خانه / دسته‌بندی نشده / شبکه های ماهواره ای باعث استحاله فکری بانوی مسلمان در بحث حجاب می شوند

شبکه های ماهواره ای باعث استحاله فکری بانوی مسلمان در بحث حجاب می شوند

شبکه های ماهواره ای باعث استحاله فکری بانوی مسلمان در بحث حجاب می شوند

|شبکه های ماهواره ای باعث استحاله فکری بانوی مسلمان در بحث حجاب می شوند از اس پی سیتی|

بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای به تدریج باعث استحاله فکری و همچنين عقیدتی بانوی مسلمان در بحث حجاب و همچنين دیگر ارزشهای دینی می مي شود.

– ” کرمانشاه – آیت الله میریونسی گفت: بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای به تدریج باعث استحاله فکری و همچنين عقیدتی بانوی مسلمان در بحث حجاب و همچنين دیگر ارزشهای دینی می مي شود.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه”، آیت الله سیدعباس میریونسی امروز در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و همچنين مذهبی شهرستان کنگاور که به مناسبت هفته عفاف و همچنين حجاب برگزار گردید، اظهار داشت: حجاب یکی از ارکان مهم اخلاقیات در دین مبین اسلام است و همچنين رعایت حجاب و همچنين عفاف هم در قرآن و همچنين هم در احادیث و همچنين روایات دینی به کرار سفارش شده است.

تولیت مدرسه علمیه کنگاور بیان کرد: البته نباید حجاب و همچنين عفاف را تنها به پوشش و همچنين قشر بانوان خلاصه کنیم، این موضوع یک مساله جامع است و همچنين همه ما را شامل می مي شود.

این عالم کرمانشاهی با اشاره به اینکه حجاب تنها در نوع پوشش نیست، افزود: حجاب بسیاری از شئونات زندگی ما را در بر می گیرد، حجاب به ما یاد می دهد که چگونه فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کنیم، چگونه عمل کنیم و همچنين.

آیت الله میریونسی با انتقاد از وضع نامناسب برخی از بانوان در سطح جامعه، عنوان داشت: رسانه های دشمنان و همچنين حتی برخی از جریان های داخلی به دنبال القا این مهم خواهند بود که حجاب یعنی محدودیت در حالی که حجاب نه تنها محدودیت برای زن و همچنين مرد مسلمان نیست، بلکه یک مصونیت در برابر ناهنجاری های فرهنگی و همچنين اجتماعی است.

تولیت مدرسه علمیه کنگاور با تاکید بر اینکه بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای به تدریج باعث استحاله فکری و همچنين عقیدتی بانوی مسلمان در بحث حجاب و همچنين دیگر ارزشهای دینی می مي شود، گفت: دشمن در عمل نشان داده است که مشکلش عفت و همچنين حجاب زن مسلمان و همچنين ایرانی است، بی شک تا زمانی که حجاب و همچنين عفاف در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف جامعه جاری باشد، دشمن از پیاده کردن هرگونه برنامه جذاب و جالب و خوب ضدفرهنگی علیه جامعه اسلامی ناتوان خواهد بود.

این عالم کرمانشاهی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود افزود: با این حال متاسفانه برخی از خانواده ها به بهانه های واهی و همچنين غیرقابل دفاع در بحث حجاب، فرزندان خود را مختار قرار می دهند که این کاری بسیار اشتباه است و همچنين باید گفت که گناه این عمل برای والدین نوشته می مي شود، زیرا عقل و همچنين منطق فرزند و همچنين نوجوان کامل نیست و همچنين نیازمند ارشاد و همچنين راهنمایی والدین در این مقوله است.

آیت الله میریونسی عنوان داشت: زمانی که والدین فرزندان خود را در بحث انتخاب حجاب صاحب اختیار می دانند که این مساله به مرور به یک ناهنجاری فرهنگی و همچنين دینی برای آن هم خانواده تبدیل می مي شود، بنابراین باید مقوله و همچنين فلسفه حجاب برای فرزندانمان از آن هم اوان کودکی تبیین و همچنين تشریح گردد تا خدایی ناکرده در بزرگسالی دچار معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و همچنين ایمانی نشوند.

/۱۴۰۰/
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – بانوی مسلمان – حجاب – ماهواره – حجاب و همچنين عفاف – مسلمان – کرمانشاه – بانوی – آیت الله – هفته عفاف و همچنين حجاب – بهره بري و استفاده – شهرستان کنگاور – دین مبین اسلام – شبکه – برگزار – عفاف – دینی – کنگاور – فکری – مدرسه علمیه – عفاف و همچنين حجاب – دیگر – اخلاقیات – خبرگزاری – الله – سیدعباس – روزنامه نويس و خبرنگار – شهرستان – بانوان

منبع

شبکه های ماهواره ای باعث استحاله فکری بانوی مسلمان در بحث حجاب می شوند در تاریخ ۱۰ July 2021 | 12:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

963604.jpg

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين حاکمیت

تکنیک شبکه های ماهواره ای برای ایجاد شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنين …