خانه / دسته‌بندی نشده / جشنواره ملی-قرآنی دعوت همزمان با ماه تبريک و مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت

جشنواره ملی-قرآنی دعوت همزمان با ماه تبريک و مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت

جشنواره ملی-قرآنی دعوت همزمان با ماه تبريک و مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت

|جشنواره ملی-قرآنی دعوت همزمان با ماه تبريک و مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت از اس پی سیتی|

مدیر روابط عمومی و همچنين تبلیغات حرم بانوی کرامت از برگزاری جشنواره ملی – قرآنی دعوت به مناسبت ماه رمضان در این آستان مقدس خبر داد.

– ، حجت الاسلام محسن آمره در گفتگویی اظهار داشت : این جشنواره با مشارکت شبکه های یک، سه و همچنين پنج، امید، نور، هدهد و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين همچنین مرکز سرويس ها و خدمات حوزه های علمیه ، ستاد عالی کانون های مساجد و همچنين وزارت آموزش و همچنين پرورش از ابتدای ماه تبريک و مبارک رمضان برگزار می مي شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب های آستان مقدس کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در ماه تبريک و مبارک رمضان به علت شیوع ویروس کرونا با بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی دنبال می مي شود، بیان کرد: جشنواره قرآنی دعوت به مناسبت ماه تبريک و مبارک رمضان و همچنين به مدت ۳۰ روز از ابتدا تا پایان ماه پرفیض و همچنين برکت رمضان ۱۴۰۰، ماه بهار قرآن در سه قسمت و بخش کودک، نوجوان و همچنين عمومی برگزار می مي شود.

حجت الاسلام آمره ادامه داد : در جشنواره دعوت هر روز خدا یک سؤال از هر جز قرآن کریم برای هر قسمت و بخش کودک، نوجوان و همچنين عمومی به صورت جداگانه مطرح می مي شود و همچنين مخاطبان در سنین متنوع و گوناگون و مختلف می توانند با پاسخگویی به این سوال در این جشنواره شرکت کنند.

مدیر روابط عمومی و همچنين تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت در ادامه گفت : این برنامه جذاب و جالب و خوب با مشارکت شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف رسانه ملی شامل شبکه یک، سه و همچنين پنج، امید، نور، هدهد و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين همچنین مرکز سرويس ها و خدمات حوزه های علمیه، ستاد عالی کانون های مساجد و همچنين وزارت آموزش و همچنين پرورش برگزار می مي شود.

وی معرفی دعوت گران به حق، صفات آن هم ها و همچنين شاخصه های شهروندان و مردم شهر انقلابی را شامل اهداف جشنواره دعوت برشمرد و همچنين تصریح کرد : جشنواره دعوت با همکاری رسانه ملی هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۱ با پخش از شبکه امید، ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه با پخش از شبکه های دو، پنج و همچنين سه، ساعت ۱۲ با پخش از شبکه شاد و همچنين ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه با پخش از شبکه هدهد دنبال می مي شود.

حجت الاسلام آمره با اشاره به اینکه هر روز خدا پنج کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی و همچنين در مجموع ۱۸۰ بسته فرهنگی و همچنين آموزشی برای کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان به عنوان جوایز این جشنواره در نظر گرفته شده است ، افزود: قرعه کشی از میان برگزیدگان هر روز در آیین ترتیل خوانی حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها انجام و همچنين نتایج آن هم از صفحات اختصاصی آستان مقدس در شبکه های اجتماعی به نشانی [email protected] منعکس می مي شود.

مدیر روابط عمومی و همچنين تبلیغات حرم بانوی کرامت در پایان اظهار داشت : علاقه مندان با رفت و آمد و مراجعه به نشانی اینترنتی https://fatemi.

amfm.

ir و همچنين یا ارسال عدد ۱ به سامانه ۳۰۰۰۱۱۲۲ می توانند در این جشنواره شرکت کنند و همچنين از جوایز مادی و همچنين معنوی آن هم بهره مند شوند .

کلید واژه ها: ماه تبريک و مبارک رمضان – رمضان – جشنواره – مرکز سرويس ها و خدمات حوزه های علمیه – حجت الاسلام – جشنواره ملی – تبريک و مبارک – آستان مقدس – برگزار – وزارت آموزش و همچنين پرورش – شبکه های ماهواره ای – حضرت فاطمه معصومه – قرآن – شیوع ویروس کرونا – مدیر روابط عمومی – شبکه های ماهواره – قرآنی – کانون های مساجد – حوزه های علمیه – جشنواره قرآنی – دعوت – مناسبت – سلام – آموزش و همچنين پرورش – روابط عمومی – ویروس کرونا – بانوی – عمومی – کرامت – آستان

منبع

جشنواره ملی-قرآنی دعوت همزمان با ماه تبريک و مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت در تاریخ ۲۱ April 2021 | 11:55 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

963604.jpg

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين حاکمیت

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين …