خانه / دسته‌بندی نشده / خط دهی اعتراضات برقی به سبک بی بی سی

خط دهی اعتراضات برقی به سبک بی بی سی

خط دهی اعتراضات برقی به سبک بی بی سی

|خط دهی اعتراضات برقی به سبک بی بی سی از اس پی سیتی|

بی بی سی فارسی علي رغم رویه قبل، تعارف را کنار گذاشته و همچنين سعی می کند نارضایتی های شهروندان و مردم شهر ایران را خط دهی کند.

– ​ و همچنين عدم اطلاع رسانی دقیق درخصوص زمان قطعی برق است.

درحالی که این روزها، رسانه های کشور تمام ظرفیت خود را به کار گرفته اند تا ضمن اطلاع رسانی دقیق ساعات قطعی برق، راهکارهای صرفه جویی و همچنين مدیریت مصرف برق را آموزش داده و همچنين همزمان، معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر را بازگو کنند ولي بايد توجه داشت رسانه ها و همچنين شبکه های ماهواره ای فارسی زبان دوباره پا به میدان گذاشته اند تا از این آب گل آلود برای خود ماهی صید کنند.

بی بی سی فارسی یکی از همین رسانه ها است که در هر نابسامانی سروکله اش پیدا می مي شود.

این رسانه در هرجایی که نقص و همچنين گرفتاری برای شهروندان و مردم شهر ایران وجود داشته باشد وارد عمل می مي شود و همچنين سعی می کند آن هم مشکل را تنها مختص به ایران معرفی کرده و همچنين القا کند که هیچ راه حلی برای آن هم وجود ندارد.

سیاستی که در روزهای اخیر و همچنين به دنبال برخی اعتراضات شهروندان و مردم شهر به بی برقی شدت گرفته است.

بی بی سی تلاش دارد تا با بهره بري و استفاده از ترفند تکرار، ایرانی ها را ناامید کند و همچنين بدبخت و همچنين سرافکنده نشان دهد.

” بی بی سی برای نشر تک خبرهای فاجعه مرگبار در کانادا تنها از تصاویر شاد بهره بري و استفاده می کند.

ولي بايد توجه داشت درحالی که بسیاری از کارشناسان علت اصلی قطعی برق روزهای اخیر را خشکسالی اخیر و همچنين خروج نیروگاه های برق آبی از مدار تولید، گرمای شدید هوا و همچنين افزایش شدید مصرف وسایل سرمایشی(آخر مصرف امسال نسبت به پارسال ۱۳درصد افزایش پیدا کرده است)، اختلال در ۲ نیروگاه مهم حرارتی کشور و همچنين از همه مهمتر عدم پایبندی حکومت روحانی به ساخت نیروگاه های جدید می دانند، رسانه ملکه انگلیس سعی دارد با پنهان کردن این عوامل طبیعی، همه معظلات و مسائل و مشکلات را ناشی از نوع حاکمیت در ایران جلوه دهد.

بی بی سی برای این هدف خود، تمام اصول حرفه ای کار رسانه ای را کنار گذاشته و همچنين سعی می کند با در دست گرفتن مدیریت مخالفان جمهوری اسلامی، مسیر اعتراضات را جهت دهی کرده و همچنين نارضایتی از بی تدبیری های حکومت را به نارضایتی از حکومت تبدیل کند! یعنی درحالی که عوامل طبیعی در کنار سوءتدبیر حکومت غربگرای تدبیر و همچنين امید باعث به وجود آمدن معظلات و مسائل و مشکلات اخیر شده، رسانه ملکه سعی می کند حاکمیت را مسبب وضع موجود معرفی کند.

” بستن قسمت نظرات در رسانه مدعی آزادی بیان! به نظر می رسد این اقدامات غیرحرفه ای بی بی سی و همچنين عجله آنها برای حمله به حاکمیت چندان هم بی دلیل نیست.

ارتباط دادن این موضوعات به مقام معظم رهبری آن هم هم از رسانه ملکه انگلیس نشان از عصبانیت روزهای اخیر آن هم ها در جلوداری آیت الله خامنه ای در تزریق واکسن ایرانی کرونا و همچنين شکست پروژه ضدانقلاب در تحریم انتخابات دارد.

” نمونه ای از هجمه BBC فارسی به ایران در زمان آغاز شیوع کرونا سیاستی که تنها برای جامعه ایرانی اتخاذ شده بود چرا که در روزهای سیاه انگلیس آن هم ها ضمن لاپوشانی خبرهاي جديد واقعی اتفاقات در لندن، سعی در بزک کردن شرایط کشور حامی خودشان داشتند.

مقایسه نحوه پوشش و همچنين نشر خبرهاي جديد کرونای مقامات بهداشتی ایران و همچنين انگلیس، گل و همچنين بلبل نشان دادن شرایط انگلیس در روزهایی که بالاترین مردن و مرگ کرونایی در اروپا را ثبت کردند و همچنين.

نمونه هایی از این دست بودند.

” بی بی سی فارسی زمانی که در ایران ۵ قربانی کرونا وجود داشت ایران را با یک عکس دلهره آور قتله گاه کرونا معرفی کرد ولي بايد توجه داشت در روزی که بیشترین آمار قربانیان کرونا را ثبت کرد از یک عکس امیدوار کننده بهره بري و استفاده کرد
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – بی بی سی فارسی – رسانه ها – اطلاع رسانی – بی بی سی – رسانه – شهروندان و مردم شهر ایران – شبکه های ماهواره ای – اعتراضات – شهروندان و مردم شهر – فارسی – قطعی برق – ایران – شبکه های ماهواره – مدیریت مصرف برق – روزهای اخیر – مدیریت مصرف – معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر – اطلاع – رسانی – آب گل آلود – صرفه جویی – قطعی – زمان – نارضایتی – مشکل – مصرف برق – ماهواره – گل آلود – معظلات و مسائل و مشکلات

منبع

خط دهی اعتراضات برقی به سبک بی بی سی در تاریخ ۷ July 2021 | 11:55 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

963604.jpg

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين حاکمیت

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين …