خانه / دسته‌بندی نشده / آینده عراق در گرو انتخابات آزاد است

آینده عراق در گرو انتخابات آزاد است

آینده عراق در گرو انتخابات آزاد است

|آینده عراق در گرو انتخابات آزاد است از اس پی سیتی|

حوزه/ حجت الاسلام و همچنين المسلمین سید صدر الدین قبانچی تأکید کرد: افق های آینده عراق در گرو انتخابات آزاد، وحدت و همچنين کنار گذاشتن کنار گذاشتن گروه و حزب گرایی است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه ترجمه خبرگزاری حوزه” ، حجت الاسلام و همچنين المسلمین سید صدر الدین قبانچی امام و پيشوا جمعه نجف اشرف تأکید کرد: افق های آینده عراق منوط به انتخابات آزاد، وحدت و همچنين کنار گذاشتن کنار گذاشتن گروه و حزب گرایی است.

مبلغان، خطبا، مساجد و همچنين حسینیه ها از فضای مجازی برای تبلیغ بهره بري و استفاده کنند وی از شبکه های ماهواره ای خواست حرمت ماه تبريک و مبارک رمضان را حفظ کنند و همچنين مبلغان، خطبا، مساجد و همچنين حسینیه ها را به بهره بري و استفاده از فضای مجازی برای تبلیغ دعوت کرد.

امام و پيشوا جمعه نجف اشرف به فضیلت دعا برای مغفرت در ماه رمضان و همچنين آمادگی برای این ماه تبريک و مبارک اشاره کرد و همچنين گفت: جوانان در این ماه، در سایه شرایط بهداشتی که اجازه بازگشایی مساجد را نمی دهد، قرآن کریم را ختم کنند، دعای افتتاح بخوانند، بعد از نماز دعا بخوانند و همچنين اخلاق نیکو داشته باشند.

آینده عراق در گرو انتخابات آزاد و همچنين شفاف، حکومت وفادار و همچنين توانمند است حجت الاسلام و همچنين المسلمین قبانچی در قسمت و بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه بعد از سرنگونی رژیم صدام، عراق در تمامی سطوح تجربه جدیدی را به دست آورد و همچنين علی رغم چالش های دشوار، ملت ما آزادی را درک کرد و همچنين بر این چالش ها پیروز شد، افزود: این چالش ها شامل جنگ طایفه ای، تروریسم، داعش خود خوانده، اشغالگری و همچنين تجزیه عراق بود.

وی ادامه داد: این تجربه به شکست های دردناک در زمینه صنعت، کشاورزی، آموزشی، بهداشتی و همچنين توزیع عادلانه ثروت و همچنين تأمین زندگی عزتمند برای ملت ما منجر شد.

امام و پيشوا جمعه نجف اشرف تأکید کرد: آینده عراق در گرو انتخابات آزاد و همچنين شفاف، حکومت وفادار و همچنين توانمند، بهره مندی از روحیه ملی گرایی به جای گروه و حزب گرایی و همچنين روحیه وحدتگرایی به جای روحیه طایفه گری است.

کلید واژه ها: انتخابات آزاد – انتخابات – امام و پيشوا جمعه نجف – حجت الاسلام – فضای مجازی – شبکه های ماهواره ای – صدر الدین – امام و پيشوا جمعه – حسینیه ها – کنار – المسلمین – مساجد – نجف اشرف – آینده – شبکه های ماهواره – ماه تبريک و مبارک رمضان – بهره بري و استفاده – بازگشایی مساجد – آزاد – حسینیه – عراق – دعای افتتاح – تبريک و مبارک – گرایی – تبلیغ – مجازی – رمضان – ماه رمضان – قرآن کریم – اشرف

منبع

آینده عراق در گرو انتخابات آزاد است در تاریخ ۱۱ April 2021 | 5:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000620000865_Test_PhotoO.jpg

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان |آغاز دوره شهید تختی نژاد در …