خانه / دسته‌بندی نشده / سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

|سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد از اس پی سیتی|

منفک کردن سعید محمد از مسؤولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

– دست يار سیاسی سپاه پاسداران گفت: منفک کردن سعید محمد از مسؤولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایمنا”، سردار یدالله جوانی در خصوص حمایت سپاه از کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار کرد: سپاه نه از سعید محمد و همچنين نه از هیچ کاندیدای دیگری در انتخابات حمایت نمی کند و همچنين نخواهد کرد.

اساساً وارد شدن سپاه و همچنين بسیج به انتخابات به روش مصداقی و همچنين حمایت از اشخاص و همچنين تيم ها و همچنين فهرست ها دارای منع قانونی و همچنين شرعی است.

وی افزود: این فضایی که در شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين رسانه های خارجی و همچنين بویژه در شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب شکل گرفته و همچنين بعضاً سعید محمد را کاندیدای مورد حمایت سپاه معرفی می کنند، از یک طرف ساخته و همچنين پرداخته کسانی است که می خواهند چهره سپاه را مخدوش کنند و همچنين از طرفی، متأثر از افرادی است که تصور می کنند زيرا و به درستي که سعید محمد مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه را به دست داشته و همچنين به عرصه انتخابات وارد شدن کرده اند، احتمالاً وارد شدن ایشان به عرصه انتخابات با نظر و همچنين تأیید و همچنين حمایت سپاه است.

دست يار سیاسی سپاه پاسداران گفت: این تصورات نه تنها کاملاً خلاف واقع است بلکه واقعیت این است که سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران و همچنين شامل ایشان به عرصه انتخابات بدون طی مراحل و همچنين فرآیندهای قانونی تعریف شده مخالف است.

اتفاقاً منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

منبع: فارس
کلید واژه ها: سعید محمد – قرارگاه سازندگی خاتم – قرارگاه سازندگی – فرماندهی – کاندیداهای ریاست جمهوری – قرارگاه – سپاه – سعید – حمایت – محمد – شبکه های ماهواره ای – انتخابات – دست يار سیاسی سپاه – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – سازندگی – رسانه های خارجی – مسؤولیت – سپاه پاسداران – خاتم – تخلف – مقررات – یدالله جوانی – قرارگاه خاتم – ریاست جمهوری – دست يار سیاسی – رعایت – ایشان – شبکه – ضدانقلاب

منبع

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد در تاریخ ۳ April 2021 | 4:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …