خانه / مقالات / پایان نامه کاردانی رایانه طراحی وب وبسایت آژانس مسافرتی

پایان نامه کاردانی رایانه طراحی وب وبسایت آژانس مسافرتی

با درود گرم خدمت تمام دانشجویان عزیز محترم . در این پست دانلود پروژه انتها نامـه کاردانی مهندسی رایانه طراحی وب وب سایت آژانس مسافرتی را دراختیار شما عزیزان قرار میگیرد

پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه کارشناسی ارشد,پایان نامه کارشناسی ارشد,پایان نامه کارشناسی ارشد

. این پروژه انتها نامـه در قالب به زبان فارسی است . فرمت انتها نامـه به صورت ورد word قابل ویرایش هست و قیمت انتها نامـه نیزدرمقایسه بابقیه فروشگاهها بسیار زیاد مناسب در اختیار شما قرار میگیرد
از این پروژه انتها نامـه آماده میتوانید در نگارش متن انتها نامـه خودتون استفاده کرده یک انتها نامـه خوب رو تحویل استاد دهید .
مقدمه………………………………………………………………………………………… ۱
مقدمه……………………………………………………………………………………………………………..۲
توضیح خلاصه درمورد پروژه………………………………………………………………………..۴
فصل اول:مقدمه ای بر اینتر نت پروگرام نویسی وب……………………………۵
Html……………………………………………………………………………………………………………۶
اینترنت…………………………………………………………………………………………………………..۸
وب چیست؟ …………………………………………………………………………………………………..۹
ASP تاریخچه…………………………………………………………………………………………….۱۰
فصل دوم: تاریخچه C# …………………………………………………………………………۲۸
ساختار در C#…………………………………………………………………………………………۳۲
آر ایه درC#………………………………………………………………………………………………….۳۵
رشته درC# ……………………………………………………………………………………………….۳۸
پایگاه داده درC# …………………………………………………………………………………….۳۹

فصل سوم: تاریخچهSQL……………………………………………………………………..۴۸
دستورات SQL ……………………………………………………………………………………….۵۰
شرح پروژه ………………………………………………………………………………………………….۷۵
نتیجه گیری………………………………………………………………………………………………. ۸۴
چکیده:
زبان SQL در سالهای پایانی دهه ۱۹۷۰ در تست گاه IBM متولد شد.
(SQL) مخفف Structured Query Language است. این زبان در شروع برای محصول DB2 که سیـستم مدیریت پایگاههاداده های رابطه است ابداع شده بود . در واقع SQL ایجاد سیـستم های مدیریت پایگاه داده های رابطه ای RDBMS را میسر کرد. این زبان برخلاف زبان های نسل سوم مانند c کوبول ، یک زبان غیر روالی است – به مفهوم د راین زبان عمل مورد نظر معین می شود نحوی انجام آن بر عهده زیر ساختار های زبان است جهت مثال شما می گوید اطلاعات نفری با شما ۱۰۰ را پیدا کن و کاری به نحوی عمل کرد سیـستم که چگونه این کار را انجام می دهد ندارید.
سیـستم های مدیریت پایگاه داده های رابطه ای زبانی مبتنی بر مجموعه های می باشند . این زبان وجه اصلی اختلاف بین پایگاه های رابطه ای غیر رابطه ای هست. و در حال حاضر در اکثر سیسـتم های مدیریت پایگاه های اطلاعات رابطه ای این زبان مبتنی بر مجموعه ها زبان SQL است. اما هر کمپانی تولید کننده نرم افزار های دیتابیسی برداشت ورژن ویژه خاصی از این زبان را برای ایجاد کرده اند که اما با کنترل های که از طرف سازمان های استاندارد کننده کد های ANSI انجام شده این اختلاف های چندان زیاد قابل توجه نیست و عملا بیش از ۹۵ در صد کد نویسی های SQL منطق کار در تمام سیسـتم های مدیریت اطلاعاتی رابطه ای قابل استفاده است . لذا اگر شما بر این زبان تسلط داشته با شید با کمی صرف انرژی امکان پیاده سازی مفهوم ها د رانواع دیتا بیس های موجود را دارا خواهید بود.
* کلیه دستوراتی که شما در این صفحات می بینید در انواع رایج پیاده سازی SQL مانند اکسس SQLServer و Oracle قابل مصرف است.

دستورات: SQL
Select:
دستور select پر فرد د ترین یکی از مفید ترین دستورات SQL است لذا قبل از این که زیاد واردبقیه مفاهیم این زبان بشوید ممکن است خوبتر باشد ابتدا درباره این دستور کمی ببشتر بدانید که با این دستور آشنا شویم و هم در طی مراحل یادگیری این دستور ساختار های موجود در دیتابیس را بشناسیم.( اما معرفت ساختار یک سیسـتم مدیریت اطلاعات رابطه ای خود یک مقوله مفصل است که در این جا زیاد مورد نقد قرار نمی گیرد و فرض می کنیم که تمام ما این مقوله را کم وبیش بلد هستیم.)
بیاید ببینم که دستور select اصولا قرار هست که چه کاری را انجام بدهد. فرض کنیم در ارگانی یا اداره ای مشغول کار هستیم و کارمند سری کار گزینی هستیم و برای مثال رییس از ما می خواهد که لیست کلیه کارمندانی را که متاهل هستند از دوسال پیش در شرکـت مشغول کار می باشند ، را تهیه و تولید کنیم. حال ما به هرروشی که رفیق داریم بایستی در سریع ترین حالت ممکن جواب رییس را آماده کنیم این دقیقا مشابه حالتی است که در زبان SQL جهت اجرا دستور Select مصرف شده است که ما به عنوان مدیر سیستم اطلاعات رابطه ای بدون داشتن دقدقه نحوی اجرا فقط بایستی خواست را به سیسـتم وارد کنیم .

شکل کلی این دستور در زبان sql به شکل زیر است :
Select From < Tables> Where < Condition>;
که در مورد مثال ما می توان آن را به شکل زیر تعبیر کرد:
Select <اطلاعات کارمندان> From < لیست کلیه کارمندان > Where < متاهل هستند > and دو سال سابقه هستند >>
اما این شکل کلی این دستور است وحالت های پیچیده تر اما آسان تر از این هم دارد برای مثال اگر شما تنها Select , From را استفاده بکنید باز این دستور عمل خواهد کرد و طبیعتا بدون هیچ اعمال محدودیتی کلیه اطلاعات موجود در لیست کارمندان را استخراج خواهد کرد.

حال فرض بکنید شما در دیتا بیس جدولی دارید که اطلاعات و معین ات فردی تمام کارکنان شرکـت ارگان شما در آن وجود دارد برای استخراج برای مثال نام فامیل کلیه افراد کافی است که دستور زیر را مصرف بکنید
( فرض بکنید نام جدول شماEmployee است(
Select Name, Family from Employee;
حال اگر بخواهید به اضافه نام فامیل افراد اطلاعات دیگری از آنها داشته باشید می توانید بعد از کلمه select و قبل از کلمه From نامبقیه فیلد های مورد نظر را وارد بکنید .
فرض بکنید می خواهید کلیه اطلاعات موجود در جدول Employee را استخراج بکنید . در این حالت بایستی شما نام تمام فیلد های موجود در جدول را می بایست در دستور Select وارد بکنید یا این که با استفاده از علاوه * به دستور بفهمانید که منظور شما استخراج کلیه اطلاعات موجود در جدول است.
Select * from Employee;
حال فرض بکنید می خواهید که این اطلاعات محدود به افرادی باشند که نام آنها علی است جهت این کار کافی از شرط به عبارت فوق اضافه بکنید :
Select * from Employee Where Name=’Ali’;
خوب اکنون شما با استفاده از همین دستور آسان امکان استخراج انواع اطلاعات از جداول موجود در دیتا بیس را دارید. ولی برای داشتن توانایی بیشتر از استخراج اطلاعات بایستی کمی بیشتر درمورد نحوی شرط گذاری در این دستور اطلاعات داشته باشید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …