خانه / دسته‌بندی نشده / تخلف، دلیل برکناری سردار سعید محمد

تخلف، دلیل برکناری سردار سعید محمد

تخلف، دلیل برکناری سردار سعید محمد

|تخلف، دلیل برکناری سردار سعید محمد از اس پی سیتی|

منفک کردن سعید محمد از فرماندهی قرارگاه خاتم به دلیل تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

– سردار جوانی با بیان اینکه سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران به عرصه انتخابات بدون طی مراحل قانونی مخالف است، گفت: منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

سردار یدالله جوانی، دست يار سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفت: – سپاه از سعید محمد و همچنين هیچ کاندیدای نظامی دیگری حمایت نخواهد کرد.

– سپاه نه از سعید محمد و همچنين نه از هیچ کاندیدای دیگری در انتخابات حمایت نمی کند و همچنين نخواهد کرد.

اساساً وارد شدن سپاه و همچنين بسیج به انتخابات به روش مصداقی و همچنين حمایت از اشخاص و همچنين تيم ها و همچنين فهرست ها دارای منع قانونی و همچنين شرعی است.

این فضایی که در شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين رسانه های خارجی و همچنين بویژه در شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب شکل گرفته و همچنين بعضاً سعید محمد را کاندیدای مورد حمایت سپاه معرفی می کنند، از یک طرف ساخته و همچنين پرداخته کسانی است که می خواهند چهره سپاه را مخدوش کنند و همچنين از طرفی، متأثر از افرادی است که تصور می کنند زيرا و به درستي که سعید محمد مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه را به دست داشته و همچنين به عرصه انتخابات وارد شدن کرده اند، احتمالاً وارد شدن ایشان به عرصه انتخابات با نظر و همچنين تأیید و همچنين حمایت سپاه است.

– این تصورات نه تنها کاملاً خلاف واقع است بلکه واقعیت این است که سپاه به جدّ با وارد شدن پاسداران و همچنين شامل ایشان به عرصه انتخابات بدون طی مراحل و همچنين فرآیندهای قانونی تعریف شده مخالف است.

اتفاقاً منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و همچنين رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است.

کلید واژه ها: سعید محمد – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – انتخابات – سپاه – سعید – محمد – سپاه پاسداران انقلاب – قرارگاه سازندگی خاتم – شبکه های ماهواره ای – فرماندهی – پاسداران – دست يار سیاسی سپاه – سردار – حمایت – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – قرارگاه سازندگی – قرارگاه – رسانه های خارجی – سردار سعید محمد – کاندیدای نظامی – سپاه پاسداران – خبرگزاری فارس – انقلاب اسلامی – تخلف – قانونی – مقررات – انقلاب – مراحل قانونی – قرارگاه خاتم

منبع

تخلف، دلیل برکناری سردار سعید محمد در تاریخ ۳ April 2021 | 9:55 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …