خانه / دسته‌بندی نشده / نماینده ولی فقیه در مازندران: شبکه های معاند درصدد خدشه به انتخابات کشورمان خواهند بود

نماینده ولی فقیه در مازندران: شبکه های معاند درصدد خدشه به انتخابات کشورمان خواهند بود

نماینده ولی فقیه در مازندران: شبکه های معاند درصدد خدشه به انتخابات کشورمان خواهند بود

|نماینده ولی فقیه در مازندران: شبکه های معاند درصدد خدشه به انتخابات کشورمان خواهند بود از اس پی سیتی|

ـ نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای تقویت حضور پرشور ملت در انتخابات خرداد امسال گفت: شبکه های ماهواره ای معاند سعی در مخدوش کردن انتخابات ایران دارند.

– از ساری، به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران؛ آیت الله محمد باقر محمدی لایینی امروز در دیدار مسئولان هیئت های مذهبی اظهار داشت: تقویت مشارکت آگاهانه و همچنين گسترده شهروندان و مردم شهر در انتخابات باید مورد توجه باشد.

وی افزود: موضوع شکل گیری هسته ها و همچنين زیرساخت های نرم افزاری، حرکتی برای گرم شدن تنور انتخابات خود یک عبادت پهناور و بزرگ است.

حضور حداکثری و همچنين همگانی شهروندان و مردم شهر و همچنين انتخاب اصلح در انتخابات اهمیت دارد و همچنين باید جدی گرفته مي شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه این انقلاب در پی برگزاری بسترها و همچنين محافل مذهبی به وجود آمد، تصریح کرد: دشمن فهمید که برای عدم بقای انقلاب باید با آن هم علت ایجاد انقلاب آن هم بجنگد، بنابراین ما در طول این انقلاب در برخی از تصمیمات و همچنين تبلیغات و همچنين شعارها یک ملاحظات جدی داریم، در مجموع تبلیغات منفی برای این حوزه وجود دارد و همچنين در حال مدیریت است.

لایینی با طرح این سئوال که چرا ما نمی توانیم از علت ایجاد انقلاب درست بهره بري و استفاده کنیم؟ افزود: باید در مقابل از فرصت ها بهره بري و استفاده کنیم، در صورتي که انسجام را حفظ کنیم و همچنين در یک جمع برای هم افزایی نظرات بهره بري و استفاده کرده و همچنين راهکارهای کلیدی را به شبکه گسترده؛ نهاد تبلیغات، اوقاف، کانون های فرهنگی هنری مساجد، پایگاه های مقاومت بدهیم خوب است.

وی افزود: شهروندان و مردم شهر فهیم ما در انتخابات شرکت می کنند، البته آزردگی ها و همچنين نگرانی ها در ارتباط با گرانی ها وجود دارد، باید بگوییم ما هم منتقد هستیم ولی راهش عدم شرکت در انتخابات نیست، بلکه حضور در انتخابات و همچنين آوردن کسی که او صالح باشد است، باید روشنگری پیشه کنند.

انتهای پیام/ ۶۸۱/س
کلید واژه ها: نماینده ولی فقیه در مازندران – نماینده ولی فقیه – انتخابات – انتخاب – مازندران – ولی فقیه – آیت الله محمد باقر محمدی لایینی – نماینده – شبکه های ماهواره ای – فقیه – شبکه های ماهواره – محمد باقر محمدی – انتخابات ایران – هیئت های مذهبی – انقلاب – محمدی لایینی – انتخاب اصلح – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – مذهبی – تقویت – معاند – باقر محمدی – شبکه – حضور – محمد – شهروندان و مردم شهر – آیت الله – برگزاری – کشورمان – حداکثری

منبع

نماینده ولی فقیه در مازندران: شبکه های معاند درصدد خدشه به انتخابات کشورمان خواهند بود در تاریخ ۲۴ April 2021 | 6:20 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

27591_529.jpg

شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟

شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟ |شامگاه پنجشنبه در خوزستان چه گذشت؟ از اس پی …