خانه / دسته‌بندی نشده / برخی شبکه های ماهواره ای دینی، قرآن هایی بر سر نیزه اند

برخی شبکه های ماهواره ای دینی، قرآن هایی بر سر نیزه اند

برخی شبکه های ماهواره ای دینی، قرآن هایی بر سر نیزه اند

|برخی شبکه های ماهواره ای دینی، قرآن هایی بر سر نیزه اند از اس پی سیتی|

باید متوجه باشیم که امروز برخی شبکه های ماهواره ای قرآن های روی نیزه خواهند بود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه از مشهد، حجت الاسلام محسن احمدیان استاد دانشگاه، در مراسم سوگواری اهل بیت(ع) در مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) با بیان اینکه باید مطالعه و همچنين تحقیق خود را در مورد جریان ها بیشتر کنیم، گفت: همه انبیا مصیبت های زیادی داشتند، ولي بايد توجه داشت در دوران رسول اکرم(ص) ظلم ها به نوع دیگری انجام شد و همچنين انواع حوادث بر سر اهل بیت (ع) آمد.

وی با اشاره به کید شیطان در زندگی ها، ادامه داد: انسان دائم در معرض امتحان وابتلا است، ولي بايد توجه داشت شیطان انسان را از ذکر خداوند تبارک و تعالي غافل می کند و همچنين در نتیجه فرد لب به شکایت می گشاید.

استاد دانشگاه مشهد با تاکید بر عبرت گیری از تاریخ و همچنين به ویژه در مورد ولایت، اظهار داشت: زمانی که امام و پيشوا علی(ع) روش حکومتی خود را پیاده کردند، طلحه و همچنين زیبر و همچنين همه کسانی که منافع خود را در خطر می دیدند سه جنگ راه انداختند و همچنين ناکثین، مارقین و همچنين خوارج خط خود را نشان دادند.

حجت الاسلام احمدیان افزود: باید متوجه باشیم که امروز برخی شبکه های ماهواره ای به ظاهر اسلامی، قرآن های روی نیزه خواهند بود که می بایست دسیسه های عمر و همچنين عاص و همچنين ابوموسی اشعری را بشناسیم و همچنين با بصیرت و همچنين آگاهی برخورد کنیم.

منبع

برخی شبکه های ماهواره ای دینی، قرآن هایی بر سر نیزه اند در تاریخ ۱۹ September 2018 | 12:27 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …