خانه / دسته‌بندی نشده / سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

|سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد از اس پی سیتی|

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازدولت بهار، یدالله جوانی، دست يار سیاسی سپاه در بخشی از گفتگو با فارس گفت: سپاه نه از سعید محمد و همچنين نه از هیچ کاندیدای دیگری در انتخابات حمایت نمی کند و همچنين نخواهد کرد.

اساساً وارد شدن سپاه و همچنين بسیج به انتخابات به روش مصداقی و همچنين حمایت از اشخاص و همچنين تيم ها و همچنين فهرست ها دارای منع قانونی و همچنين شرعی است.

این فضایی که در شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين رسانه های خارجی و همچنين بویژه در شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب شکل گرفته و همچنين بعضاً سعید محمد را کاندیدای مورد حمایت سپاه معرفی می کنند، از یک طرف ساخته و همچنين پرداخته کسانی است که می خواهند چهره سپاه را مخدوش کنند و همچنين از طرفی، متأثر از افرادی است که تصور می کنند زيرا و به درستي که سعید محمد مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه را به دست داشته و همچنين به عرصه انتخابات وارد شدن کرده اند، احتمالاً وارد شدن ایشان به عرصه انتخابات با نظر و همچنين تأیید و همچنين حمایت سپاه است.

منفک کردن سعید محمد از قرارگاه خاتم به دلیل تخلف از سوی وی بود دست يار سیاسی سپاه افزود: این تصورات نه تنها کاملاً خلاف واقع است بلکه واقعیت این است که سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران و همچنين شامل ایشان به عرصه انتخابات بدون طی مراحل و همچنين فرآیندهای قانونی تعریف شده مخالف است.

اتفاقاً منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

کلید واژه ها: سعید محمد – انتخابات – سپاه – قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا – حمایت – قرارگاه سازندگی خاتم – شبکه های ماهواره ای – فرماندهی – سعید – محمد – دست يار سیاسی سپاه – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – قرارگاه سازندگی – قرارگاه – رسانه های خارجی – وارد شدن – قرارگاه خاتم – خاتم الانبیا – دست يار سیاسی – اشخاص – شبکه – خاتم – ضدانقلاب – سازندگی – اجتماعی – ماهواره – قانونی – معرفی – نقل از

منبع

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد در تاریخ ۳ April 2021 | 2:00 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …