خانه / دسته‌بندی نشده / وهابیت با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای در پی تحریف خطبه غدیر است

وهابیت با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای در پی تحریف خطبه غدیر است

وهابیت با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای در پی تحریف خطبه غدیر است

|وهابیت با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای در پی تحریف خطبه غدیر است از اس پی سیتی|

بسیاری از شبکه های ماهواره ای وابسته به جریان های وهابی و همچنين سفلی به دنبال تخطئه، تحریف و همچنين مصادره خطبه معروف غدیر بوده و همچنين خواهند بود.

– ” کرمانشاه ـ حجت الاسلام لروند گفت: بسیاری از شبکه های ماهواره ای وابسته به جریان های وهابی و همچنين سفلی به دنبال تخطئه، تحریف و همچنين مصادره خطبه معروف غدیر بوده و همچنين خواهند بود.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه”، حجت الاسلام علی محمد لروند، امام و پيشوا جمعه کنگاور عصر امروز در دیدار جمعی از خیرین و همچنين فعالان فرهنگی این شهرستان اظهار داشت: از روزی که شاهد شیوع بیماری کرونا در سطح کشور به ویژه این شهرستان بودیم خوشبختانه بسیاری از اشخاص خیر و همچنين نوع دوست پای کار آمدند.

وی گفت: در طول این مدت همواره با همکاری دفتر امام و پيشوا جمعه کنگاور و همچنين نیز حضور مجاهدانه خیرین و همچنين نیکوکاران رزمایش های زیادی در بحث کمک های مومنانه در سطح شهرستان و همچنين حتی روستاهای این شهرستان داشته ایم که این رزمایش ها بازتاب بسیار وسیعی در بُعد رسانه ای هم در استان و همچنين هم در سطح کشور داشته است.

این استاد حوزه علمیه با تأکید بر ادامه کمک های مؤمنانه در این شهرستان، بیان کرد: شایسته نیست که در ایام نامناسب اقتصادی برادر دینی و همچنين ایمانی ما به خاطر فقر و همچنين تنگ دستی در مضیقه باشد، زیرا در صورتي که چنین امری در جامعه اسلامی روی دهد باید در ایمان خود به خداوند تبارک و تعالي و همچنين اسلام شک کنیم.

حجت الاسلام لروند در ادامه سخنان خود اظهار داشت: از ابتدای آغاز رزمایش کمک های مؤمنانه در سطح شهرستان کنگاور بسته های معیشتی شامل اقلام ضروری مثل برنج، روغن و همچنين .

بین اقشار آسیب پذیر که قبلا توسط دفتر امام و پيشوا جمعه، طلاب، روحانیون و همچنين شهروندان و مردم شهر شناسایی شده اند توزیع شده است و همچنين همچنان این کمک های مومنانه ادامه دارد تا ان شاء الله به زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس در کشور باشیم.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن عید غدیر خم و همچنين تبریک این روز پهناور و بزرگ به دوستان اهل بیت علیهم السلام، گفت: عید غدیر خم از بسیاری جهات برای مسلمین حائز اهمیت است، در این روز زمام رهبری جهان اسلام توسط رسول الله(ص) مشخص شد و همچنين ایشان در حجه الوداع، خطبه معروف غدیر را خواندند و همچنين این حجتی بر تمام مسلمین شد.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه هیچ سندی برای رد واقعه غدیر خم و همچنين امامت حضرت علی(ع) وجود ندارد، گفت: بسیاری از اصحاب و همچنين صحابه رسول الله(ص) که در محل غدیرخم حضور داشتند این مهم را روایت کرده اند و همچنين بسیاری از بزرگان اهل سنت و همچنين اهل تشیع بر این رویداد مهم تاکید کرده اند، بنابراین تلاش برخی از منورالفکران در جامعه برای حاشیه سازی علیه این رویداد پهناور و بزرگ در جهان اسلام کاری عبث و همچنين از روی درماندگی است.

حجت الاسلام لروند با اشاره به اینکه غدیرخم زمینه ساز استمرار اسلام ناب محمدی گردید، اظهار داشت: رسول خداوند تبارک و تعالي (ص) در آخرین حج خود برای اینکه شکافی در بین جامعه مسلمین روی نهد دست حضرت علی (ع) را به عنوان نایب، وصی و همچنين امام و پيشوا امت بالا بردند و همچنين اینگونه شد که ائمه اطهار علیهم السلام از تفرقه و همچنين دودستگی در جهان اسلامی جلوگیری کردند که این امر هم از جنبه سیاسی و همچنين هم شرعی و همچنين.

بسیار حائز اهمیت است.

امام و پيشوا جمعه شهرستان کنگاور خاطرنشان کرد: با این وجود در سال شمسي های اخیر بسیاری از شبکه های ماهواره ای وابسته به جریان های وهابی و همچنين سفلی به دنبال تخطئه و همچنين مصادره خطبه معروف غدیر بوده و همچنين خواهند بود، بنابراین علمای دین و همچنين روحانیون باید در این باره هوشیار باشند و همچنين اجازه ندهند که نسل های جوون در دام این جنگ رسانه ای دشمنان اسلام واقعی دچار شوند.

/۱۴۰۰/پ۲۱۰/
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – حجت الاسلام – شهرستان – ماهواره – امام و پيشوا جمعه – شیوع بیماری کرونا – کرمانشاه – وهابی – تحریف – کمک های مومنانه – شبکه – مصادره – غدیر – خطبه – کنگاور – بیماری کرونا – شیوع بیماری – معروف – خیرین – نیکوکاران – بهره گیری – خطبه غدیر – روستاهای – سفلی – جمعه – خبرگزاری – امام و پيشوا – علی محمد – نوع دوست

منبع

وهابیت با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای در پی تحریف خطبه غدیر است در تاریخ ۲۶ July 2021 | 10:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …