خانه / دسته‌بندی نشده / اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد

|اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد از اس پی سیتی|

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، رسانه های ضدانقلاب تحرکات خود را آغاز کرده است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه سیاسی یکتاپرس، با نزدیک شدن به فضای انتخاباتی، شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و همچنين کاربران ضدانقلاب تحرکات خود را آغاز کرده اند.

یکی از این تحرکات، بهره بري و استفاده از ترفند تحریف است.

اینترنشنال در همین ارتباط و رابطه پستی را منتشر کرد که در آن هم به نقل از آیت الله جنتی عنوان شده بود: نداشتن سابقه در اعتراضات ۸۸ از شروط نامزدهای ریاست جمهوری است .

این تحریف واقعیت درحالی صورت می گیرد که طبق متن مصوبه شورای نگهبان یکی از شرایط نامزدهای ریاست جمهوری وابسته نبودن به تيم های غیرقانونی و همچنين فقدان سوابق امنیتی شامل در فتنه ۱۳۸۸ عنوان شده است.

همانطور که در متن هم مشخص است فقدان سوابق امنیتی در فتنه ۱۳۸۸ جزو ملاک ها است نه صرف حضور و همچنين سابقه شرکت در اعتراضات سال شمسي ۸۸٫

چندی پیش نیز کارشناس اینترنشنال برای بحرانی نشان دادن وضعیت سیاسی کشور، در تحلیلی مدعی شد که خشم و همچنين عصبانیت در ایران به جایی رسیده که اطلاعات سپاه شنود روابط عاشقانه ظریف با یک زن را منتشر کرده است.

ولي بايد توجه داشت این تحلیل هپروتی درحالی بود که اشاره کارشناس این شبکه سعودی به یادداشت خبرگزاری تسنیم بود که در قسمتی از آن هم خطاب به ظریف نوشته بود که آیا ظریف هنوز هم به دنبال هزینه میدان به پای دیپلماسی می گردد؟ مگر صفحه دختر دوست سابقش را فالو ندارد.

در واقع کارشناس این شبکه عبارت دخترِ دوستِ سابق را دوست دخترِسابق خوانده و همچنين بر اساس این خوانش اشتباه برای مخاطبان این شبکه ماهواره ای تحلیل ارائه داد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: نامزدهای ریاست جمهوری – ریاست جمهوری – اینترنشنال – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – انتخابات – جمهوری – تحرکات – شبکه های ماهواره ای – رسانه های ضدانقلاب – ضدانقلاب – اعتراضات – ریاست – تحریف – شبکه های ماهواره – انتخابات ریاست – امنیتی – آیت الله جنتی – شورای نگهبان – یکی از – نزدیک – سابقه – سوابق – غیرقانونی – تيم – فتنه – آغاز – آیت الله – کارشناس – کاربران – بهره بري و استفاده

منبع

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد در تاریخ ۹ May 2021 | 4:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …