خانه / دسته‌بندی نشده / برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

|برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است از اس پی سیتی|

در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشم و همچنين گوششان به شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های بیگانه است که ببینند آنها در این باره چه می گویند.

– ” کرمانشاه – حجت الاسلام لروند گفت: در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشم و همچنين گوششان به شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های بیگانه است که ببینند آنها در این باره چه می گویند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسادر کرمانشاه”، گردهمایی ماهیانه علما، روحانیون و همچنين طلاب کنگاور امروز در سالن جلسات مدرسه علمیه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان کنگاور و همچنين با سخنرانی حجت الاسلام علی محمد لروند برگزار گردید.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در این گردهمایی عنوان کرد: طبق روایات دینی و همچنين اسلامی قدرشناسی از شهروندان و مردم شهر یعنی قدرشناسی از خداوند تبارک و تعالي، پس هرکس از شهروندان و مردم شهر تشکر نکند از خداوند تبارک و تعالي تشکر نکرده است لذا می قدرت گفت که شهروندان و مردم شهر در مورد قدرشناسی به چند دسته تقسیم می شوند.

حجت الاسلام لروند ادامه داد: امروز برخی قدر خون شهیدانی که این نظام را بالنده نگه داشته است را نمی دانند، لذا در همین سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشم و همچنين گوششان به شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های بیگانه است که ببینند آنها در این باره چه می گویند.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در ادامه سخنان خود عنوان داشت: این اشخاص متاسفانه اقتدار و قدرت تعقل ندارند تا بتوانند بین درست و همچنين اشتباه را تشخیص دهند در صورتي که سند همکاری ایران و همچنين چین فروش ایران است پس چرا آمریکا وانگلیس و همچنين اسراییل را عصبانی کرده است؟! این استاد حوزه علمیه کرمانشاه اظهار داشت: از سوی دیگر اشخاص و همچنين تيم هایی که در داخل کشور از این سند همکاری عصبانی خواهند بود بی گمان از درک سیاسی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برخوردار نیستند، این سند همکاری، فروش نفت و همچنين فرآورده های نفتی کشور ما را تضمین مي کند و همچنين بدون شک قراداد با بزرگترین اقتدار و قدرت اقتصادی جهان که به تا حال در سطح بین الملل از حامیان کشور ما بوده، باعث رونق کشور خواهد شد که خوشایند بعضی ها نیست.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در پایان سخنان خود تاکید کرد: ولی امر مسلمین خوب می دانند چگونه این کشتی انقلاب را هدایت کند.

/۱۴۰۰/
کلید واژه ها: سند همکاری ایران و همچنين چین – همکاری ایران و همچنين چین – شبکه های ماهواره ای – ایران و همچنين چین – شبکه های ماهواره – سند همکاری – شهرستان کنگاور – حجت الاسلام – بیگانه – کنگاور – همکاری – گردهمایی – کرمانشاه – ایران – رسانه – شهرستان – روحانیون و همچنين طلاب – ماهواره – برگزار – شهروندان و مردم شهر – مدرسه علمیه – امام و پيشوا جمعه – شبکه – روحانیون – خبرگزاری – علی محمد – روزنامه نويس و خبرنگار – سخنرانی – روایات – ولیعصر

منبع

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است در تاریخ ۷ April 2021 | 3:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …