خانه / دسته‌بندی نشده / حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص می تواند سایه تحریم ها را از روی این کشور بردارد

حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص می تواند سایه تحریم ها را از روی این کشور بردارد

حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص می تواند سایه تحریم ها را از روی این کشور بردارد

|حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص می تواند سایه تحریم ها را از روی این کشور بردارد از اس پی سیتی|

حجت الاسلام و همچنين المسلمین حجتی گفت: ایجاد یک حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص میتواند کشور را در بسیاری از زمینه ها خودکفا نماید و همچنين سایه تحریم ها را از روی این مملکت بردارد.

– ” کرمانشاه- حجت الاسلام و همچنين المسلمین حجتی گفت: ایجاد یک حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص میتواند کشور را در بسیاری از زمینه ها خودکفا نماید و همچنين سایه تحریم ها را از روی این مملکت بردارد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه”، حجت الاسلام والمسلمین محمد حجتی امروز در دیدار با جمعی از دانشجویان نخبه دانشگاه های کرمانشاه اظهار داشت: یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های مهم و همچنين استراتژیک دشمنان علیه هر کشور و همچنين جامعه مستقلی، تخریب و همچنين تغییر باورها و همچنين اعتقادات نسل جوون به ویژه نخبگان آن هم جامعه است.

امام و پيشوا جمعه موقت کرمانشاه گفت: از همین رو علنا شاهد راه اندازی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در خارج از مرزهای کشور هستیم که بیشتر برنامه جذاب و جالب و خوب های این شبکه های معاند تلاش برای استهاله فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين عقاید نسل های این انقلاب است.

این استاد حوزه علمیه کرمانشاه در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: با این وجود باید اذعان کرد که در بحث تقابل با این ناتوی فرهنگی مسئولان فرهنگی کشور موضع منفعلانه داشته اند که این می تواند برای دشمنان فرصت ایجاد کند.

حجت الاسلام والمسلمین حجتی با اشاره به اینکه حکومت باید دو مقوله اصلاح ساختار اقتصاد و همچنين فرهنگ را در کنار یکدیگر دنبال کند، گفت: شاید در ظاهر معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی، تورم و همچنين بیکاری در جامعه بسیار عیان باشد، ولی معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی بسیاری داریم که نباید قربانی مسایل اقتصادی شوند، بلکه باید همزمان حکومت بر اصلاح همزمان و همچنين موازی این حوزه ها تمرکز داشته باشد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه حکومت سیزدهم می تواند آینده ای امیدوارکننده را برای کشور رقم بزند، اظهار داشت: خوشبختانه ملت ایران در ۲۸ خرداد بهترین انتخاب خود را انجام داده اند و همچنين دولتی انقلابی و همچنين جهادی را روی کار آوردند، بنابراین شایسته است که حکومت آیت الله رییسی نیز جواب این روحیه انقلابی ملت ایران را با عملکرد خوب خود نشان دهد تا جامعه تغییرات را به عینه احساس کند.

امام و پيشوا جمعه موقت کرمانشاه افزود: مساله دیگری که حکومت سیزدهم باید آن هم را نصب العین خود قرار دهد، بهره بري و استفاده از پتانسیل و همچنين ظرفیت های نیروهای جوون و همچنين نخبه کشور است، ایجاد یک حکومت چابک، جوون و همچنين البته متعهد و همچنين متخصص می تواند کشور را در بسیاری از زمینه ها خودکفا نماید و همچنين سایه تحریم ها را از روی این مملکت بردارد.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین حجتی گفت: تحریم ها در سال شمسي های اخیر خسارت های زیادی به کشور وارد کرد و همچنين علت آن هم هم این بود که نگاه حکومت برای حل این موضوع همواره به خارج بود و همچنين همین امر باعث شد که ظرفیت ها و همچنين پتانسیل های داخلی عملا به فراموشی سپرده شوند، لذا امیدواریم که حکومت آیت الله رییسی این مهم را در نظر داشته باشد.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه شهروندان و مردم شهر استان های کم برخوردار در سال شمسي های اخیر بیشترین صدمات از عدم مدیریت درست دولتمردان را تجربه کرده اند، اظهار داشت: متاسفانه استان های مثل کرمانشاه و همچنين دیگر شهرهای مرزی به علت عدم مساوات در تقسیم بودجه های دولتی و همچنين.

به نوعی بیشترین صدمات را از معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی به ویژه در دوران کرونا دیده اند بنابراین از حکومت آیت الله رییسی درخواست داریم که این موضوع را به صورت تخصصی و همچنين علمی پیگیری کند.

امام و پيشوا جمعه موقت کرمانشاه در پایان سخنان خود گفت: از تو نخبگان و همچنين دانشگاهیان عزیز که به نوعی مدیران آینده کشور هستید انتظار داریم که مشاوره ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خود را به حکومت انقلابی ارائه دهید و همچنين برای ایجاد یک تعامل دو سویه بین حکومت و همچنين نخبگان تلاش داشته باشید.

/۱۴۰۰/
کلید واژه ها: کرمانشاه – حجت الاسلام – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – المسلمین – تحریم ها – کشور – حجت الاسلام والمسلمین – شبکه های ماهواره ای – جوون – متخصص – تحریم – شبکه های ماهواره – دانشجویان نخبه – حجتی – سایه – حکومت – مرزهای کشور – جامعه – راه اندازی – استراتژیک – دانشجویان – امام و پيشوا جمعه – خبرگزاری – نسل جوون – دانشگاه – روزنامه نويس و خبرنگار – ماهواره – نخبگان – برنامه جذاب و جالب و خوب – دشمنان

منبع

حکومت چابک، جوون و همچنين متخصص می تواند سایه تحریم ها را از روی این کشور بردارد در تاریخ ۲۹ June 2021 | 2:35 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …