خانه / دسته‌بندی نشده / سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

|سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد از اس پی سیتی|

سردار جوانی، دست يار سیاسی سپاه گفت: سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران و همچنين شامل سعید محمد به عرصه انتخابات بدون طی مراحل و همچنين فرآیندهای قانونی تعریف شده مخالف است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازجماران؛ سردار جوانی، دست يار سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در بخشی از گفت و همچنين گوی خود با خبرگزاری فارس گفت: سپاه نه از سعید محمد و همچنين نه از هیچ کاندیدای دیگری در انتخابات حمایت نمی کند و همچنين نخواهد کرد.

اساساً وارد شدن سپاه و همچنين بسیج به انتخابات به روش مصداقی و همچنين حمایت از اشخاص و همچنين تيم ها و همچنين فهرست ها دارای منع قانونی و همچنين شرعی است.

این فضایی که در شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين رسانه های خارجی و همچنين بویژه در شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب شکل گرفته و همچنين بعضاً سعید محمد را کاندیدای مورد حمایت سپاه معرفی می کنند، از یک طرف ساخته و همچنين پرداخته کسانی است که می خواهند چهره سپاه را مخدوش کنند و همچنين از طرفی، متأثر از افرادی است که تصور می کنند زيرا و به درستي که سعید محمد مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه را به دست داشته و همچنين به عرصه انتخابات وارد شدن کرده اند، احتمالاً وارد شدن ایشان به عرصه انتخابات با نظر و همچنين تأیید و همچنين حمایت سپاه است.

منفک کردن سعید محمد از قرارگاه خاتم به دلیل تخلف از سوی وی بود سردار جوانی گفت: این تصورات نه تنها کاملاً خلاف واقع است بلکه واقعیت این است که سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران و همچنين شامل ایشان به عرصه انتخابات بدون طی مراحل و همچنين فرآیندهای قانونی تعریف شده مخالف است.

اتفاقاً منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

کلید واژه ها: سعید محمد – دست يار سیاسی سپاه – سپاه – انتخابات – دست يار سیاسی – سعید – محمد – سپاه پاسداران انقلاب – شبکه های ماهواره ای – پاسداران – حمایت – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – رسانه های خارجی – سپاه پاسداران – خبرگزاری فارس – قانونی – انقلاب – قرارگاه خاتم – سردار – سیاسی – اشخاص – دست يار – شبکه – ضدانقلاب – فرماندهی – گفت و همچنين گوی – خبرگزاری – وارد شدن – قرارگاه

منبع

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد در تاریخ ۳ April 2021 | 9:55 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …