خانه / دسته‌بندی نشده / تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت مي شود

تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت مي شود

تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت مي شود

|تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت مي شود از اس پی سیتی|

تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت مي شود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازدر دیدار با اعضای ستاد کنگره چهار هزار شهید استان یزد، اظهار داشت: انگیزه شهیدان و همچنين رزمندگان از حضور در میدان جنگ حفظ نظام و همچنين انقلاب و همچنين ارزش ها بود که ما نیز باید در این راستا تلاش کنیم.

امام و پيشوا جمعه بندر دیر افزود: دشمن از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی در صدد مأیوس و همچنين منحرف کردن جوانان از خط انقلاب است که متأسفانه در داخل نیز کسی نسبت به هشدارهای رهبری در خصوص مدیریت فضای مجازی توجه نمی کند.

وی ادامه داد: امروز کسانی در سایه جمهوری اسلامی و همچنين ایثارگری رزمندگان و همچنين شهدا و همچنين ایثارگران زندگی می کنند ولي بايد توجه داشت خلاف اهداف انقلاب و همچنين شهدا حرکت می کنند.

حسینی گفت: بارها از همین تریبون شنیده اید بنده در سال شمسي های قبل عرض کردم که حضور افرادی بی صلاحیت در بعضی از دستگاه ها شامل دستگاه قضایی خطرش از جنگ هشت ساله بیشتر است.

وی عنوان کرد: جنگ هشت ساله را شهروندان و مردم شهر با دادن جان و همچنين فداکاری به پیروزی رساندند ولی این آدم های ناصالح در بعضی دستگاه ها با اعمال و همچنين رفتار و همچنين برخوردشان با شهروندان و مردم شهر و همچنين ارباب رجوع، شهروندان و مردم شهر را که پشتوانه اصلی نظام خواهند بود از نظام می گیرند لذا خطر اینها از خطر جنگ برای نظام بیشتر است.

خطیب جمعه دیر یادآور شد: من بارها گفته ام که در دادگستری و همچنين جاهای دیگر دارند شهروندان و مردم شهر را ناامید می کنند، تذکر دادیم گفتند ما قاضی را بدون رضایت خودش نمی توانیم جا به جا کنیم که من پشت همین تریبون عرض کردم در صورتي که تو زورتان به قاضی نمی رسد جا به جا کنید من به شهروندان و مردم شهر که اختیار خودشان را دارند بگویم که جا به جا شوند.

وی اضافه کرد: با وجود تأکیدات مکرر آیت الله رییسی ریاست محترم قوه قضاییه و همچنين بخشنامه ها و همچنين سخنرانی های ایشان مبنی بر تکریم ارباب رجوع و همچنين رفتار با ادب اسلامی و همچنين انسانی با شهروندان و مردم شهر، متأسفانه آن هم هایی که ما عرض کردیم هنوز به راه و همچنين کار خودشان ادامه می دهند.

حسینی ابراز کرد: اخیراً یکی از همین قضات دادگستری دیر با جانباز آزاده ما برخورد بسیار زننده و همچنين ناشایستی داشتند.

امام و پيشوا جمعه دیر اظهار کرد: بنده با ریاست دادگستری شهرستان دیر تماس گرفتم که گفتند من از ایشان عذرخواهی کردم، گفتم آن هم قاضی این گونه برخورد کرده عذرخواهی تو چه معنایی دارید این آدم روحیه و همچنين رویه و همچنين اخلاقش همین است تو چرا عذرخواهی بکنید.

وی تاکید کرد: ما خیلی امیدی به مسئولین قضایی استان نداریم زيرا و به درستي که بارها گفته ایم گوش در صورتي که گوش تو و همچنين ناله در صورتي که ناله من آنچه البته به جایی نرسد فریاد است لذا از خود آیت الله رییسی درخواست می کنیم بازرسی را اعزام بکنند و همچنين از نزدیک بیاید و همچنين درد دل این آزاده جانباز ما را بشنود.

امام و پيشوا جمعه دیر گفت: چندسال است که من گفته ام نمی خواستم دوباره بگویم ولی واقعاً برای ما مایه شرمندگی است که ما در این شهرستان باشیم و همچنين این گونه با رزمنده و همچنين ایثارگر و همچنين جانباز ما برخورد مي شود.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم اقدام مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري و همچنين سریع صورت گیرد، تصریح کرد: کمبود نیرو دارید داشته باشید، دادگاهی که این گونه با شهروندان و مردم شهر، ارباب رجوع و همچنين یک آزاده برخورد می کند درش بسته و همچنين تعطیل مي شود بهتر است این چه وضعی است چرا حفاظت دادگستری استان نظارت نمی کند؛ من به احکامشان کاری ندارم که جای حرف دارد ولی چرا این گونه برخورد می کنند.

حسینی در مورد امضا سند جامع و همچنين راهبردی همکاری ایران و همچنين چین، گفت: اولاً این قرارداد و همچنين توافق نیست بلکه یک سند جامع راهبردی و همچنين نقشه راه است که جنبه اجرایی ندارد و همچنين اعداد و همچنين ارقامی در آن هم نیست.

وی افزود: زيرا و به درستي که قرارداد نیست چیزی واگذار نشده است و همچنين کسانی که در زمان خودشان اربابشان محمدرضا بحرین را واگذار کرد و همچنين منافقینی که برای صدام جاسوسی کردند و همچنين بعد هم با توپ و همچنين تانک صدام می خواستند ایران را بگیرند و همچنين فتنه گرانی که در سال شمسي ۸۸ اصل نظام را نشانه گرفتند حالا اینها با فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن استقلال کشور افتاده اند.

حسینی یادآور شد: بنابراین این یک سند است و همچنين در آینده که قرارداد نوشته و همچنين در مجلس تصویب شد باید به اطلاع شهروندان و مردم شهر رسانده مي شود و همچنين جای نگرانی نیست.

وی با اشاره به دهه تکریم مساجد، اظهار داشت: ساخت مساجد و همچنين اماکن دینی باید بر اساس نیازسنجی و همچنين هماهنگی و همچنين هدفمند باشد.

امام و پيشوا جمعه بندر دیر با بیان اینکه مساجد اصلی ترین پایگاه اخلاق، دین و همچنين عالی ترین مرکز بصیرت است، افزود: مسجد سنگر دفاع از اسلام و همچنين ارزش های اسلامی و همچنين مبارزه با دشمنان اسلام بویژه در بعد فرهنگی است.

وی عنوان کرد: مسجد ظرفیت خوبی در حوزه کارکرد فرهنگی و همچنين اجتماعی است و همچنين محلات ما باید مسجدمحور باشند و همچنين اهالی محله باید از این مرکز دینی خط بگیرند و همچنين امام و پيشوا جماعت مسجد امام و پيشوا محله باشد.

حسینی با تبریک روز جمهوری اسلامی، بیان کرد: این مناسبت مظلوم واقع شده است در حالی که از اهمیت بسیاری برخوردار و همچنين باید این روز را جشن بگیریم.

وی افزود: معنای جمهوری اسلامی این است که خواست و همچنين رأی شهروندان و مردم شهر در چارچوب ارزش های اسلامی باشد و همچنين نظام اسلامی بر پایه اسلام باشد نه اینکه هرکس هر چیز دلش خواست بگوید.

امام و پيشوا جمعه دیر گفت: در آستانه انتخابات دوباره عده ای می گویند محدودیت هست و همچنين نمی گذارند آن هم کسی که می خواهیم انتخاب کنیم، من به این جریانات سیاسی که این حرف ها می زنند عرض می کنم از اول انقلاب تا امروز بیشتر حضور را تو در مناصب اصلی حکومت داشتید.

حسینی خاطرنشان کرد: اهدافی که شهروندان و مردم شهر در انقلاب داشتند در نظام اسلامی تحقق پیدا کرد و همچنين امروز در این کره خاکی تنها نظامی که روی پای خود ایستاده و همچنين مستقل است نظام جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به روز طبیعت، ابراز داشت: گرچه مسئولین و همچنين مقامات کشور از شهروندان و مردم شهر درخواست کردند با توجه به شیوع کرونا” رعایت کنند متأسفانه مراعات نمی مي شود که ما توصیه می کنیم حداقل فاصله گذاری را رعایت کنید.

امام و پيشوا جمعه دیر با اشاره به روز جهانی کتاب کودک، افزود: زمان آموزش دوران کودکی است و همچنين نوشتن کتاب برای این قشر اهمیت دارد.

وی در خصوص روز سلامت گفت: اسلام به سلامت ما اهمیت داده است و همچنين ما خود نیز باید نسبت به این مهم توجه جدی داشته باشیم.

حسینی با تقدیر از برگزارکنندگان جشن میلاد امام و پيشوا زمان (عج) در شهرستان دیر، گفت: به کسانی که به نام امام و پيشوا زمان (عج) در یکی از حسینیه های بردخون آهنگ های مبتذل پخش می کنند، تذکر بدهم که نباید با ارزش های اسلامی و همچنين مسائلی که مرتبط به امام و پيشوا زمان (عج) است این گونه بازی مي شود.

کلید واژه ها: تکریم ارباب رجوع – شهرستان دیر – فضای مجازی – انقلاب – شبکه های ماهواره ای – رزمندگان – شبکه های ماهواره – شهرستان – جمهوری اسلامی – دستگاه – ادارات – دستگاه قضایی – تکریم – تقویت – ارباب – مجازی – ایثارگران – امام و پيشوا جمعه – دستگاه ها – ایثارگری – شهدا – حضور – شهید – بندر دیر – حفظ نظام – ماهواره – ارزش ها – جوانان – شهیدان – اسلامی

منبع

تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت مي شود در تاریخ ۲ April 2021 | 4:20 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …