خانه / مقالات / با مشاغل خانگی با درآمد بالا آشنا شوید

با مشاغل خانگی با درآمد بالا آشنا شوید

کار در منزل این روزها در همه جهان طرفداران بسیاری دارد اگر برای شما هم پیش آمده که از کار کردن برای افراد دیگر خسته شده اید دلتان می خواهد کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید و در پیدا کردن کارهای خانگی پردرآمد مصر هستید این گفت‌و‌گو را قطعا بخوانید.

هنر در خانه

ایران اکونومیست – اشتری، مدیر یک وبسایت مشاور اقتصادی می‌گوید: برای داشتن کسب کار خوب نیازی به داشتن بنگاه اقتصادی یا دفتری با میز و چند صندلی خط تلفن و در نهایت منشی نیست بلکه با داشتن حداقل امکانات از قبیل یک خط تلفن داشتن کارت ویزیت برای معرفی خودتان به خریداران کالا و یا خدماتتان کافی است.
وی می‌گوید: یکی از شیوه‌های کسب کار که امروزه در تمام جای جهان از اقبال بسياري برخوردار است روزبه‌روز به تعداد آنها اضافه می‌شود، کار در منزل است. فقط کافی است بدانید که قرار است از طریق خانه کار ‌کنید نه در خانه پس فضایی کاملا مجزا برای محل کارتان ایجاد بکنید برخورد بهتر ی با مراجعین خود داشته باشید به گونه ای که ارتباط گیرنده از حرف با شما لذت برده این امکان را به شما بدهد تا بتوانید کالا یا خدماتتان را به آنها عرضه بکنید . خوبتر است همان گونه که برای پول اهمیت قائل هستید برای زمان هم اهمیت قائل شوید.
اشتری در ادامه به معرفی برخي از کسب کارهای خانگی که در طول سال‌های قدیم توانسته‌اند برای صاحبان آنها درآمد زایی خوب ی داشته باشند پرداخت.
آشپزی، بسیار از ثروتمندان افراد مشهور از راه طبخ دستور غذایی ویِژگزینشه خودشان مشهور و ثروتمند شدند پس چنانچه دست پخت بهتر ی دارید دیگران از آن تعریف می‌کنند بهتر است فرصت را از دست ندهید دست به کار شوید. جهت چه که امروز به خاطر موقعیت‌های شغلی و اینکه مردم بیشتر زمان خود را در خارج از منزل سپری می‌کنند امکان آشپزی نداشته و شما به راحتی با تعدادی تراکت که در محل زندگی خود پخش می‌کنید می‌توانید صاحب کسب کار خانگی خوب شوید و آنرا بسرعت گسترش دهید.

صنایع دستی، اگر هنرمند هستید مثلا یک نقاش ، خطاط و یا با صنایع دستی مکانی خود مانند میناکاری یا قلم زنی و … غیره آشنا هستید می‌توانید شرایط خوب ی برای داشتن شغلی مستقل آنهم بدون تعرفه فراهم بکنید چرا که هنر همواره طرفداران ویِژگزینشه خودش را دارد. اگر بتوانید محصولات ویِژگزینشه منطقه را تولید بکنید بازاریابی بکنید و یا در اختیار توریست‌ها و گردشگران قرار دهید می‌توانید از طریق آن هم ثروتمند شوید هم به دیدنی ‌های تفریحی منطقه‌ای یاری کنید..

فروش، هم یکی دیگر از کسب و کار در منزل است. همواره ضروری نیست شما تولید کننده باشید اگر نه دست‌پخت خوب ی دارید نه هنر خاصی که آن را به کار گیرید می‌توانید کالا یا خدمت صاحبان صنایع و کسب کار‌های خانگی را که حاضرند حقوق پورسانت بهتر ی برای فروش محصولات شان به فروشنده بدهند را به فروش برسانند برای اینکار می‌توانید از محله خودتان و با یک خط تلفن شروع کنید و بسرعت کارتان را گسترش بدهید.

استفاده از تکنولوژی، برای ایجاد کسب کار خانگی هم این روز‌ها رونق بسیاری پیدا کرده و روز‌به‌روز در حال گسترش است منبع درآمد بسیار هاست در همین کشور خودمان با وجود تمام مشکلات سرعت اینترنت استفاده محدود خانواده های ایرانی بسیار ها از طریق کار اینترنتی ثروتمند شده اند شما هم چنانچه کمی ابتکار داشته باشید و خوره رایانه باشید می‌توانید پول پارو بکنید .

پس اگر به رایانه و اینترنت علاقمند هستید، می‌توانید به طراحی وب، مرمت رایانه ،تایپ پایان‌نامه یا خرید فروش اینترنتی از طریق فضای مجازی فکر بکنید جهت چه که فقط تعرفه ای که برای شروع کار ضروری دارید نرخ سیسـتم های رایانه ی است.

اگهی نامه،برای خودتان یک نشریه کوچک چند صفحه ای تبلیغاتی تهیه بکنید ، با این کار می توانید صنایع شغل های موجود در محل تان را بهبقیه ین معرفی بکنید پول خوب ی در بیاورید.

با این کار سه نفر منتفع می‌شوند؛صاحبان مشاغل محله شما با هزینه ‌ای اندک کسب کارشان را معرفی می کنند، از طرف دیگر اهالی محل نیازهای خود را آسان تر پیدا می کنند و در نهایت شما با کمی بازاریابی تعرفه کردن برای چاپ درآمد بهتر ی بدست می‌آورید.

وی در ادامه می‌افزاید: به مسائل بالا می‌توانید شغل مشاور بازاریابی را اضافه بکنید ؛ به ویژه اگر در زمینه خاصی مثل وکالت، مشاغل صنعتی و یا بازاریابی و مارکتینگ تبلیغات دارای تجربه بسياري هستید می‌توانید از راه مشاوره آنهم تلفنی مانند کاری که من در حال حاضر انجام داده‌ام برای مالک درآمد شوید. بهتر است ابتدا با ارائه مشاوره به آشنایان شروع کنید آنها در صورت مصرف از مشاوره شما و خوب یتشان شما را به دیگران توصیه کرده کم کم کارتان گسترش پیدا می‌کند.

وی در انتها اظهار داشت برای داشتن کسب و کار خانگی خوب باید مرکز کارتان را منزل خریداران کالایتان را دوست ها اقوام قرار دهید و در صورت موفق یت با تبلیغی که اطرافیانتان برای شما می‌کنند با کمی چاشنی سعی بردباری دایره کارتان را گسترش دهید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مزایا و معایب تست های روانشناسی

مزایا و معایب تست های روانشناسی در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان را …