خانه / دسته‌بندی نشده / نیمه شب اتفاق افتاد؛ آتش بازیِ یک فائزه!

نیمه شب اتفاق افتاد؛ آتش بازیِ یک فائزه!

نیمه شب اتفاق افتاد؛ آتش بازیِ یک فائزه!

|نیمه شب اتفاق افتاد؛ آتش بازیِ یک فائزه! از اس پی سیتی|

نیمه شب اتفاق افتاد؛ آتش بازیِ یک فائزه! برترین ها: شب قبل حضور فائزه هاشمی در کلاب هاوس، به عبارتی شهرستان را بهم ریخت! او بیشتر از بیست هزار فرد يا شخص شنونده داشت، – برترین ها: شب قبل حضور فائزه هاشمی در کلاب هاوس، به عبارتی شهرستان را بهم ریخت! او بیشتر از بیست هزار فرد يا شخص شنونده داشت، استقبال آن هم قدر بالا بود که برای شنوندگانش اتاق های موازی تشکیل شد.

در اتاق او از جلیل محبی تا خبرنگاران شبکه های ماهواره ای حضور داشتند، طیف صحبت هایش از ماجرای پدر شوهر يا همسر خود در زمان شاه، تا اعلام تلویحی انصراف از انتخابات گسترده بود، صحبت مشترک او با یاسر(برادرش) حتی به موی پدر مرحوم هم رسید! او از تکراری بودن انتخاب بین بد و همچنين بدتر گفت و همچنين البته با صراحت لهجه ای کم نظیر موج بی سابقه ای ایجاد کرد.

آن هم چه که مسلم است او به شدت کاریزماتیک نشان داد.

چند خط از صحبت های قابل انتشارش را اینجا آوردیم به اضافه واکنش های توییتری، که تعدادش خیلی زیاد بود و همچنين چندتایش را دست چین کردیم.

امین بزرگیان(جامعه شناس) نوشت:‏نظر بنده این است که فائزه هاشمی اکنون شهروندان و مردم شهر عادی داخل ایران را نمایندگی می کند.

بازتاب انظار و افکار عمومی است.

مهم موافقت یا مخالفت من و همچنين تو با نظریاتش نیست.

صراحت، صداقت، تناقض ها در صحبت هایش ناشی از این نمایندگی است، اپوزیسیون رسمی خارج از کشور ازینکه قسمت و بخش بزرگی از گفتارش به داخل ایران منتقل شده و همچنين کسی در داخل آن هم را نمایندگی می کند بدون براندازی خوشش نخواهد آمد.

اصلاح ط هم ازین حیث که دیگر نمیتوانند این گفتار را بدلیل خارجی بودن نفی کنند، تضعیف میکند.

گفتارشان رقیب داخلی جدی یافته است، بایاس عاطفی ف.

هاشمی در مورد پدرش، حقوق بشر اسلامی و همچنين.

بایاس های او را در مورد بقیه موضوعات هم نشان می دهد.

یعنی نمی قدرت این دو سو را از هم جدا کرد.

محصول یک شخصیت است.

تحلیلی درست تر است که این کلیت را در نظر بگیرد.

مونا جلیلوند ولي بايد توجه داشت حرف های فائزه را اصیل نمی داند، او می نویسد: پایه ی فکری فائزه هاشمی شبیه متوسط شهروندان و مردم شهر نیست.

شاید حرف هایی که می زنه باشه زيرا و به درستي که ديدن گر خوبیه، نگاه می کنه جامعه چی میگه و همچنين همون ها رو یاد می گیره و همچنين تکرار می کنه.

ولی در صورتي که با مساله ی جدیدی مواجه بشه با ساختار فکری متغاير و متفاوت خودش مساله رو تحلیل می کنه تا دوباره یاد بگیره از شهروندان و مردم شهر.

فرشته قاضی(روزنامه نگار) از دیدگاه مخصوص زنان و دختران جوان ماجرا را تحلیل کرده: ‏رکورد مخاطب در کلاب هاوس توسط یک زن که عملا هیچ سمت ندارد شکسته شد ظرفیت اتاقی که او حضور دارد با ۸هزار فرد يا شخص پر شده و همچنين اتاقی موازی در کلاب هاوس و همچنين یک اسپیس در توییتر، صدای اتاق اول را به صورت زنده پخش میکنند.

حالا به حذف زنان ادامه دهید.

صبا آذرپیک(روزنامه نگار) هم نوشت: از منظر جامعه شناسی، وقتی نزدیک ۲۰ هزار فرد يا شخص تا ۳نیمه شب بیدار می مونند تا نظرات ⁧‫فائزه هاشمی‬⁩ را بشنوند،فارغ از اینکه مخالف یا موافق نظراتش باشند،نشان دهنده این ه که جامعه تشنه ⁧‫آزادی بیان‬⁩ ست و همچنين گفت وگو از هر راه کار دیگری، برای کشور مفیدتر است.

پوریا ماهرویان(روزنامه نويس و خبرنگار) ولي بايد توجه داشت ماجرا را از زاویه دیگری دیده: ‏⁧‫فائزه هاشمی‬⁩ خیلی جاها می تونست با کمک مدیران روم در ⁧‫کلاب هاوس‬⁩ از زیر پاسخ دادن به سوال های سخت در بره، ولي بايد توجه داشت با اصرار (و همچنين گاهی با تشر به مدیران روم) خواست پاسخش رو تمام و همچنين کمال بده.

‏مثلا جایی در پاسخ به سوال اختلافش با برادرش وقتی مدیر گفت این سوال رو جواب داده، گفت: نه جواب ندادم.

ولي بايد توجه داشت متاسفانه مشکل بیشتر فرزندان سیاسیون اینه که حتی با وجود تفاوت خط مشی بنیادی با دیدگاه ها و همچنين عملکرد والدین شون، به سختی می تونند خودشون رو از زیر سایه و همچنين اقتدار آنها بیرون بکشند و همچنين راه شون رو کاملا جدا و همچنين مستقل کنند.

برخی هم مثل علی سلطانی وش از حرف های فائزه به حمله به پدرش رسیدند: فائزه هاشمی‬⁩ همين امشب در ⁧‫کلاب هاوس‬⁩ گفت: پدرم حامی من در انتظار نشریه زن بود و همچنين وقتی نشریه را توقیف کردند و همچنين  در نماز جمعه آیت الله یزدی نسبت به محتوای (هنجارشکنانه) نشریه اعتراض کردند پدرم در منزل و خانه به من گفت چرا ساکتی برو جوابش را محکم و همچنين کوبنده بده ‏مرحوم کلا متخصص فتنه انگیزی بودند.

  در هر صورت فائزه هاشمی چه آن هم جایی که از پیشنهاد احمدی نژاد گفت و همچنين چه آن هم جا که از موضعش در مورد انتخابات، به گمان برخی به شدت سمپاتیک نشان داد، در واقع صحبت های او احتمالا به زعم عده ای آن هم خواست طبقه متوسط است.

کلید واژه ها: فائزه هاشمی – فائزه – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – انتخاب – حضور – برترین – هاشمی – اتفاق – قبل – خبرنگاران – جلیل محبی – هزار – اتاق – انتخابات – بیست – نیمه – کلاب – استقبال – ماهواره – انصراف – گسترده – تکراری – بین بد – اعلام – تشکیل – واکنش – مشترک – سابقه – موازی

منبع

نیمه شب اتفاق افتاد؛ آتش بازیِ یک فائزه! در تاریخ ۱۴ April 2021 | 9:35 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …