خانه / دسته‌بندی نشده / هر طلا، یک هجمه؛ سیاست ضدانقلاب برای المپیکی های ایران

هر طلا، یک هجمه؛ سیاست ضدانقلاب برای المپیکی های ایران

هر طلا، یک هجمه؛ سیاست ضدانقلاب برای المپیکی های ایران

|هر طلا، یک هجمه؛ سیاست ضدانقلاب برای المپیکی های ایران از اس پی سیتی|

در روزهایی که ورزشکاران کشورمان در آوردگاه المپیک توکیو درحال رقابت با ورزشکاران سایر کشورها بودند، رسانه ها و همچنين شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بعد از هرمدال طلا یک هجمه به قهرمانان ایرانی وارد کردند.

–   هجمه های بی اساس علیه مدافع سلامت در موضوع کسب افتخار مدال طلای المپیک” را از وی پس بگیرند.

رسانه های این جریان سعی کردند تا با داغ کردن این موضوع به هربهانه ای فشارها به این ورزشکار کشورمان را زیاد کنند، نمونه آن هم اظهارنظر ورزشکار کره ای علیه جواد فروغی بود.

  ولي بايد توجه داشت زمانی که ورزشکار کره ای عنوان کرد که اشتباه کرده، این بار هم رسانه ها مصاحبه ورزشکار کره ای را بایکوت کردند.

    * هتریک هجمه به مدال آوران طلایی المپیک حاشیه سازی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان برای دیگر طلایی کشورمان در المپیک هم به شکل متفاوتی رقم خورد.

این رسانه ها بعد از کسب مدال طلا توسط محمدرضا گرایی، با نشر تصاویر و همچنين پست هایی سعی کردند این موفقیت را با موضوع حاشیه ای زیر سوال ببرند.

شبکه های معاند پست حذف شده یکی از برادران گرایی در سال شمسي ۱۳۹۹ در شبکه های اجتماعی را دستمایه تبلیغات ضدایرانی خود قرار دادند و همچنين آن هم را” نشانه حمایت وی از محکوم به قصاصی عنوان کردند که سال شمسي ۱۳۹۷ کارمند حراست شرکت آب منطقه ای فارس را با ضربات چاقو به شهادت رسانده بود.

    این درحالی است که محمدعلی گرایی اعلام کرده بود: در صورتي که می دانستم کشتن و قتل کرده و همچنين محکوم به قصاص است مگر مریض بودم از او حمایت کنم.

من اصلا در جریان این پرونده نبودم.

  * لاپوشانی تقدیم مدال ملایی به اسراییلی ها  دروغ دیگری که این رسانه ها گفتند در مورد سعید ملایی، جودوکار ایرانی بود که مدالش را به اسراییلی تقدیم کرد  ولي بايد توجه داشت شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، سعی کردند تا این موضوع را پنهان کنند.

  ولي بايد توجه داشت در فیلم” زیر ملایی به وضوح اعلام کرد که مدالش را به اسراییلی ها تقدیم کرده است.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – ورزشکار – شبکه های ماهواره ای – المپیک – رسانه ها – شبکه های ماهواره – مدال طلا – کشورمان – رسانه – ورزشکاران – کره ای – مدال – ماهواره – المپیک توکیو – کسب مدال طلا – مدافع سلامت – سایر کشورها – فارسی – طلایی – موضوع – ایران – جواد فروغی – مدال آوران – حاشیه سازی – شبکه – ضدانقلاب – قهرمانان – علیه – زبان – کسب مدال

منبع

هر طلا، یک هجمه؛ سیاست ضدانقلاب برای المپیکی های ایران در تاریخ ۱۰ August 2021 | 11:30 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …