خانه / مقالات / اقدام غیرحرفه ای بهنوش بختیاری! خانم بختیاری خسارت بدهند!

اقدام غیرحرفه ای بهنوش بختیاری! خانم بختیاری خسارت بدهند!

الناز شاکردوست

کناره گیری بهنوش بختیاری از یک تئاتر

کارگردان نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» ضمن ارائه توضیح درمورد تغییر دوباره یکی از بازیگرانش ابراز امیدواری کرد که بهنوش بختیاری خسارت وارد شده جهت کناره‌گیری دیروقت را جبران نماید .

نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» در شرایطی تا چند روز آینده به صحنه می‌رود که در آخرین روزهای سال ۱۳۹۴، بهنوش بختیاری، بعد از کناره گیری نورا هاشمی از اجرای این رپرتوار به دلیل بارداری،جایگزین او شد اما این بازیگر در تعطیلات نوروز از گیم در این نمایش کناره گیری کرد تا به این ترتیب مونا فرجاد به عنوان سومین بازیگر یک نقش این تاثیر به گروه اضافه شود.

شهاب الدین حسین‌پور، کارگردان نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ»درباره کناره گیری بهنوش بختیاری گفت: بهنوش بختکمک پیش از پیوستن به گروه نمایش ما،گفته بود که در ایام نوروز سفر از پیش برنامـه ریزی شده‌ای دارد بعد از نوروز در کنار گروه خواهد بود. پس پیش از تعطیلات دورخوانی و تست ات اولیه انجام شد بنا بود بعد از نوروز آزمایش ات بصورت فشرده از سر گرفته شود، ولی اواسط تعطیلات، مدیر برنامـه ایشان با من ارتباط گرفت و گفت که به دلایلی مسافرت خانم بختیاری، زیاد ‌تر شده ایشان تا دو هفته بعد از نوروز نیز نمی‌توانند به ایران بیایند به این ترتیب از ادامه همکاری انصراف داده‌اند.

وی با گلایه از این اتفاق بیان کرد: ما ٦٠ هزار تراکت با عکس خانم بختکمک زیرچاپ داشتیم هزینه آتلیه تست گریم و… هنگفت بوده انصراف ایشان برای گروه ما، خسارت مالی قابل توجه ی در پی داشته است.
حسین پور که بعد از انصراف دیروقت بختیاری، نمایش خود را بحران زده توصیف کرد با اشاره به جایگزینی مونا فرجاد جهت ایفای آن نقش، ابراز امیدواری کرد که بهنوش بختیاری، شرح ات کافی برای این انصراف داشته باشد و خسارات وارده به گروه را جبران نماید .

«بیوه‌های غمگین سالار جنگ» نوشته محمدامیر یاراحمدی از ٢٦ فروردین ٩٥ هر شب ساعت ٢١ با بازی گلاب آدینه، شیرین بینا، مونا فرجاد، حمید رحیمی، محمد صدیقی مهر حمیده مستعان در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …