خانه / مقالات / مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

در مراسمی رسمی با اصحاب رسانه از مانتوهای ورزشبعضی در مرکز تخصصی مدل ینگ و نمایش زنده (ویولت) رونمایی به عمل آمد. در این مراسم از چهار نوع مانتوی ورزشگاهي با عنوان «آرک ایرانی»،«مانتوزا»،پانچویوز» و«مانتویوز» رونمایی شد.

این اقدام در حالی انجام شد که حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اظهار کرد: بر اساس برنامـه ‌ریزی که دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس ، انجام داده‌ است، سه موسسه با نام‌های «مدینو»، «ویولت» و«به‌پوشی» جهت برگزار کردن نمایش زنده لباس ‌های ایرانی اسلامی معرفی شدند. این مراکز بعد از گذراندن دوره‌های روش ی طی کردن مراحل قانونی، مجوز ضروری را جهت برگزاری نمابش زنده‌ی لباس ایرانی اسلامی دریافت کرده ‌اند.

قبادی همين طور بیان کرد: متقاضیان حقیقی حقوقی که خواهان اجرای نمایش جهت محصولات برند خود هستند ، می‌توانند از طریق این موسسات اقدام کنند. این موسسات هم جهت نمایش البسه‌ی آن‌ها می‌توانند كار کنند. نمایش لبـاس در تعدادی از مراکز واجد شرایط که شناسایی شده‌است برگزار می‌شود؛ مانند برج میلاد، برج آزادی، تالار وحدت و… در حال حاضر ۳۰ مرکز برای برگزاری اجرای زنده شناسایی شده که موسسات نام برده می‌توانند پروگرام ‌های خود را در این مراکز انجام دهند.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لبـاس ادامه داد: متقاضیان برای هر اجرای نمایش زنده‌ی لباس نیازمند کسب مجوز می باشند همه‌ی امور مربوط به کسب مجوز اجرا هم توسط موسسات انجام می‌شود. اما منعی برای افزوده شدن موسسات دیگر به این سه موسسه برای اجرای نمایش زنده وجود ندارد. مشروط بر اینکه آیین‌نامـه ‌ی مربوط به این کار را رعایت کرده جزییات و نحوه‌ی برگزاری این برنامـه ، نحوه‌ی انتخاب میزبان و… را آموزش ببینند و در چارچوب عمل کنند. هم اکنون نیز در حال بررس درخواست ‌های متقاضیان هستیم که به تعداد موسسات بی‌افزاییم.

او درمورد ‌ی نحوه‌ی اجرای نمایش زنده جهت زنان توضیح داد: در این وهله نمایش زنده‌ی ویژه‌ی زنان خواهیم داشت ولی در مراحل بعدی تصمیم داریم امکان برگزاری نمایش زنده جهت لبـاس اجتماع زنان را با رعایت ضوابط اصول فراهم کنیم که دیگر تنها ویژه‌ی زنان نخواهد بود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …