خانه / دسته‌بندی نشده / انتخابات فرصتی مناسب برای تحقق تحولات مدیریتی در کشور است

انتخابات فرصتی مناسب برای تحقق تحولات مدیریتی در کشور است

انتخابات فرصتی مناسب برای تحقق تحولات مدیریتی در کشور است

|انتخابات فرصتی مناسب برای تحقق تحولات مدیریتی در کشور است از اس پی سیتی|

دست يار سیاسی و همچنين امنیتی فرمانداری شهرضا، گفت: انتخابات ۱۴۰۰،فصلی جدید برای نوسازی مدیریت کشور و همچنين وارد کردن اشخاص جديد و تو و تازه نفس در دستگاه های اجرایی است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازانتخابات پر شور سبب اقتدار داخلی و همچنين خارجی ایران می مي شود، گفت: از جنبه داخلی، انتخابات در واقع یک نوسازی در کشور است؛ شهروندان و مردم شهر وارد میدان می شوند و همچنين در دستگاه های اجرایی یک تحول به وجود می آید و همچنين از نظر وجهه خارجی هم، حضور و همچنين مشارکت شهروندان و مردم شهر در انتخابات نشان دهنده اقتدار ملی است.

شبکه های ماهواره ای به دنبال مأیوس کردن شهروندان و مردم شهر نسبت به نظام خواهند بود دست يار سیاسی و همچنين امنیتی فرمانداری شهرضا با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۰۰ شبکه فارسی زبان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تبلیغ می کنند، گفت: این شبکه ها به دنبال مأیوس کردن شهروندان و مردم شهر نسبت به نظام خواهند بود و همچنين با ایجاد کمپینهای متنوع و گوناگون و مختلف می خواهند شهروندان و مردم شهر در انتخابات مشارکت نکنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران سربازان عرصه خبر در این میدان خواهند بود و همچنين باید اقدامات دشمنان را با اطلاع رسانی خنثی کنند، بیان کرد: از خبرنگاران انتظار می رود در این فرصت باقی مانده، مانند دوره های قبل حضوری فعال تر و همچنين قوی تر در عرصه انتخاباتی داشته باشند و همچنين به قدر سهم و همچنين نقش خود، به حضور چشمگیر شهروندان و مردم شهر درصحنه انتخابات در ۲۸ خرداد ماه کمک کنند.

ماهر با تأکید بر بهره بري و استفاده از ظرفیت سایر اقشار جامعه در انتخابات عنوان کرد: بیش از یک سال شمسي است که شهروندان و مردم شهر درگیر کرونا” شده اند، این ویروس برای افرادی مخاطرات روحی و همچنين روانی و همچنين برای برخی دیگر معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين معیشتی به دنبال داشته است ولي بايد توجه داشت باید تلاش کنیم تا شهروندان و مردم شهر نسبت به مسأله انتخابات دلسرد نشوند.

برای مقابله با اقدامات دشمن نیاز به نیروهای متخصص جوون داریم وی با بیان اینکه برای مقابله با اقدامات دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نیروهای متخصص جوون می خواهیم که با خبرهای خوب اقدامات آنها را خنثی کنند، بیان داشت: آموزش و همچنين پرورش باید در این راستا تولید محتوا داشته باشد و همچنين از ظرفیت جوانان در رسیدن به قله ای که جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران است، بهره بري و استفاده کنیم.

دست يار سیاسی و همچنين امنیتی فرمانداری شهرضا، گفت: امسال بر اساس قوانین تبلیغات انتخابات، نامزدها تبلیغات محیطی ندارند و همچنين صرفاً تبلیغات انتخابات مجازی است؛ همچنین با تبلیغات پیش از موعد نامزدها برخورد قانونی خواهد شد.

وی بیان کرد: پوشش رسانه ای برنامه جذاب و جالب و خوب های خبری ستاد انتخابات و همچنين ارتباط مستمر با رسانه ها، برقراری تعامل مؤثر با اصحاب رسانه برای انعکاس کمی و همچنين کیفی خبرهاي جديد ستاد انتخابات و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين بهره گیری از روش های نوین و همچنين نیز مدیریت تبلیغات و همچنين آگاهی بخشی عمومی ستاد انتخابات در راستای تحقق سیاست های انتخاباتی کشور از وظایف اعضای کمیته انتخابات در سطح شهرستان است.

ماهر گفت: کمیته تبلیغات و همچنين اطلاع رسانی به عنوان یکی از ارکان مهم ستاد انتخابات نقش مؤثری در تمامی مراحل انتخابات دارد که از وظایف مهم آن هم نوید انظار و افکار عمومی و همچنين شفافیت موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف حوزه انتخابیه شهرستان است.

انتخابات، بهار احزاب و همچنين رسانه ها است وی با تأکید بر جدی تر شدن فعالیت احزاب، رسانه ها افزود: انتخابات، بهار احزاب و همچنين رسانه ها است و همچنين انتظار می رود در شرایط پیش روی کشور، رسانه ها حضوری جدی تر و همچنين مسئولانه تر در عرصه سیاسی کشور داشته باشند.

دست يار سیاسی امنیتی فرمانداری شهرضا با بیان اینکه امید، مهم ترین نیاز امروز کشور است، گفت: یکی از رسالت های مهم رسانه ها، امیدآفرینی و همچنين برجسته سازی نقاط نيرو کشور است و همچنين در این خصوص تولید خبرهای هوشمند و همچنين حرفه ای از رسانه ها انتظار می رود.

وی با اشاره به اینکه خواسته ها و همچنين انتظارات شهروندان و مردم شهر با حضور در پای صندوقهای رأی قابل تحقق است، تصریح کرد: رسانه ها باید در قالب های متنوع و گوناگون و مختلف خبری، اندیشه سیاسی شهروندان و مردم شهر را ارتقا دهند چراکه حضور در پای صندوقهای رأی به عنوان منبعی مطمئن برای رشد سیاسی هر کشوری شناخته می مي شود.

کلید واژه ها: انتخابات – دست يار سیاسی و همچنين امنیتی – دستگاه های اجرایی – مشارکت شهروندان و مردم شهر در انتخابات – دست يار سیاسی – شهروندان و مردم شهر – فرمانداری – جمهوری اسلامی ایران – شبکه های ماهواره ای – نظام جمهوری اسلامی – شبکه های ماهواره – جمهوری اسلامی – دستگاه – مشارکت – کشور – نوسازی – شبکه – نظام – امنیتی – اقتدار – مدیریت – مشارکت شهروندان و مردم شهر – مدیریت کشور – داخلی – مأیوس – سیاسی – خارجی – ایران – شهرضا – دست يار

منبع

انتخابات فرصتی مناسب برای تحقق تحولات مدیریتی در کشور است در تاریخ ۱۶ May 2021 | 3:20 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …