خانه / دسته‌بندی نشده / ابعاد و همچنين اهمیت روز جهانی قدس برای جوانان تبیین مي شود

ابعاد و همچنين اهمیت روز جهانی قدس برای جوانان تبیین مي شود

ابعاد و همچنين اهمیت روز جهانی قدس برای جوانان تبیین مي شود

|ابعاد و همچنين اهمیت روز جهانی قدس برای جوانان تبیین مي شود از اس پی سیتی|

ایرنا- سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: بر رسانه های گروهی و همچنين فرهنگی است بنحو مناسب ابعاد و همچنين اهمیت روز جهانی قدس را با تولید محتوا و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های دوست داشتني و جذاب برای شهروندان و مردم شهر به خصوص جوانان تبیین کنند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، حجت الاسلام محمد حسین متوسل روز دوشنبه در جلسه هماهنگی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برگزاری روز جهانی قدس افزود: به خاطر کرونا و همچنين پیشگیری از شیوع آن هم امسال اکثر برنامه جذاب و جالب و خوب ها با همکاری رسانه ها در فضای مجازی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين اقدام به عمل می آید.

وی از برگزاری همایش بین المللی ۲ روزه بزرگداشت روز قدس خبر داد و همچنين یادآور شد: این همایش فردا سه شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ و همچنين چهارشنبه هفته جاری از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با سه زبان عربی، انگلیسی و همچنين فارسی از شبکه های ماهواره ای مجازی به صورت زنده پخش می مي شود.

همچنین نماینده ولی فقیه در استان و همچنين امام و پيشوا جمعه یزد در ارتباط با روز قدس با توجه به شرایط موجود که نمی قدرت مثل سال شمسي های قبل شاهد برگزاری راهپیمایی بود گفت: باید مسائل جایگزین شامل فعالیت های گسترده در فضای مجازی از قبیل تولید محتوا و همچنين فضاسازی میادین و همچنين خیابان ها صورت گیرد.

آیت الله محمدرضا ناصری با بیان اینکه باید در سردرب ادارات و همچنين اماکن آموزشی، فرهنگی و همچنين مساجد با نصب بنر با موضوع روز قدس، آذین بندی مي شود ادامه داد: باید ابعاد این روز مهم با بهره گیری از کلمات حضرت امام و پيشوا راحل (ره) در خصوص قدس برای همگان تبیین مي شود.

امام و پيشوا جمعه یزد با بیان اینکه شهروندان و مردم شهر باید به پيشامد جديد فلسطین و همچنين جنایات صهیونیست ها آگاه باشند خاطرنشان کرد: این موضوعات باید دراین ایام تبیین مي شود و همچنين برای تحقق کامل آن هم به همکاری تمامی قسمت و بخش های فرهنگی و همچنين اجتماعی به خصوص رسانه های گروهی نیاز مبرم است .

روز جهانی قدس همه ساله در آخرین جمعهٔ ماه رمضان در حمایت از ملت فلسطین برگزار می مي شود .

کلید واژه ها: روز جهانی قدس – شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی – برنامه جذاب و جالب و خوب – نماینده ولی فقیه در استان – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – شبکه های ماهواره ای – برنامه جذاب و جالب و خوب ها – تبلیغات اسلامی یزد – جهانی – نماینده ولی فقیه – همایش بین المللی – رسانه ها – شبکه های ماهواره – برگزاری – رسانه های گروهی – هماهنگی – تبلیغات اسلامی – روز قدس – شورای هماهنگی – جوانان – شنبه – امام و پيشوا جمعه یزد – تولید محتوا – حجت الاسلام – همایش – اهمیت – تبیین – رسانه – مجازی – بین المللی

منبع

ابعاد و همچنين اهمیت روز جهانی قدس برای جوانان تبیین مي شود در تاریخ ۳ May 2021 | 6:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …