خانه / دسته‌بندی نشده / قدردانی ۲۳۳ نماینده مجلس از پخش سریال گاندو در ایام نوروز

قدردانی ۲۳۳ نماینده مجلس از پخش سریال گاندو در ایام نوروز

قدردانی ۲۳۳ نماینده مجلس از پخش سریال گاندو در ایام نوروز

|قدردانی ۲۳۳ نماینده مجلس از پخش سریال گاندو در ایام نوروز از اس پی سیتی|

جذب مخاطب بیش از ۸۲ قسمت و بخش در ایام نوروز گواه این مدعاست که مدیران و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب سازان صداوسیما به رغم رقابت های نابرابر با امواج سهمگین دشمن در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی تلاش کردند و همچنين شهروندان و مردم شهر را پای تلویزیون نشاندند تا در منزل و خانه مانده و همچنين شاهد برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع باشند.

– قدردانی ۲۳۳ نماینده مجلس از پخش سریال گاندو در ایام نوروز ” جذب مخاطب بیش از ۸۲ قسمت و بخش در ایام نوروز گواه این مدعاست که مدیران و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب سازان صداوسیما به رغم رقابت های نابرابر با امواج سهمگین دشمن در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی تلاش کردند و همچنين شهروندان و مردم شهر را پای تلویزیون نشاندند تا در منزل و خانه مانده و همچنين شاهد برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع باشند.

۲۳۳ نماینده مجلس در بیانیه ای از برنامه جذاب و جالب و خوب های نوروزی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به ویژه پخش سریال گاندو ۲ تشکر و همچنين قدردانی کردند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، روح الله متفکر آزاد در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۳۳ نماینده مجلس در قدردانی و همچنين تشکر از برنامه جذاب و جالب و خوب های نوروزی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را به شرح زیر خواندن و قرائت کرد: امروز در عرصه جنگ پهناور و بزرگ رسانه ای، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم قرار دارد و همچنين به معنای واقعی سربازان و همچنين افسران این جنگ، مدیران و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب سازان رسانه ای پهناور و بزرگ خواهند بود که با از خودگذشتگی و همچنين تلاش مضاعف و همچنين به رغم همه کمبودهای مالی و همچنين برخی بی مهری ها، ایستاده اند و همچنين مبتکرانه تلاش می کنند.

نوروز ۱۴۰۰ در حالی آغاز شد که بیش از یک سال شمسي از شیوع ویروس منحوس کرونا می گذشت و همچنين به همین دلیل بسیاری از مشاغل تعطیل و همچنين یا با محدودیت مواجه شدند در این راه کارشناسان و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب سازان شبکه های رادیویی و همچنين تلویزیونی و همچنين همچنین مراکز استانی صداوسیما با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين تلاش شبانه ریزی مجدانه بر آن هم شدند که در ایام تعطیلات نوروز برنامه جذاب و جالب و خوب های سرگرم کننده، مفرح و همچنين آموزشی پخش کرده تا حافظ آرامش ملت ایران باشند.

همچنين و علاوه بر تأمین نشاط و همچنين شادابی منزل و خانه ها، اطلاع رسانی دقیق و همچنين بهنگام صداوسیما در مورد کرونا قابل تقدیر است.

جذب مخاطب بیش از ۸۲ قسمت و بخش در ایام نوروز گواه این مدعاست که مدیران و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب سازان صداوسیما به رغم رقابت های نابرابر با امواج سهمگین دشمن در شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی تلاش کردند و همچنين شهروندان و مردم شهر را پای تلویزیون نشاندند تا در منزل و خانه مانده و همچنين شاهد برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع باشند.

رسانه ملی در نوروز امسال با تولید و همچنين پخش سریال های متنوع و گوناگون و مختلف نظیر سریال موفق و همچنين پربیننده ن.

خ که به هم وطنان عزیز کُرد می پرداخت تناسب بیننده های سریال های طنز را جابه جا کرد.

همچنین صداوسیما با پخش سریال گاندو ۲ بر آگاهی بخشی و همچنين بصیرت مخاطبان افزود تا شهروندان و مردم شهر همچنين و علاوه بر شادابی و همچنين نشاط آدابی سیاسی خود را بالا ببرند.

نوروز ۱۴۰۰ از نوروزهایی بود که شهروندان و مردم شهر در آن هم هم طنز خوب دیدند و همچنين هم به واسطه اعیاد شعبانیه شاهد و همچنين مستمع برنامه جذاب و جالب و خوب های دوست داشتني و جذاب تلویزیونی و همچنين رادیویی در حوزه دینی و همچنين معارف اسلامی بودند.

همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های امیدبخش در حوزه اقتصاد مقاومتی، آداب و همچنين رسوم، جهش تولید و همچنين حمایت از کارآفرینان در کنار نشر پیام های دقیق در مورد کرونا در جهت حفظ سلامت ملت ایران نقش ایفا کرد.

دشمن برای چندمین بار حساب های کاربری بعضی از شبکه های برون مرزی صداوسیما را مسدود کرد.

به عنوان مثال حساب کاربری پرس تی وی در فیسبوک مسدود شد ولي بايد توجه داشت صدای مقاومت انقلاب اسلامی در شبکه های برون مرزی رسانه ملی قطع نشد و همچنين صداوسیما هوشیارانه در برابر فضاسازی های رسانه ای ایستادند.

همه این تلاش ها ما را بر آن هم داشت که از فرزندان انقلاب در صداوسیمای جمهوری اسلامی تشکر و همچنين قدردانی کنیم.

امیدواریم این برنامه جذاب و جالب و خوب ها در ماه رمضان و همچنين در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ ادامه دار باشد.

کلید واژه ها: ایام نوروز – شبکه های ماهواره ای – نماینده مجلس – برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع – برنامه جذاب و جالب و خوب – شبکه های ماهواره – نوروز – صداوسیما – سریال گاندو – قدردانی – نماینده – فضای مجازی – جمهوری اسلامی ایران – روح الله متفکر آزاد – تلویزیون – سریال – گاندو – ماهواره – جمهوری اسلامی – مجلس – مدیران – متنوع – امواج – مخاطب – رقابت – مجازی – صداوسیمای – جلسه علنی – شبکه – تلاش

منبع

قدردانی ۲۳۳ نماینده مجلس از پخش سریال گاندو در ایام نوروز در تاریخ ۶ April 2021 | 12:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …