خانه / دسته‌بندی نشده / حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: باید در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد

حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: باید در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد

حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: باید در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد

|حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: باید در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد از اس پی سیتی|

حوزه/ نماینده آیت الله العظمی سیستانی با اشاره به اهمیت توجه به نخبگان و همچنين استعدادهای کشور گفت: باید در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه”، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده حضرت آیت الله سیستانی صبح امروز در دیدار حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و همچنين رفاه اجتماعی که در قم برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: توجه به کودکان و همچنين تولید محتوی مناسب برای آن هم ها، یکی از اهدافی بوده است که بنده دنبال کرده ام.

وی ادامه داد: برای این مهم شبکه ماهواره ای هدهد به زبان های متنوع و گوناگون و مختلف را راه اندازی کردیم، کودکان آیندگان این کشور خواهند بود و همچنين باید برای آن هم ها برنامه جذاب و جالب و خوب های مناسبی دیده مي شود.

حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی ابراز داشت: هم اکنون شبکه های ماهواره ای برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی را پخش می کنند که نیاز است در این زمینه چاره اندیشی مي شود و همچنين با تولید برنامه جذاب و جالب و خوب های مناسب از تأثیر این شبکه ها بر روی کودکان جلوگیری کرد.

وی بیان داشت: برای مقابله با این شبکه های متنوع و گوناگون و مختلف، باید برنامه جذاب و جالب و خوب های مناسبی تهیه و همچنين پخش مي شود که شبکه هدهد با تولید و همچنين پخش برنامه جذاب و جالب و خوب های گوناگون در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده است.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی، توجه به نخبگان را مهم برشمرد و همچنين ابراز داشت: نیاز است که در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم در زمینه های متنوع و گوناگون و مختلف به پیشرفت و همچنين توسعه برسیم.

وی توجه به صادرات را مهم دانست و همچنين گفت: در صادرات باید به بسته بندی و همچنين کیفیت محصولات توجه کرد به عنوان مثال صادرات زعفران می قدرت ۳۵۰ میلیون دلار دخل و درآمد ارزی داشت، ولي بايد توجه داشت این محصول به کشورهای خارجی صادر می مي شود و همچنين با بسته بندی مجدد در اختیار شهروندان و مردم شهر جهان قرار می گیرد که مایه تاسف دارد.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین شهرستانی توجه به بازار کشور عراق را نیز مورد توجه قرار داد و همچنين گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مناسب صادرات خوبی به این کشور داشته باشد.

کلید واژه ها: حجت الاسلام والمسلمین – حجت الاسلام – شهرستانی – آیت الله العظمی سیستانی – متنوع و گوناگون و مختلف – نخبگان – شبکه های ماهواره ای – آیت الله – شبکه های ماهواره – آیت الله سیستانی – شبکه ماهواره ای – سیستانی – نماینده – ماهواره – جوانان – برگزار – برنامه جذاب و جالب و خوب – اعتماد – کودکان – الله – رفاه اجتماعی – شبکه ماهواره – مناسب – راه اندازی – عبدالملکی – صبح امروز – کشور – شبکه – علوم – خبرگزاری

منبع

حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: باید در علوم متنوع و گوناگون و مختلف به نخبگان و همچنين جوانان اعتماد کرد در تاریخ ۲ September 2021 | 9:40 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …