خانه / دسته‌بندی نشده / زاهدی: ملت ایران با وجود تبلیغات مسموم شبکه های معاند و همچنين نارضایتی ها به میدان آمدند/ معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين معیشتی در جامعه بیداد می کند

زاهدی: ملت ایران با وجود تبلیغات مسموم شبکه های معاند و همچنين نارضایتی ها به میدان آمدند/ معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين معیشتی در جامعه بیداد می کند

زاهدی: ملت ایران با وجود تبلیغات مسموم شبکه های معاند و همچنين نارضایتی ها به میدان آمدند/ معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين معیشتی در جامعه بیداد می کند

|زاهدی: ملت ایران با وجود تبلیغات مسموم شبکه های معاند و همچنين نارضایتی ها به میدان آمدند/ معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين معیشتی در جامعه بیداد می کند از اس پی سیتی|

نماینده شهروندان و مردم شهر کرمان در مجلس گفت: شهروندان و مردم شهر با وجود تبلیغات مسموم شبکه های معاند و همچنين در بیداد معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی در پشتیبانی از نظام حماسه آفرینی کردند.

– – خبرهاي جديد استانها – “محمدمهدی زاهدی در گفت وگو با روزنامه نويس و خبرنگار تسنیم در کرمان ، با بیان اینکه انتخابات روز قبل حقیقتاً یک حماسه بود اظهار داشت: حضور شهروندان و مردم شهر در پای صندوق های رأی در شرایط کرونایی و همچنين در شرایط هنوز قسمت و بخش بالایی از جمعیت کشورمان نسبت به ویروس کرونا واکسینه نشدند کار بزرگی و همچنين حائز اهمیتی بود.

وی با اشاره به تبلیغات مسموم رسانه های بیگانه، ائم از شبکه های ماهواره ای و همچنين بستر فضای مجازی که دست در دست هم داده بودند که انتخابات ایران را تحریم کنند تا کسی پای صندوق های رأی نرود گفت: گرمی هوا، مسائل معیشتی و همچنين اقتصادی و همچنين نارضایتی شدید شهروندان و مردم شهر از حکومت فعلی نیز، همه می توانستند عاملی باشد که شهروندان و مردم شهر مشارکت کمی در انتخابات داشته باشند.

حضور ملت ایران در پای صندوق های رأی توطئه های شوم دشمنان را نقش برآب کرد نماینده شهروندان و مردم شهر کرمان و همچنين راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چیده شدن همه این عوامل در کنار هم دشمنان را به این نتیجه رسانده بود که شهروندان و مردم شهر ایران اسلامی از انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ استقبال نمی کنند افزود: با وجود همه این مسائل، معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين توطئه ها ديدن کردیم که شهروندان و مردم شهر ما بار دیگر به میدان آمدند، حماسه آفرینی کرده و همچنين همه توطئه ها و همچنين نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی با اشاره به اینکه حماسه آفرینی شهروندان و مردم شهر ایران در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ شعار نیست تصریح کرد: شهروندان و مردم شهر ما با وجود همه توطئه ها و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات با حضور حماسی و همچنين با بصیرت خود در پای صندوق های رأی ثابت کردند که پای ارزش های انقلاب و همچنين نظام ایستاده اند.

زاهدی با بیان اینکه خوشبختانه رییس جمهور ما با رأی خوبی انتخاب شد و همچنين قسمت و بخش بالایی از آرای مردمی را بدست آورد گفت: رأی بالای شهروندان و مردم شهر به رییس جمهورشان باعث می مي شود که بتواند با اقتدار و قدرت بیشتری کارها را دنبال کند.

شهروندان و مردم شهر از رییس جمهور آینده چه می خواهند؟ نماینده شهروندان و مردم شهر کرمان و همچنين راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهروندان و مردم شهر ما در عرصه انتخابات به رسالت خود به بهترین نحو عمل کردند ولي بايد توجه داشت همین شهروندان و مردم شهر انتظاراتی از رییس جمهور منتخبشان دارند و همچنين مهم است که رییس جمهور به این خواسته ها پاسخ دهد عنوان کرد: مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی در رأس همه این خواسته ها است.

وی با بیان اینکه شهروندان و مردم شهر انتظار دارند رییس جمهور آینده در یک بازه زمانی مناسب حداکثر یک ساله ترتیبی اتخاذ کند که برخی از معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی آنها حل مي شود افزود: مسائل و همچنين آسیب های اجتماعی، موضوع مذاکرات و همچنين برجام، اشتغال و همچنين مسکن جوانان شامل دیگر خواسته های مردمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه بیداد می کند عضو کمیسیون آموزش و همچنين تحقیقات مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از اینکه معظلات و مسائل و مشکلات در جامعه بیداد می کند گفت: امروز انتظار شهروندان و مردم شهر از رییس جمهور آینده کشور توجه به مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات کشور و همچنين عمل به وعده ها است.

وی با بیان اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای اینکه کشور به یک دخل و درآمد پایدار اقتصادی در حوزه خرد و همچنين کلان برسد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است افزود: منظور از حوزه خرد این است که خانواده ها دیگر دغدغه معیشت نداشته باشند و همچنين رییس جمهور باید در یک برنامه جذاب و جالب و خوب کوتاه مدت و همچنين البته در یک برنامه جذاب و جالب و خوب کلان معیشت خانوارها را مد نظر قرار دهد.

حکومت آینده برای حل معظلات و مسائل و مشکلات به کابینه و همچنين مدیرانی کارآمد نیاز دارد زاهدی به اوضاع اقتصادی حکومت فعلی، چاپ اوراق، بدهی و همچنين .

اشاره کرد و همچنين گفت: ریل گذاری و همچنين ایجاد بستر برای تحقق بیانیه گام دوم باید در این حکومت انجام مي شود و همچنين برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی چاره ای نداریم جز اینکه ریل گذاری و همچنين تحول گرایی مد نظر مقام معظم رهبری در این حکومت آغاز مي شود.

وی با بیان اینکه حکومت برای رسیدن به این اهداف به مدیران جوون، کارآمد، فکور، خلاق و همچنين نوآور نیاز دارد افزود: در این راستا کابینه آیت الله رییسی باید کابینه ای کارآمد باشد و همچنين ما آماده ایم تا حکومت آینده را در رسیدن به این اهداف یاری کنیم.

انتهای پیام/۵۱۱/ ع
کلید واژه ها: معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی – صندوق های رأی – اقتصادی – تبلیغات – شبکه های ماهواره ای – نماینده شهروندان و مردم شهر کرمان – انتخابات – نارضایتی – شهروندان و مردم شهر – مسموم – شبکه های ماهواره – انتخابات ایران – شرایط کرونایی – شبکه – معیشتی – معظلات و مسائل و مشکلات – نماینده شهروندان و مردم شهر – ویروس کرونا – شرایط – معاند – حماسه – ایران – کرمان – بیداد – زاهدی – کرونا – صندوق – فضای مجازی – شهروندان و مردم شهر کرمان – حضور شهروندان و مردم شهر

منبع

زاهدی: ملت ایران با وجود تبلیغات مسموم شبکه های معاند و همچنين نارضایتی ها به میدان آمدند/ معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين معیشتی در جامعه بیداد می کند در تاریخ ۱۹ June 2021 | 10:05 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000426000405_Test_PhotoO.jpg

اروپا را آب برد؛ رسانه های لندن نشین را خواب

اروپا را آب برد؛ رسانه های لندن نشین را خواب |اروپا را آب برد؛ رسانه …