خانه / مقالات / مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

در مراسمی رسمی با اصحاب رسانه از مانتوهای ورزشبرخي در مرکز تخصصی مـدل ینگ نمایش زنده (ویولت) رونمایی به عمل آمد. در این مراسم از چهار نوع مانتوی ورزشگاهي با عنوان «آرک ایرانی»،«مانتوزا»،پانچویوز» و«مانتویوز» رونمایی شد.

این اقدام در حالی انجام شد که حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اظهار کرد: بر اساس برنامـه ‌ریزی که دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس ، انجام داده‌ است، سه موسسه با نام‌های «مدینو»، «ویولت» و«به‌پوشی» برای برگزار کردن نمایش زنده لبـاس ‌های ایرانی اسلامی معرفی شدند. این مراکز بعد از گذراندن دوره‌های روش ی و طی کردن مراحل قانونی، مجوز لازم را برای برگزاری نمابش زنده‌ی لبـاس ایرانی و اسلامی دریافت کرده ‌اند.

قبادی همين طور بیان کرد: متقاضیان حقیقی و حقوقی که خواهان اجرای نمایش جهت محصولات برند خود می باشند ، می‌توانند از طریق این موسسات كار کنند. این موسسات هم برای نمایش البسه‌ی آن‌ها می‌توانند كار کنند. نمایش در تعدادی از مراکز واجد شرایط که شناسایی شده‌است برگزار می‌شود؛ مانند برج میلاد، برج آزادی، تالار وحدت و… در حال حاضر ۳۰ مرکز برای برگزاری اجرای زنده شناسایی شده که موسسات نام برده می‌توانند پروگرام ‌های خود را در این مراکز انجام دهند.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لبـاس ادامه داد: متقاضیان جهت هر اجرای نمایش زنده‌ی لباس نیازمند کسب مجوز هستند همه‌ی امور مربوط به کسب مجوز اجرا هم توسط موسسات انجام می‌شود. اما منعی جهت افزوده شدن موسسات دیگر به این سه موسسه برای اجرای نمایش زنده وجود ندارد. مشروط بر اینکه آیین‌نامـه ‌ی مربوط به این کار را رعایت کرده و جزییات نحوه‌ی برگزاری این پروگرام ، نحوه‌ی انتخاب میزبان و… را آموزش ببینند در چارچوب عمل کنند. هم اکنون در حال بررس درخواست ‌های متقاضیان هستیم که به تعداد موسسات بی‌افزاییم.

او درمورد ‌ی نحوه‌ی اجرای نمایش زنده برای بانوان شرح داد: در این وهله نمایش زنده‌ی ویژه‌ی زنان خواهیم داشت ولی در مراحل بعدی تصمیم داریم امکان برگزاری نمایش زنده جهت لباس اجتماع بانوان را با رعایت ضوابط و اصول فراهم کنیم که دیگر فقط ویژه‌ی بانوان نخواهد بود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …