خانه / دسته‌بندی نشده / افزایش تولید درمعادن کوهبنان با اقدام جهادی کارگران

افزایش تولید درمعادن کوهبنان با اقدام جهادی کارگران

افزایش تولید درمعادن کوهبنان با اقدام جهادی کارگران

|افزایش تولید درمعادن کوهبنان با اقدام جهادی کارگران از اس پی سیتی|

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان گفت: امروز با اقدام جهادی کارگران معادن زغال سنگ با افزایش تولید به عنوان شیفت ایثار که از معدن اصلی آغاز شده و همچنين در یک افزایش تولید از ۲۸۰ تن به ۳۵۰ تن نشان از اقتدار و همچنين تلاش خالصانه جهادگران عرصه تولید دارد.

– عباس زاهدی امروز در حاشیه بازدید از معدن اصلی زغال سنگ کوهبنان در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار فارس اظهار داشت: مقام معظم رهبری سالیان قبل با توجه به دسیسه های دشمنان در راستای تهدیدها و همچنين تحریم ها بر اقتصاد مقاومتی و همچنين حمایت از تولید داخلی تاکید دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان بیان کرد: نظر به اینکه دشمنان در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف با شکست مواجه شدند درصدد برآمدند تا با جنگ اقتصادی و همچنين افزایش تحریم ها شهروندان و مردم شهر را با معظلات و مسائل و مشکلات متنوع و گوناگون و مختلف مواجه کنند.

زاهدی بیان داشت: کارگران به عنوان رزمندگان خط مقدم جبهه اقتصادی می توانند مثل دوران دفاع مقدس نقش کلیدی در راستای مبارزه با بدخواهان داشته باشند.

وی عنوان کرد: دشمن با بهره جستن از شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی درصدد القای ناکارآمدی نظام و همچنين از یک طرف بزرگنمایی استکبار جهانی به عنوان تنها راه نجات کشور است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان تصریح کرد: امروز با اقدام جهادی کارگران معادن زغال سنگ با افزایش تولید به عنوان شیفت ایثار که از معدن اصلی آغاز شده و همچنين در یک افزایش تولید از ۲۸۰ تن به ۳۵۰ تن نشان از اقتدار و همچنين تلاش خالصانه جهادگران عرصه تولید دارد.

زاهدی یادآور شد: جا دارد مسؤولان مربوطه در راستای راه اندازی افق های جدید در معادن و همچنين افزایش ضریب ایمنی کارگران و همچنين پرداخت به موقع حقوق و همچنين مزایا زمینه را برای تولید بیشتر رقم بزنند.

وی تاکید کرد: مانور ایثار به همت مسؤولان معادن، بسیج سازندگی و همچنين بسیج کارگری استان و همچنين شهرستان در تمام معادن خصوصی و همچنين دولتی کوهبنان اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/خ http://fna.

ir/bogby1
کلید واژه ها: تولید – افزایش – کارگران – معادن – مقاومت – اقتصاد – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – امروز – ایثار – اقتصادی – افزایش تحریم ها – مقام معظم رهبری – اقتصاد مقاومتی – معدن – سپاه – بسیج سازندگی – تحریم – فضای مجازی – دفاع مقدس – بسیج – نشان – روزنامه نويس و خبرنگار – ماهواره – معظلات و مسائل و مشکلات – مبارزه – جهانی – حاشیه – مجازی – مانور

منبع

افزایش تولید درمعادن کوهبنان با اقدام جهادی کارگران در تاریخ ۱۱ September 2018 | 3:02 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …