خانه / دسته‌بندی نشده / پروانه معصومی: زنان ایرانی در طول تاریخ حجاب داشته اند

پروانه معصومی: زنان ایرانی در طول تاریخ حجاب داشته اند

پروانه معصومی: زنان ایرانی در طول تاریخ حجاب داشته اند

|پروانه معصومی: زنان ایرانی در طول تاریخ حجاب داشته اند از اس پی سیتی|

بازیگر سریال “یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله (ع)” گفت: در تمام ادوار تاریخ از آن هم زمان زرتشت و همچنین ساسانیان، زنان ایرانی دائما حجاب داشتند و همچنین دائما به مساله حجاب مقید بودند.

– ” به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید قطره و همچنین به نقل ازخبرگزاری فارس، پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما و همچنین تلویزیون در گفت وگو با مقدار و اندازه و میزان، درخصوص تلاش رسانه های معاند جهت جلب مخاطب گفت: نه به عنوان یک بازیگر زن سینمای ایران بلکه به عنوان یک زن ایرانی معتقدم اولین کاری که بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر انجام دهند آن می باشد که به هیچ وجه شبکه های ماهواره ای را نبینند.

او همچنین در همین راستا ادامه داد: من همچنین و علاوه بر آنکه با شبکه های ماهواره ای مخالفم بلکه بر سر آنکه هیچگاه آن شبکه ها را نبینم تعصب ویژه ای دارم.

بازیگر سریال “مردان آنجلس” با اشاره به لزوم تلاش اکثرا و بیشتر تولیدات داخلی جهت الگوسازی تاکید کرد: به نظر من مستلزم و نیاز امروز جامعه آن می باشد که آثار عکسی ما تغییر پیدا کردن به الگوی جامعه شوند تا نسل نوجوان و همچنین جوون بتوانند از آثار، بازیگران جدید و همچنین هنرمندان ایرانی خودمان در داخل کشور الگو بردارند.

متاسفانه تولیدات عکسی ما خیلی زیاد سطحی خواهند بود و همچنین جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان با آن آثار هیچ ارتباطی برقرار نمی کنند در پس نتیجه آن می شود که بعضی اوقات شبکه های ماهواره ای را نگاه می کنند.

بازیگر سریال “شرایط خاص” رجوع به تاریخ را بهترین دریچه آگاهی جهت زنان ایرانی خواند و همچنین اضافه کرد: من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم جوانان ما در صورتی که آگاه باشند و همچنین کمی به تاریخ و همچنین قبل رجوع کنند می بینند که در تمام ادوار تاریخ از آن هم زمان زرتشت و همچنین ساسانیان زنان ایرانی دائما حجاب داشتند و همچنین دائما به مساله حجاب مقید بودند.

او همچنین ادامه داد: حجاب در اولین گام از درون زن نشات می گیرد، حجاب درونی می باشد و همچنین از درون انسان می جوشد و همچنین هنگام و زمانی که آن جوشش با پوشش و همچنین حجاب بیرونی تلفیق می می شود ترکیبی خیلی زیاد زیبا و همچنین دلنشین را در ظاره هر زن نمایان می کند.

بازیگر سریال “یوسف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله (ع)”خطاب به دخترک های جوان و ازدواج نکرده ایرانی خاطرنشان کرد: من از دخترک های جوان و ازدواج نکرده ایرانی می خواهم کاری را کنند که صلاح خود و همچنین جامعه شان می باشد، به رسانه های مجازی و همچنین ماهواره ای توجه نکنند.

من زندگی در خارج و همچنین داخل ایران را تجربه کرده ام و همچنین با یقین می گویم آن هم چیزی که در آن خاک وجود دارد و همچنین ما آن هم را لمس می کنیم هیچ جای جهان نمی توانیم تجربه کنیم.

انتهای پیام/ح http://fna.

ir/bnbto9
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – ایران – ایرانی – شبکه های ماهواره – زنان ایرانی – بازیگر – حجاب – ماهواره – تاریخ – دخترک های جوان و ازدواج نکرده ایرانی – دائما – جوون – سریال – جوانان – زنان – شبکه – جامعه – هنرمندان ایرانی – دخترک های جوان و ازدواج نکرده – عکسی – پروانه – نوجوان – زرتشت – سینما – اولین – رسانه – زن ایرانی – بازیگران جدید – تلویزیون – هنرمندان

منبع

پروانه معصومی: زنان ایرانی در طول تاریخ حجاب داشته اند در تاریخ ۲۲ July 2018 | 2:46 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …