خانه / دسته‌بندی نشده / دست يار سیاسی سپاه: سعید محمد به دلیل تخلف از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

دست يار سیاسی سپاه: سعید محمد به دلیل تخلف از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

دست يار سیاسی سپاه: سعید محمد به دلیل تخلف از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

|دست يار سیاسی سپاه: سعید محمد به دلیل تخلف از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد از اس پی سیتی|

سردار یدالله جوانی، دست يار سیاسی سپاه پاسداران گفت: سپاه نه از سعید محمد و همچنين نه از هیچ کاندیدای دیگری در انتخابات حمایت نمی کند و همچنين نخواهد کرد – سردار یدالله جوانی، دست يار سیاسی سپاه پاسداران گفت: منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازروز نو :سردار یدالله جوانی، دست يار سیاسی سپاه پاسداران گفت: سپاه نه از سعید محمد و همچنين نه از هیچ کاندیدای دیگری در انتخابات حمایت نمی کند و همچنين نخواهد کرد.

اساساً وارد شدن سپاه و همچنين بسیج به انتخابات به روش مصداقی و همچنين حمایت از اشخاص و همچنين تيم ها و همچنين فهرست ها دارای منع قانونی و همچنين شرعی است.

سردار جوانی که با فارس مصاحبه می کرد، ادامه داد: این فضایی که در شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين رسانه های خارجی و همچنين بویژه در شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب شکل گرفته و همچنين بعضاً سعید محمد را کاندیدای مورد حمایت سپاه معرفی می کنند، از یک طرف ساخته و همچنين پرداخته کسانی است که می خواهند چهره سپاه را مخدوش کنند و همچنين از طرفی، متأثر از افرادی است که تصور می کنند زيرا و به درستي که سعید محمد مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه را به دست داشته و همچنين به عرصه انتخابات وارد شدن کرده اند، احتمالاً وارد شدن ایشان به عرصه انتخابات با نظر و همچنين تأیید و همچنين حمایت سپاه است.

او افزود: این تصورات نه تنها کاملاً خلاف واقع است بلکه واقعیت این است که سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران و همچنين شامل ایشان به عرصه انتخابات بدون طی مراحل و همچنين فرآیندهای قانونی تعریف شده مخالف است.

اتفاقاً منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

کلید واژه ها: دست يار سیاسی سپاه – سعید محمد – دست يار سیاسی – سپاه پاسداران – سپاه – انتخابات – پاسداران – سردار – جوانی – سیاسی – سعید – محمد – دست يار – قرارگاه سازندگی خاتم – شبکه های ماهواره ای – فرماندهی – حمایت – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – قرارگاه سازندگی – قرارگاه – رسانه های خارجی – قرارگاه خاتم – دیگری – نقل از روز – شبکه – خاتم – تخلف – ضدانقلاب – سازندگی

منبع

دست يار سیاسی سپاه: سعید محمد به دلیل تخلف از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد در تاریخ ۳ April 2021 | 11:20 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …