خانه / مقالات / خطای No HTTP response received در آپدیت جوملا ۳

خطای No HTTP response received در آپدیت جوملا ۳

خطای No HTTP response received در آپدیت جوملا ۳

آموزش جوملا
آموزش جوملا فارسی

در موارد در آپدیت و به روز رسانی جوملا ۳ با خطای No HTTP response received رو برو می شویم. در این آموزش آسان ترین راه حل رفع این مساله را خواهید آموخت.
این روش تنها جهت جوملا سری ۳ طراحی شده است.

بارها مشاهده شده در به روزرسانی و آپدیت جوملا با خطای زیر روبرو می شویم و آموزش معین و دقیقی نیز در این زمینه وجود ندارد.

No HTTP response received
جهت رفع این مورد ما آسان ترین و مطمئن ترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم.

روش حل خطای به وجود آمده:

۱- ابتدا به وبسایت جوملای جهان ی رفته و بسته به روز رسانی آپدیت آخرین نسخه جوملا ۳ را دریافت می کنیم. در روزی که این مطلب نوشته شده آخرین ورژن جوملا ۳ نسخه ۳٫۴٫۸ است. در نتیجه ابتدا به این لینک مراجعه می کنیم بسته آپدیت با نام Joomla_3.4.8-Stable-Update_Package.zip را دانلود می کنیم.

۲- پس وارد هاست یا پوشه لوکالی که بسته نصبی قبلی در آن قرار داد شده شده فایلی که دریافت کرده ایم را دقیقا در همان مسیر آپلود بارگذاری می کنیم.

۳- پس لازم است فایل را اکسترکت (از حالت زیپ) خارج کنیم. اکثرا با کلیک راست بر روی فایل مورد اکسترکت این کار انجام می شود ولی احتمالا در سیستم های علت مختلف و هاست ها مفرق باشد. نکته ای که می بایست توجه بکنید این است که فایل ها دقیقا بر روی فایـل های قبلی شما اکسترکت و جایگزین شوند.

۴- بعد از این که مطمئن شدید فایـل ها دقیقا بر روی بسته نصبی شما اکسترکت جایگزین شدند پس مجددا وارد وهله نصب شوید و خواهید دید که مساله برطرف شده و نصب به درستی انجام می شود.

نکته: بعد از انتها نصب و ورود به بخش مدیریت جوملا برای seo فایل ها دیتا بیس خوبتر است مراحل زیر را نیز انجام دهید.

۱- وارد بخش مدیریت جوملای خود شوید پس مسیر زیر را طی بکنید منوی افزونه ها / مورد مدیریت افزونه‌ها / مورد کاوش. در این صفحه ابتدا بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید اگر موارد ی را به شما نشان داد تمام موارد را تیک زده و انتخاب بکنید در نهایت بر روی مورد نصب کلیک نمایید. اگر هم که موردی را پیدا نکرد نمایش نداد نیاز به انجام کاری نیست.

۲- وارد بخش مدیریت جوملای شوید پس مسیر زیر را طی بکنید منوی افزونه ها / مورد مدیریت افزونه‌ها / مورد پایگاه داده. در این صفحه بر روی مورد مرمت کلیک نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …