خانه / دسته‌بندی نشده / اپلیکیشن و همچنين سایت بیدونت bidonet کلاهبرداری جدید ؟ یا حراجی واقعی؟

اپلیکیشن و همچنين سایت بیدونت bidonet کلاهبرداری جدید ؟ یا حراجی واقعی؟

اپلیکیشن و همچنين سایت بیدونت bidonet کلاهبرداری جدید ؟ یا حراجی واقعی؟

|اپلیکیشن و همچنين سایت بیدونت bidonet کلاهبرداری جدید ؟ یا حراجی واقعی؟ از اس پی سیتی|

به گفته تبلیغات وسوسه کننده بیدونت می قدرت در این سایت سکه تمام بهار را به قیمت یک میلیون تومان خرید ، به نظر تو امکان این وجود دارد یا مانند اپلیکیشن پولیک با یک شیوه جدید کلاهبرداری و همچنين سو بهره بري و استفاده سودجویان از شرایط بد اقتصادی شهروندان و مردم شهر ایران طرف هستیم؟ آیا میتوان.

– این روزها در شبکه های ماهواره ای معروف جم اپلیکیشن و همچنين سایتی را تحت عنوانحراجی پهناور و بزرگ بیدونت BIDONET تبلیغ میکند و همچنين ادعا میکند که کالا و همچنين محصول مورد نظر خود را از طریق سایت بیدونت یا اپلیکیشن بیدونت تا ۹۹% زیر قیمت خریداری نمایید.

نشان میدهد به قیمت یک میلیون تومان خریداری کرد؟ در اولین رفت و آمد و مراجعه ای که شخصا به سایت بیدونت داشتم متوجه شدم که هر لحظه یک پیشنهاد جدید قیمت از کاربر ها می آید و همچنين این نشان می دهد تعداد کاربران فعال سایت بسیار زیاد خواهند بود زيرا و به درستي که هر کاربر برای هر جنس یک بار حق بهره بري و استفاده از بیدبن و همچنين اعلام رقم پیشنهادی دارد.

پس قاعدتا تعداد کلیک روی سایت و همچنين ورودی آن هم باید بالا باشد ولي بايد توجه داشت رنک الکسا ۲۵ هزار نهایتا برای هزار ورودی هر روز خدا اطلاق می مي شود و همچنين هم چنین بهره بري و استفاده از http بجای https در آدرس سایت است که نشان می دهد اطلاعات تو از نظر گوگل در این سایت امن نیست.

بگذریم ، برای هر بار پیشنهاد خرید باید بیدبن بهره بري و استفاده کنید که با توجه به قیمت بسته های بیدبن که ۲۹۰۰۰ تومان برای ۱۰۰ بیدبن است میشه نتیجه گرفت میانگین هر بیدبن ۲۹۰ تک تومان است.

(به نقل از پایداربلاگ) ما اینجا یکی از کالاهای حراجی که به فروش رسیده را از اپلیکیشن بیدونت انتخاب کردیم و همچنين میخواهیم به تو ثابت کنیم که بابت فروش این محصول صاحبان این اپلیکیشن یا سایت بیدونت مبلغ ۳۷۵،۸۱۵ تومان ضرر مي کند.

سپس به کلاهبردار بودن بیدونت یا سالم بودن آنها قضاوت میکنیم.

در مرحله اول بعد از دانلود بیدونت از وب سایت بیدونت به آدرس bidonet”.

com برنامه جذاب و جالب و خوب بیدونت را نصب کرده و همچنين وارد حراج می شویم.

طبق تعرفه اعلام شده میتوان اقدام به خرید بسته های بیدبن کرده  و همچنين سپس از آن هم در حراجی ها بهره بري و استفاده کنید! هر ثبت پیشنهاد قیمت نیاز به خرج کردن یک بیدبن میباشد و همچنين یکی از نقطه های جذاب و جالب کار اینجاست که در هربار سفارش تنها و فقط باید یک بیدبن پیشنهاد کرد.

به ازای هر پیشنهاد که یک بیدبن خرج میشود مبلغ ۲۵ تومان به مبلغ پیشنهادی آن هم کالا اضافه می مي شود.

یعنی تو وقتی بابت خرید یک کالا در حراجی یک بیدبن ثبت میکنید مبلغ ۲۵ تومان قیمت آن هم کالا را افزایش دادید و همچنين فرد يا شخص بعد از تو ۱۰ ثانیه فرصت دارد تا یک بیدبن روی آن هم کالا یعنی روی قیمت پیشنهادی تو ثبت کند.

حالا قیمت کالا ۵۰ تومان میشود و همچنين همینطور هر کس در هر بار ۱۰ ثانیه فرصت دارد تا بیدبن جدید برای ان کالا ثبت نماید پس همینطور ۲۵ تومان ۲۵ تومان به مبلغ آن هم کالای حراج شده اضافه می مي شود تا جایی که کسی در فرصت ۱۰ ثانیه ای که در اختیار دارد پیشنهاد اضافه ای ندهد و همچنين بیدبنی برای آن هم کالا روی آخرین بدبن پیشنهادی در ۱۰ ثانیه اش ثبت نشود.

اینجاست که این کالا برای آخرین نفری که بیدبن آن هم کالا را ثبت کرده است خریداری میشود و همچنين قیمت آن هم آن هم قیمت آخری است که از جمع ۲۵ تومان ها به وجود آمده است.

حالا کالای شارژ کردن همراه را که در اپلیکیشن مبلغ واقعی آن هم ۴۴۵،۰۰۰ تومان عنوان شده را در نظر بگیرید.

تصویر زیر کالای شارژ کردن همراه است که از اپلیکیشن بیدونت برداشته شده است.

با توجه به خریداری شدن کالای شارژر همراه به مبلغ ۱۱،۴۷۵ تومان توسط کاربر روشنا که در اپلیکیشن بیدونت در تصویر بالا نشان داده است ادامه می دهیم.

مبلغ اولیه شروع حراج این کالا به مبلغ ۶،۵۰۰ تومان بوده یعنی اولین فرد يا شخص از قیمت ۶،۵۰۰ تومان شروع به ثبت بیدبن برای این کالا نموده و همچنين قیمت آن هم ۶،۵۲۵ تومان شده و همچنين … بگذریم.

 مبلغ اولیه ۶،۵۰۰ بوده و همچنين مبلغ آخرین پیشنهاد یعنی اتمام حراج ۱۱،۴۷۵ تومان شده است، یعنی در این فرایند حراج، مبلغ ۴،۹۷۵ تومان برای این کالا در اپلیکیشن ثبت شده است.

گفتیم هر بدبن که ثبت می مي شود مبلغ ۲۵ تومان به کالای حراجی اضافه می مي شود پس در این مورد که با تقسیم مبلغ ۴،۹۷۵ تومان بر ۲۵ تومان، تعداد پیشنهادات ثبت شده برای این کالا یا آن هم تعداد بیدنت های ثبت شده برای این کالا بدست می آید که در اینجا این عدد ۱۹۹ می باشد یعنی برای فرایند خرید این کالا، تعداد ۱۹۹ عدد بیدبن از صاحبان این اپلیکیشن خریداری شده است.

همانطور که در بالا گفتیم قیمت هر بیدبن ۲۹۰ تومان می باشد پس پولی که صاحبان بیدبن از این کالا بدست آوردند مبلغ ۵۷،۷۱۰ تومان است.

مبلغ واقعی این محصول که در تصویر بالا ديدن می کنید طبق اعلام خود سایت بیدونت یا اپلیکیشن بیدونت مبلغ ۴۴۵،۰۰۰ تومان است.

پس برای اینکه این محصول را به دست تو برسانند باید حداقل مبلغ ۴۰۰،۰۰۰ تومان هزینه نمایند تا این شارژر همراه را خریداری کنند که صاحبان این اپلیکیشن از این مبلغ، مقدار ۵۷،۷۱۰ تومانش را بابت فروش بیدبن به شهروندان و مردم شهر که در بالا حساب کردیم بدست آوردند و همچنين مبلغ ۱۱،۴۷۵ تومان هم از فرد يا شخص برنده این حراج میگیرند و همچنين مابقی را به مبلغ ۳۳۰،۸۱۵ تومان باید از جیب بگذارد تا این کالا را تهیه نماید و همچنين به تو کاربران عزیز برسانند.

معنی این رقم بدست آمده را تفسیر کنید.

یا کالای خریداری شده هیچوقت به دست مشتری نمی رسد یا ارزش کالای موجود خیلی کمتر از مقدار اعلام شده است یا کیفیت کالا به شدت پایین است و همچنين آخرین احتمال هم این است که بخاطر شرایط بد اقتصادی تيم بیدونت نيت و اراده کمک به هموطنانشان را دارند.

راستی به سایت بیدونت رفت و آمد و مراجعه کردید؟ آدرس شرکت بیدونت” کجاست؟ صاحبان آن هم چه کسانی اند؟ تلفن تماس جهت پیگیری کالاهای خرید شده چند است؟ هیچ کدام در سایت وجود ندارد.

چگونه و چطوري می قدرت اعتماد کرد که کالای برنده شده به دستتان خواهد رسید؟ شاید!!! نظرات شهروندان و مردم شهر در گوگل پلی و همچنين استوری گوگل راجع به اپلیکیشن بیدونت یا وب سایت بیدونت: سیامک کالکی نوشته : با سلام به همه هموطنان عزیز باید بگم که خیلی مواظب باشید زيرا و به درستي که بعد از رو شدن کلاهبرداری شبکه جم روی پروژه اپلیکیشن کلاهبرداری پولیک وشکست اون حالا با این اپلیویشن bidonetشروع کردن به خالی کردن جیب خالی شهروندان و مردم شهر فلک زده از جور روزگار ایران وبه جای کمک به شهروندان و مردم شهر در این وضع بد اقتصادی با این روش دارن از شهروندان و مردم شهر دزدی میکنند وشبکه جم ودستاندرکارانش باید واقعا شرمسارمردم باشند .

شهروندان و مردم شهر دانلود نکنید وپول اندک تون نظر شهروندان و مردم شهر در مورد اپلیکیشن بیدونت۱نظر شهروندان و مردم شهر در مورد اپلیکیشن بیدونت۱ ایگل نوشته : نصب نکنید زيرا و به درستي که: اگه تو سایتش برید بنظرتون وسوسه انگیزه که خرید کنین ولی برای هر پیشنهاد تو حراجی به بن مخصوص نرم افزار یعنی بیدبن نیاز دارین! که پک صدتاییش ۲۹ هزار تومنه و همچنين برای هر پیشنهاد یک بیدبن مصرف میشه.

واینکه در هر پیشنهاد تنها و فقط مجازید ۲۵ تومن افزایش قیمت بدین! پس برای هر خرید حتی ارزان قیمت کلی بیدبن نیازه و همچنين باید کلی بن بخرید.

ضمنا با یه حساب ساده متوجه میشید که صدتا بیدبن که ۲۹ هزار تومن خریدید تنها و فقط ۲۵۰۰ تومن ارزش داره.

و همچنين این یعنی کلاهبرداری… ماهان جدکی هم نظرش اینه که : اون ده فرد يا شخص اولی که هنوز اپ جديد و تو و تازه منتشر شده بوده تند تند پنج ستاره دادن فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کنم خانواده و همچنين دست اندرکاران خود اپ بودن      
کلید واژه ها: پیشنهاد – اپلیکیشن – قیمت – کلاهبردار – حراج – خرید – کلاهبرداری – شبکه های ماهواره ای – مبلغ – شبکه های ماهواره – جدید – نشان – تبلیغ – قیمت کالا – فروش – بسته – ماهواره – اقتصادی – اطلاعات – تبلیغات – وب سایت – انتخاب – برنامه جذاب و جالب و خوب – افزایش – دانلود – معروف – ایران – شرایط – اولین – الکسا

منبع

اپلیکیشن و همچنين سایت بیدونت bidonet کلاهبرداری جدید ؟ یا حراجی واقعی؟ در تاریخ ۱۰ September 2018 | 9:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …