خانه / دسته‌بندی نشده / جریان انقلابی چگونه در انتخابات ۱۴۰۰ پیروز شد

جریان انقلابی چگونه در انتخابات ۱۴۰۰ پیروز شد

جریان انقلابی چگونه در انتخابات ۱۴۰۰ پیروز شد

|جریان انقلابی چگونه در انتخابات ۱۴۰۰ پیروز شد از اس پی سیتی|

ورای نقش ایجابی رییسی و همچنين خصوصیات منحصر به فرد وی اعم از محبوبیت فوق العاده مردمی، کارنامه مثبت در قوه قضاییه و همچنين آستان قدس رضوی و همچنين همچنین اخلاق محوری او در خلال رقابت های انتخاباتی، – ۰ فارس منبع: اشاره کردند در دو لایه لزوم مشارکت حداکثری و همچنين انتخاب اصلح ببینیم، قافله انتخابات با همه سنگلاخ ها، فراز و همچنين نشیب ها و همچنين موانعی که هرکدامشان هر انتخاباتی را هر کجای دنیا به شکستی پهناور و بزرگ می کشاند، به سرمنزل یک پیروزی پهناور و بزرگ ملی برای شهروندان و مردم شهر ایران رسید.

ماه ها اپوزیسیون داخلی و همچنين خارجی با نظرسازی ها و همچنين تولید هزاران ساعت برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی و همچنين مکتوب در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای این گزاره را در انظار و افکار عمومی جا انداخته بودند که شهروندان و مردم شهر به نظام پشت کرده اند و همچنين جمهوری اسلامی دیگر مشروعیت و همچنين مقبولیت مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای برگزاری یک انتخابات پرشور را ندارد.

کمپین پرحجم و همچنين پرهزینه رأی بی رأی در شبکه های تلویزیونی فارسی زبان تا تلاش چهره های داخلی زيرا و به درستي که محمود احمدی نژاد برای بی انگیزه کردن شهروندان و مردم شهر از حضور پای صندوق های رأی، جبهه بزرگی را تشکیل داده بود تا هرطور شده حضور شهروندان و مردم شهر را ناديده گرفتن کند.

ولي بايد توجه داشت مشارکت نیمی از شهروندان و مردم شهر در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰، خط بطلان بر تلاش های کسانی بود که یا اساساً دشمن انقلاب اسلامی خواهند بود و همچنين یا به واسطه عدم توفیقشان برای وارد شدن به عرصه رقابت های انتخاباتی، راضی بودند تا قیصریه نظام جمهوری اسلامی با مشارکتی اندک به آتش کشیده مي شود.

این پهناور و بزرگ ترین پیروزی شهروندان و مردم شهر در انتخابات ۲۸ خرداد بود.

پیروزی دوم ولي بايد توجه داشت روی کار آمدن رییس جمهوری در تراز انقلاب اسلامی است.

مردی که چه در شعارها و همچنين باورها و همچنين چه در عملکرد، انطباق بالایی با آرمان های امام و پيشوا راحل، رهبر انقلاب و همچنين انقلاب اسلامی داشته باشد.

سید ابراهیم رییسی توانسته بود آرای اکثریت ایرانی ها را جلب کند.

آنچه به نظر می رسد ورای نقش ایجابی رییسی و همچنين خصوصیات منحصر به فرد وی اعم از محبوبیت فوق العاده مردمی، کارنامه مثبت در قوه قضاییه و همچنين آستان قدس رضوی و همچنين همچنین اخلاق محوری او در خلال رقابت های انتخاباتی، نقش آفرینی سرنوشت ساز سه شخصیت سیاسی دیگر در حصول این موفقیت نیز قابل تحلیل است.

محمدباقر قالیباف و همچنين یک فداکاری پهناور و بزرگ علیرغم اقبال مناسب و همچنين مطالبات فراوانی که از جانب شهروندان و مردم شهر وجود داشت، قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ کاندیدا نشد.

او ولي بايد توجه داشت نقشی حتی بیشتر از برخی کاندیداهای جریان انقلاب برای موفقیت جریان انقلابی با توجه به ظرفیت فردی و همچنين جریانی ایفا کرد.

در اکثریت برآوردها و همچنين نظرسنجی های ماه های منتهی به انتخابات، قالیباف دومین اقبال را بعد از رییسی برای پیروزی درون جریانی داشت.

فاصله وی هم چنین با سایر رقبا نیز فاصله معناداری بود.

این در حالی بود که تا روزهای منتهی به انتخابات کمتر کسی مطلع بود که رییسی نيت و اراده حضور در صحنه انتخابات را دارد یا خیر.

قالیباف از مدت ها قبل با این وجود، حضور در صحنه انتخابات را متوقف بر عدم کاندیداتوری رییسی کرده بود.

حتی وی در روزهای منتهی به ۲۸ خرداد در برخی محافل گفته بود در صورت کاندیداتوری آقای رییسی تمام ظرفیت سیاسی خود را پای کار خواهد آورد و همچنين جوانان انقلابی را به حمایت حداکثری از آیت الله رییسی ترغیب می کرد.

قالیباف می توانسته بود مانند سایر کاندیداهای منتسب به جریان انقلاب در پاسخ به دعوت متواتر هواداران پُرشمارش در صحنه رقابت حاضر مي شود.

در این حالت یک رقابت درون گفتمانی شکل می گرفت و همچنين بخشی از قدرت رییسی به عنوان پراقبال ترین کاندیدای انقلابی مصروف رقابت با رقیب درون گفتمانی خود که پایگاه رأی خوبی هم دارد می شد.

مخصوصا اینکه از سال شمسي ۹۶ که او به نفع رییسی کنار کشید، جریان حامی اش منتظر کاندیداتوری اش بودند و همچنين قطعا او را به حضور در انتخابات ترغیب می کردند.

قالیباف ولي بايد توجه داشت وارد رقابت های انتخاباتی ۱۴۰۰ نشد و همچنين این فضا را ایجاد کرد که تمامی ظرفیت رأیی که داشت، در اختیار رییسی قرار گیرد.

قالیباف در ایام انتخابات هم کار سیاسی خود را تعطیل نکرد.

از طرفی بین شهروندان و مردم شهر رفت و همچنين در ایجاد امید و همچنين ترغیب شهروندان و مردم شهر گلایه مند از معظلات و مسائل و مشکلات به حضور در انتخابات نقش داشت.

از طرف دیگر با تيم ها و همچنين چهره های نزدیک به خود جلسات منظمی برگزار کرد و همچنين آن هم ها را حمایت و همچنين تلاش برای موفقیت آیت الله رییسی در انتخابات تشویق کرد.

اصلی ترین ایده قالیباف برای عمل سیاسی، ضرورت پیروزی جریان انقلابی بود.

چه در سال شمسي ۸۴ که خروجی ائتلاف چهره های آن هم زمان جریان اصولگرایی خود او محسوب می شد.

چه در انتخابات ۹۶ که تلاش کرد با انصراف به نفع رییسی از رقابت ها به ایجاد شوک و همچنين شکست رییس جمهور مستقر کمک کند.

چه انتخابات امسال که تمام قد برای حمایت از رییسی پای کار آمد.

سعید جلیلی، برنامه جذاب و جالب و خوب محوری و همچنين اخلاق انقلابی انقلابی ها را افرادی تند، بی برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بدون منطق در ۸ سال شمسي قبل معرفی کردند.

رسانه های نزدیک حکومت برای توجیه ناکامی ایده بستن با کدخدا، همیشه کوشید تا جلیلی را به عنوان یکی از نمادهای جریان انقلابی فردی رادیکال، بی منطق و همچنين ضدتعامل و همچنين مذاکره به جامعه معرفی کند و همچنين چهره برنامه جذاب و جالب و خوب محور و همچنين ایدئولوژیک وی را پشت این پرده بپوشاند.

جلیلی ولي بايد توجه داشت در مناظرات انتخاباتی ۱۴۰۰ با طمأنینه و همچنين آرامشی خاص به تشریح برنامه جذاب و جالب و خوب هایی پرداخت که در آن هم به جزییات بایسته های یک حکومت انقلابی برای حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور اشاره شده بود.

جلیلی در مناظره ها اسیر حاشیه سازی دو نامزد رقیب نشد و همچنين هر پاسخی هم داد، در راستای تشریح آنچه باید باشد بود.

هرچند چنین تصویری کمابیش از طرف قاضی زاده هاشمی نیز که یکی دیگر از کاندیداهای جریان انقلاب بود به جامعه منتقل شد و همچنين به روش کلی جریان انقلابی توانسته بود با کنار زدن تصویرسازی غیرواقعی جریان غربگرا از خود، رویکردی ایجابی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب محور از خود را به جامعه منتقل کند.

نقش دیگر جلیلی آن هم بود که قسمت و بخش بزرگی از جوانان انقلابی آرمانگرا را در نهایت با انگیزه و همچنين قدرت بالا پای کار آقای رییسی آورد.

جلیلی با انصراف لحظه آخری خود به نفع آیت الله رییسی بعد از سخنرانی رهبر انقلاب، هواداران پرشور خود را به سمت کاندیدای با رای بالاتر هدایت کرد و همچنين درس واقع گرایی و همچنين اهمیت عنصر کلیدی مقبولیت در انتخابات به هواداران خود داد.

اهمیت این انصراف آنجا مورد توجه است که اکثریت قریب به اتفاق حامیان جلیلی در صورت حضور نهایی او در صحنه انتخابات کاندیدای دیگری حتی آیت الله رییسی را از لحاظ گفتمانی نظیر جلیلی نمی دیدند و همچنين با ادامه حضور وی حداقل در عرصه تبلیغات و همچنين رسانه لطمه مهمی به کمپین آقای رییسی وارد می شد.

زاکانی؛ چالش مستدل مسببین وضع موجود یکی از دال های مرکزی جریان انقلاب در تبلیغات انتخاباتی ۱۴۰۰، مخالفت حداکثری با وضع موجود و همچنين مقابله با مسببان آن هم بود.

برای برجسته کردن این قسمت و بخش مهم و همچنين سرنوشت ساز کمپین جریان انقلابی، ویژگی هایی زيرا و به درستي که ضدفساد بودن و همچنين عدم تسامح با رانت، مقابله با اشرافی گری و همچنين ویژه خواری و همچنين تبعیض باید در میدان قرار می گرفت.

زاکانی” سال شمسي هاست که با افشای اسناد تخلفات پرونده های پهناور و بزرگ فساد اقتصادی و همچنين مقابله با دانه درشت ها و همچنين صاحب منصبانی زيرا و به درستي که دست يار اول وقت حکومت دهم، برادران رییس جمهور و همچنين دست يار اول حکومت فعلی و همچنين .

به چهره ای ضدفساد تبدیل شده بود و همچنين به این ترتیب توانسته بود این دال اساسی را در گفتمان انقلابی نمایندگی کند.

از طرفی در مناظره ها زاکانی توانسته بود با بهره بري و استفاده از بیانی قوی و همچنين عامه فهم همه ضعف ها و همچنين نقایص عملکرد حکومت غرب گرا در ۸ سال شمسي قبل را با ارائه مستندات و همچنين جملات طلایی به چالش بکشد.

نقطه آخر نقش آفرینی او در مناظره سوم نشر سند تلاش همتی برای افزایش نرخ بنزین به ۵ هزار تومان بود.

جایی که مُصلح اقتصادی بودن وی را به چالش کشید.

کنش گری و همچنين مطالبه سفت وسخت از بانیان وضع موجود از دیگر انتظارات انظار و افکار عمومی از جریان انقلابی است؛ انتظاری که زاکانی به خوبی توانسته بود در خلال مناظرات برآورده کرده و همچنين در مدت کوتاهی تبدیل به نماد و همچنين صدای اعتراض شهروندان و مردم شهر شد.

این اتفاق در ایجاد انگیزه و همچنين تزریق انرژی به بدنه رأی به خوبی نمایان بود.

هم چنین زاکانی با ادبیات سازی جديد و تو و تازه توانسته بود کاندیدای اصلاح طلبان را به گوشه رینگ برده و همچنين بازی مناظره ها را به نفع جریان انقلاب عوض کند.

به این ترتیب دیگر خبری از دوقطبی های کاذب نبود.

هم چنین مانع گريز و فرار نمایندگان جریان غرب گرا از پاسخگویی و همچنين پذیرفتن مسؤلیت ندانم کاری هایشان شد.

واقعیت این است که در کنار برنامه جذاب و جالب و خوب محوری و همچنين اخلاق محوری رییسی و همچنين جلیلی که مانع وارد شدن آنها به برخی چالش ها می مي شود، زاکانی توانسته بود انتظار به چالش کشیدن شخص روحانی، جهانگیری و همچنين همکارانشان در کابینه جریان غرب گرا را تا حدود زیادی برآورده کند.

به این ترتیب حریف تمام وقت در حال دست وپا زدن برای رهایی از پرسشهای زاکانی ساز بود! سیدابراهیم رییسی؛ پهناور و بزرگ ترین عامل پیروزی رییسی بزرگترین عامل پیروزی رییسی بعد از عنایت الهی و همچنين حمایت شهروندان و مردم شهر، شخص ابراهیم رییسی است.

وی در انتخابات ۹۶ هم کاندیدا شد ولی به رغم اقبال قابل توجه مردمی، نتوانست پیروزی عددی بر روحانی بدست بیاورد.

آن هم فضایی که برای جلیلی به عنوان شخصیتی تند و همچنين بی برنامه جذاب و جالب و خوب ساخته بودند در ابعاد گسترده تر برای رییسی تکرار شد.

رقیب تلاش کرد ضمن اشاره دروغ و همچنين کاملاً دور از واقعیت به اتفاقات دهه شصت در برخورد با منافقین، برای ایجاد چهره ای خشن، ادعا کند در صورتي که رییسی بیاید در خیابان ها بین زن و همچنين مرد دیوار می کشد! پمپاژ دوقطبی های کاذب و همچنين غلط توسط جریان رقیب که با همراهی رسانه های معاند نیز همراه شد.

رییسی در نهایت به رغم رای ۱۶ میلیونی از کمپین هراس افکنی روحانی و همچنين رسانه های اپوزوسیون شکست خورد و همچنين از وارد شدن به پاستور بازماند.

ولي بايد توجه داشت این رای ۱۶ میلیونی یک پیام بسیار مهم ولي بايد توجه داشت مستتر داشت؛ اینکه وضع موجود و همچنين شخص روحانی حداقل ۱۶ میلیون معترض دارد و همچنين نماینده شاخص این جریان اعتراضی شخص نیز سیدابراهیم رییسی است.

رییسی مدتی بعد از انتخابات به سمت ریاست قوه قضاییه منصوب شد و همچنين در ۲ سال شمسي و همچنين نیم حضورش در این قوه تحولاتی در این قوه آفرید که به گواه اصلاح طلب و همچنين اصولگرا منشأ تحولات شگرف و همچنين بی نظیر در دستگاه قضا بود.

رییسی هم چنین در بازنمایی واقع نمای رسانه ای اقدامات مثبت در قوه قضاییه هم توفیق خوبی کسب کرد.

به این ترتیب با کمک رسانه ها، انظار و افکار عمومی با قوه قضاییه آشتی کردند و همچنين چهره خوبی از یک مدیر تحول گرا معرفی شد.

ظرفیتی که به خوبی دربرابر کمپین منفی ضدانقلاب در سال شمسي ۹۶ عمل کرد و همچنين از آرای منفی رییسی ناشی از هراس افکنی جریان رقیب کم کرد.

شهروندان و مردم شهر متوجه شدند که رییسی در صورتي که دیواری هم بکشد بین مفسدین و همچنين شهروندان و مردم شهر است.

آیت الله سید ابراهیم رییسی با این ظرفیت و همچنين پشتوانه وارد رقابت های انتخاباتی ۱۴۰ شد و همچنين با دو عنصر ارائه راهکار برای حل معظلات و مسائل و مشکلات در کنار ارائه کارنامه عملکرد موفق در قوه قضاییه و همچنين آستان قدس رضوی خود را از سایر کاندیداها یک سر و همچنين گردن بالاتر نشان داد.

هم افزایی میان نامزدهای جریان انقلاب مهم ترین فرمول پیروزی در انتخابات ۲۸ خرداد بود.

جایی که تک تک نامزدها توانستند باعبور از منیت ها، برای پیروزی یک گفتمان تلاش کنند.

حالا رییسی رییس این جمهوری هشتاد میلیونی است؛ کار جديد و تو و تازه آغاز شده است! همه باید به رییس جمهور منتخب برای توفیق یاری کنند.

کلید واژه ها: انتخابات – انتخاب – انتخاباتی – تلویزیونی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های تلویزیونی – برنامه جذاب و جالب و خوب تلویزیونی – شبکه های ماهواره – انتخابات پرشور – مشارکت حداکثری – آستان قدس رضوی – جمهوری اسلامی – شهروندان و مردم شهر – منحصر به فرد – انتخابات ۱۴۰۰ – انظار و افکار عمومی – انتخاب اصلح – پیروز – شهروندان و مردم شهر ایران – فضای مجازی – قوه قضاییه – فوق العاده – اپوزیسیون – آستان قدس – شبکه – فارس – پهناور و بزرگ – برگزاری – مقبولیت – محبوبیت

منبع

جریان انقلابی چگونه در انتخابات ۱۴۰۰ پیروز شد در تاریخ ۲۱ June 2021 | 6:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000426000405_Test_PhotoO.jpg

اروپا را آب برد؛ رسانه های لندن نشین را خواب

اروپا را آب برد؛ رسانه های لندن نشین را خواب |اروپا را آب برد؛ رسانه …