خانه / دسته‌بندی نشده / آیت الله اختری: در آینده نزدیک همه در مسجدالاقصی نماز خواهیم گذارد

آیت الله اختری: در آینده نزدیک همه در مسجدالاقصی نماز خواهیم گذارد

آیت الله اختری: در آینده نزدیک همه در مسجدالاقصی نماز خواهیم گذارد

|آیت الله اختری: در آینده نزدیک همه در مسجدالاقصی نماز خواهیم گذارد از اس پی سیتی|

هشتاد و همچنين ششمین اجلاس بین المللی مجازی به مناسبت روز جهانی قدس توسط موسسه بین المللی امام و پيشوا منتظر وآستان قدس رضوی و همچنين عتبه کاظمین و همچنين بنیاد بین المللی عاشورا برگزار شد.

– هشتاد و همچنين ششمین اجلاس بین المللی مجازی به مناسبت روز جهانی قدس توسط موسسه بین المللی امام و پيشوا منتظر وآستان قدس رضوی و همچنين عتبه کاظمین و همچنين بنیاد بین المللی عاشورا برگزار شد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، این وبینار که از شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی پخش گردید بعد از تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط حاج محمد پارسا قاری بین المللی استان قدس رضوی ابتدا حاج حبیب الله بولق رییس موسسه بین المللی امام و پيشوا منتظر از بیروت ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان و همچنين بینندگان از مواضع شجاعانه اسقف مسیحیان ارتدوکس فلسطین در برابر جنایات رژیم صهیونسیتی تمجید و همچنين تقدیر نمود .

سپس آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده ولی فقیه در عراق طی سخنانی از همه شرافتمندان جهان خواست تا از آرمان فلسطین بر اساس رهنمودهای حضرت امام و پيشوا خمینی قدس سره و همچنين مواضع عالمانه و همچنين شجاعانه حضرت آیت الله امام و پيشوا خامنه ای دام ظله حمایت همه جانبه ای کنند .

سپس آیت الله اختری مدیر عامل بنیاد بین المللی عاشورا و همچنين رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی شهروندان و مردم شهر فلسطین در مورد جنایات ضد بشری صهیونیستی سخن به میان آورد و همچنين تاکید نمود که براساس وعده خداوند متعال در قرآن مجید فلسطین از لوث وجود پاک خواهد شد و همچنين ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک همه در مسجد الاقصی نماز خواهیم گذارد .

عطا ءالله حنا سر اسقف قدس شریف از فلسطین نیز به همه شرافتمندان جهان که این روز تاریخی را گرامی داشتند درود فرستاد و همچنين اعلام نمود که قدس شریف و همچنين شهروندان و مردم شهر این شهرستان مقدس مورد هدف و همچنين توطئه صهیونیست ها قرار گرفته و همچنين باید همه شرافتمندان جهان و همچنين مسلمانان و همچنين مسیحیان به یاری آنان بشتابند .

شیخ ماهر حمود رییس اتحادیه بین المللی علمای مقاومت در لبنان در مورد حوادث اخیر در منطقه و همچنين توطئه صهیونیست ها در فلسطین سخن به آورده و همچنين تاکید نمود که قدس در دلها هنوز زنده است و همچنين ما در آستانه آزادی آن هم هستیم .

اسقف هستم درویش از لبنان یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود و همچنين تاکید کرد که قدس شریف محور همه ادیان ابراهیمی است و همچنين نباید اجازه داد صهیونیست ها غاصب به این مکان مقدس اهانت کنند و همچنين باید جهانیان و همچنين نهاد های حقوق بشری اجازه چنین تجاوزی را ندهند.

درپایان دو تيم سرود از آستان قدس رضوی قطعه ای زیبا با عنوان القدس اقرب و همچنين تيم سرود وابسته به موسسه بین المللی امام و پيشوا منتظر با عنوان آزادگان برای آزادی قیام کنید به اجرا دخل و درآمد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: بین المللی – روز جهانی قدس – شبکه های ماهواره ای – نماینده ولی فقیه – آیت الله – موسسه – شبکه های ماهواره – مجازی – منتظر – قاری بین المللی – سید مجتبی حسینی – توسط – برگزار – رضوی – مناسبت – عاشورا – کاظمین – امام و پيشوا – الله – آیت الله سید – مجتبی حسینی – تلاوت آیاتی – آینده نزدیک – جهانی – مسجدالاقصی – بنیاد – اجلاس – محمد پارسا – حبیب الله – مجید

منبع

آیت الله اختری: در آینده نزدیک همه در مسجدالاقصی نماز خواهیم گذارد در تاریخ ۹ May 2021 | 12:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …