خانه / مقالات / ارزش ایجاد محتوا در طراحی وب

ارزش ایجاد محتوا در طراحی وب


Webdesign Neuss
لازم است بدانید که اولین گام در طراحی سایت اینترنتی تولید محتوای مناسب فرد پسند است ، تولید محتوا در طراحی سایت از پر ارزش ترین مباحث محسوب می گردد. از نکته را در نظر بگیرید که فرد انی که به سایت شما مراجعه می کنند به دنبال محتوا هستند مطالب دوباره تکرار ی و کپی شده از سایتهای افراد دیگر را نمی پسندند، خیلی ی از سایتها امروزه مطالب را از دیگر سایتهای معتبر کپی برداری می کنند غافل از اینکه نه تنها برای وب سایت خود ارزشی قائل نشده اند بلکه مورد خشم گـوگل قرار می گیرند، گوگــل سایتهایی که مطالب را از بقیه سایتها کپی برداری می کنند را جریمه می نماید . ولی چنانچه زمان بزارید مطالب سایت را تولید بکنید این امر باعث می شود تا کاربر ان از سایت شما بازدید کنند، حتی سایت شما را به افراد دیگر هم معرفی نمایند. بهتر است بدانید که محتوای وب وب سایت شما نشانگر ماهیت و درون مایه سایت شما است .

بهتر است برای تولید محتوای وب سایت به یکسری نکات ارزش دهید آنها را در طراحی سایت استفاده نمایید.

محتوای وب سایتتان را خودتان تولید بکنید

مهمترین نکته در seo سایت محتوای آن سایت است ، در واقع گوگل برای سایتهایی که محتوای مناسبی دارند اهمیت خاصی قائل می شود، پس توصیه می کنم که مطالب وب سایتتان را خودتان تولید بکنید یا چنانچه خودتان انجام این کار را ندارید به نویسندگان وب سایت این کار را واگذار نمایید.

در هر شرایطی قانون کپی رایت را رعایت بکنید

پیشنهاد می کنم که به هیچ وجه از مطالب کپی در سایتهای دیگر مصرف نکنید زیرا موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل به سایتهایی که از مطالب افراد دیگر کپی برداری می کنند امتیاز بد می دهد. چنانچه هم از مطالب ارزشمند در سایتهای دیگران استفاده می بکنید به احتمال زیاد لینک منبع مطالب را در انتهای مطلب درج بکنید .

در محتوای خود از تصاویر مناسب و ارتباط استفاده بکنید

بعد از اینکه محتوای سایت را تولید کردید خوب است که از تصاویر ارتباط نیز مصرف بکنید زیرا باعث جذابیت بهتر مطالب جهت کاربر ان شما در سایت می شود.

کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با محتوای سایت گزینش بکنید

برای اینکه فرد ان وبسایت شما را بهتر پیدا کنند، ضروری است که کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با محتوای سایت خود انتخاب بکنید تا از این طریق کاربر ان را به سایت سوق دهید.

به این نکته توجه بکنید که محتوای سایت را همیشه ظهور رسانی نمایید. سعی بکنید همیشه به سایت محتوای اضافه بکنید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مزایا و معایب تست های روانشناسی

مزایا و معایب تست های روانشناسی در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان را …