خانه / دسته‌بندی نشده / خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

|خوزستان پنجشنبه شب آرام بود از اس پی سیتی|

برخی شهرهای استان خوزستان چند شبی است که به بهانه تنش آبی شاهد اعتراضات و همچنين بعضا اغتشاشات بوده ولی شامگاه پنجشنبه این استان شب آرام و همچنين بدون تجمعی را سپری کرد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازتابناک به نقل از ایرنا، اکنون که آبرسانی در خوزستان بصورت گسترده درحال وقوع است و همچنين آرامش به شهروندان و مردم شهر بازگشته جریان معاند و همچنين برانداز با نشر کلیپ های متنوع و گوناگون و مختلف جعلی و همچنين نشر آنها در فضای مجازی و همچنين بعضا پخش از شبکه های ماهواره ای بدنبال استمرار خشونت و همچنين القای کشته سازی است در حالی که به جز چند تجمع پراکنده محدود در ماهشهر و همچنين شادگان شامگاه پنجشنبه تمام شهرهای خوزستان آرام و همچنين بدون تنش بود.

گزارشهای میدانی خبرنگاران ایرنا حاکیست با توجه به جاری شدن آب در رودخانه کرخه نور از روز قبل اعتراضات در اغلب شهرهای خوزستان درغرب استان فروکش کرد و همچنين همين امشب هم مابقی شهرها و روستاها به آرامش رسیدند.

استاندار خوزستان به همراه فرمانده سپاه استان روز پنجشنبه به ایذه رفتند و همچنين بعد از دیدار با بزرگان این شهرستان قول دادند معظلات و مسائل و مشکلات آبی آنها را پیگیری کنند و همچنين همین امر در آرام کردن شهروندان و مردم شهر ایذه که دو شب پیاپی نا آرام بود نقشی موثر داشت.

همچنین روز قبل استاندار خوزستان با جمعی از بزرگان و همچنين شیوخ عرب شهرهای غرب استان دیدار کرده و همچنين همین امر در آرام کردن شهروندان و مردم شهر تاثیر گذار بود.

رسانه های معاند همين امشب هم تمام تلاش خود را کردند تا شهروندان و مردم شهر را به خیابانها بیاورند ولي بايد توجه داشت با تدبیر مسوولان استان این اتفاق نیفتاد.

هر چند پلیس در شهرهای شادگان، ماهشهر، ایذه، دشت آزادگان و همچنين برخی منطقه ها و مناطق اهواز حضوری قوی داشت ولی شهروندان و مردم شهر هم به خیابانها نیامدند.

برخی شهرهای استان خوزستان نظیر خرمشهر، آبادان، ماهشهر، شادگان، دشت آزادگان، هویزه ، شوش و همچنين ایذه و همچنين در مواردی هم دزفول و همچنين اندیمشک در روزهای قبل شاهد اعتراضات مردمی بود.

در جریان این اعتراضات اشرار مسلح و همچنين معاند، ستوان دوم “ضرغام پرست” را حین انجام ماموریت، به شهادت رساندند و همچنين یک مأمور دیگر را مجروح کردند.

این دو مأمور برادر بودند که یکی به شهادت رسید و همچنين دیگری از ناحیه پا مجروح و همچنين برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

استان خوزستان از ابتدای امسال به دلیل خشکسالی و همچنين کاهش منابع آبی وارد چالش آبی شد.

کلید واژه ها: خوزستان – پنجشنبه – استان – آرام – شبکه های ماهواره ای – اعتراضات – استاندار خوزستان – شبکه های ماهواره – استان خوزستان – رودخانه کرخه – فرمانده سپاه – نقل از – ایرنا – آرامش – فضای مجازی – خبرنگاران – کشته سازی – تجمع – بدون – استاندار – اغتشاشات – آبرسانی – فرمانده – رودخانه – استمرار – ماهواره – تنش آبی – نشر – گسترده – ماهشهر

منبع

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود در تاریخ ۲۳ July 2021 | 9:00 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …