين بدون مشورت با اشخاص آگاه و همچنين مطلع سرمایه خود را در اختیار این شرکت ها قرار می دهند.

حتی در برخی مواقع این اشخاص سرمایه خود را نیز از دست می دهند.

قبل از خرید با وکیل متخصص مشورت کنید رییس اتاق بازرگانی ایران و همچنين امارت ضمن هشدار به شهروندان و مردم شهر اظهارداشت: توصیه می کنیم شهروندان و مردم شهر قبل از هرگونه اقدام برای سرمایه گذاری و همچنين خرید منزل و خانه در هر یک از کشورها حتما با وکیل یا اشخاص مطلع و همچنين آگاه در این خصوص مشورت کرده تا با قوانین و همچنين مقررات حاکم بر آن هم کشور به ویژه در قسمت و بخش املاک آشنا شوند.

کلام آخر در پایان به هموطنان گرامی پیشنهاد می مي شود پیش از خرید ملک در هر یک از کشورهای جهان قوانین و همچنين مقررات خرید و همچنين فروش ملک در آن هم کشور را به روش دقیق مطالعه نمایند و همچنين در صورت تمایل برای خرید، به صحبت های شفاهی و همچنين قرارداد پیشنهادی دلالان اعتنا نکنند.

حتماً قبل از معامله و همچنين امضای قرارداد، پیش نویس آن هم را به رویت یک وکیل متخصص و همچنين با تجربه در زمینه املاک و همچنين قراردادها برسانید.

همچنین سعی کنید برای خرید ملک در خارج کشور از طریق یک بانک ایرانی برای این کار اقدام نمایید.

کلید واژه ها: خرید ملک – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – خرید – اقامت – شرکت ها – سرمایه – کشور – قوانین و همچنين مقررات – تبلیغات – ماهواره – شرکت – کشورها – مهاجرت – سرمایه گذاری – یکی از – اقدام – خارجی – فضای مجازی – دوست داشتني و جذاب ترین – شبکه – متقاضیان – قابل – مخاطبان – بهره بري و استفاده – قوانین – گسترده – مقررات – همسایه

منبع

هشدار به خریداران ملک در کشورهای خارجی در تاریخ ۳۰ March 2021 | 5:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …