خانه / دسته‌بندی نشده / حضور شهروندان و مردم شهر و همچنين تحریم دیگری که شکست

حضور شهروندان و مردم شهر و همچنين تحریم دیگری که شکست

حضور شهروندان و مردم شهر و همچنين تحریم دیگری که شکست

|حضور شهروندان و مردم شهر و همچنين تحریم دیگری که شکست از اس پی سیتی|

مشارکت شهروندان و مردم شهر و همچنين حضور آگاهانه آنها پروژه تحریم انتخابات را مثل تحریم نفتی، تحریم اقتصادی، تحریم دارویی، تحریم علمی، تحریم نظامی و همچنين فشار حداکثری رژیم جنایتکار آمریکا با شکست مواجه کرد.

– خبرگزاری فارس ـ همدان؛ اولین پله دومین گام انقلاب را در حالی گذراندیم که سخت ترین معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين موانع در پیش پای ملت قرار گرفته بود.

دشمنان قسم خورده خارج نشین که در چهل سال شمسي قبل هر روز از تعدادشان کم و همچنين به سنشان اضافه می مي شود پروژه تحریم انتخابات را از ماه های قبل کلید زده و همچنين از شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی دائماً بر آن هم می دمیدند برآوردشان این بود که با کاهش مشارکت شهروندان و مردم شهر در انتخابات، رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده است فصل جدیدی از دوران رفاقت و همچنين همدلی برای ساختن ایرانی قوی و همچنين سرافراز آغاز شده است.

رفع معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی و همچنين اقتصادی در کنار مبارزه بی امان با فساد خواست عمومی ملت از حکومت منتخب است.

ملت شریف و همچنين بزرگوار ایران اسلامی و همچنين شهروندان و مردم شهر شهیدپرور و همچنين دارالمجاهدین همدان از تو به خاطر مشارکت در انتخاب اصلح در شورا و همچنين مجلس و همچنين ریاست جمهوری و همچنين اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی صمیمانه سپاسگزاریم.

پیروز نهایی تو ملت عزیز هستید.

آرزومند توفیق روزافزون و همچنين سلامتی برای ملت شریف ایران، مقام عظمای ولایت و همچنين تمام دست اندرکاران و همچنين برگزارکنندگان این رویداد پهناور و بزرگ تاریخی هستیم.

روح اله نباتی انتهای پیام/ ۳۱۴۰/
کلید واژه ها: تحریم – انتخابات – تحریم انتخابات – مشارکت شهروندان و مردم شهر – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – اقتصادی – معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی – خبرگزاری فارس – مشارکت – معظلات و مسائل و مشکلات – شهروندان و مردم شهر – فشار حداکثری – پروژه – قبل – رفع معظلات و مسائل و مشکلات – انتخاباتی – شکست – جنایتکار – حضور – خبرگزاری – سرافراز – حداکثری – ماهواره – مبارزه – معیشتی – آمریکا – دشمنان – ایرانی – انقلاب

منبع

حضور شهروندان و مردم شهر و همچنين تحریم دیگری که شکست در تاریخ ۲۰ June 2021 | 10:00 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …