خانه / دسته‌بندی نشده / طرح مبارزه با مفاسد توسط یک باند سیاسی از دستورکار مجلس خارج شد

طرح مبارزه با مفاسد توسط یک باند سیاسی از دستورکار مجلس خارج شد

طرح مبارزه با مفاسد توسط یک باند سیاسی از دستورکار مجلس خارج شد

|طرح مبارزه با مفاسد توسط یک باند سیاسی از دستورکار مجلس خارج شد از اس پی سیتی|

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران، گفت: در یک چهارشنبه ای طرح مبارزه با رانت و همچنين فساد بنا بود در مجلس تصویب مي شود و همچنين ما مارش پیروزی بزنیم که یکباره توسط یک باند سیاسی از دستور کار مجلس خارج شد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزازی تقریب، حجت الاسلام علیرضا پناهیان در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران گفت: جامعه مثل فرد نیاز به امید دارد و همچنين در صورتي که امید در جامعه از بین برود در صورتي که تک و همچنين توک افرادی هم امیدی داشته باشند امید آنها کارایی نخواهد داشت و همچنين به مرور امید این اشخاص هم که برای خود ساخته و همچنين پرداخته کرده اند به یأس تبدیل خواهد شد.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: جامعه برای اینکه حرکت و همچنين پویایی داشته باشد و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات را پشت سر بگذارد نیاز به امید دارد و همچنين در صورتي که امید در جامعه نباشد معظلات و مسائل و مشکلات مضاعف دیده می مي شود و همچنين راه حل ها برای عبور از معظلات و مسائل و مشکلات دیده نمی مي شود و همچنين احساس یأس و همچنين سرخوردگی جامعه را فرا می گیرد.

وی افزود: شیطان پهناور و بزرگ آمریکا و همچنين شیطانک های زیادی در سطح جهان در فضای مجازی و همچنين شبکه های اجتماعی سعی دارند با تولید پیام هایی در جامعه ما ایجاد یأس کنند و همچنين به گونه ای هم عمل می کنند که شهروندان و مردم شهر ما فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کنند تعدادی از اشخاص جامعه خودمان دست به این کار زده اند و همچنين در شبکه های ماهواره ای آنها حتی یک خبر هم دیده نمی مي شود که حاوی یأس، تفرقه و همچنين جدایی نباشد.

پناهیان خاطرنشان کرد: به عنوان مثال شبکه خبیث بی بی سی چند سال شمسي قبل در روز تاسوعای اباعبدالله الحسین (ع) تاسوعا را این گونه تحلیل کرده بود امروز روز عزاداری برای برادر ناتنی اباعبدالله الحسین (ع) است و همچنين در صورتي که این شبکه بتواند می خواهد بین امام و پيشوا حسین (ع) و همچنين حضرت ابوالفضل (ع) نیز اختلاف بیندازد.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: ظاهراً یک راه بیشتر برای ایجاد امید در جامعه وجود ندارد و همچنين آن هم راه مقاومت است.

در صورتي که ما برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای مقاومت داشته باشیم و همچنين مسئولینی داشته باشیم که اهل مقاومت باشند از ایدئولوژی مقاومت خبردار باشیم در دانشگاه های ما مقاومت تئوریزه شده باشد قطعاً در چنین شرایطی امید خواهیم داشت و همچنين در صورتي که خداوند بخواهد در برابر ابلیس امید بدهد تنها و فقط در صورت استقامت و همچنين مقاومت امید خواهد داد.

وی افزود: ما در حوزه فرهنگ باید فرهنگ مقاومت را افزایش دهیم، سال شمسي ها قبل مقام معظم رهبری چفیه را که نماد مقاومت جبهه ها شده بود به گردن آویختند و همچنين این کار برای تقویت فرهنگ مقاومت برای ایشان انجام شد و همچنين این یعنی امید دادن به جامعه که البته ایشان موفق هم شدند و همچنين فرهنگ مقاومت را در جامعه تقویت کنند.

شهدای عرصه مقاومت در سطح منطقه فرهنگ مقاومت را تقویت کردند و همچنين به عنوان مثال در روز تشییع پیکر شهید حججی در یک روز غیرتعطیل ۲ میلیون فرد يا شخص با اشتیاق در تشییع پیکر این شهید حضور یافتند و همچنين این یعنی مقاومت.

مقاومت فرهنگی ایجاد شده است پناهیان خاطرنشان کرد: آموزش و همچنين پرورش تقریباً کمترین تأثیر را در تقویت فرهنگ مقاومت دارد شیوه تعلیم آموزش دین و همچنين شیوه تعلیم آموزش تاریخ در آموزش و همچنين پرورش برای دانش آموزان بسیار ضعیف است و همچنين بنده از مسئولین آموزش و همچنين پرورش می خواهم که فرهنگ مقاومت را افزایش دهند.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: در صورتي که ما درس اخلاقی بدهیم که در این اخلاق و همچنين در این معنویت اشخاص مهربان بشوند ولي بايد توجه داشت قوی نشوند این درس اخلاق حتماً به ضرر جامعه است.

اخلاقی که بر اثر ضعف نفس باشد برایش ارزشی قائل نیستیم.

معنویتی که بر اثر ضعف باشد نیز برای ما ارزشی ندارد.

وی افزود: آموزش و همچنين پرورش می تواند استقامت را با انگیزه قوی شدن و همچنين با انگیزه حماسه ساز شدن در جوون های ما افزایش دهد.

با بهانه های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين البته غیرمنطقی حماسه قدرتمند شدن، روحیه قوی داشتن که محور و همچنين شاخصه اصلی رشد انسانی است در کتاب های درسی متأسفانه ضعیف می مي شود.

پناهیان خاطرنشان کرد: تحریف دین کاری ندارد و همچنين در طول تاریخ انجام شده است می مي شود از اصول و همچنين عقاید و همچنين فروع دین حرف زد ولي بايد توجه داشت به صورتی که حتی اشخاص را ضعیف کرد و همچنين می مي شود از همین معارف در جهت نيرو و همچنين اقتدار و قدرت بخشیدن به انسان ها بهره بري و استفاده کرد.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: قسمت و بخش امید برای حل معظلات و مسائل و مشکلات کاملاً وابسته به این است که سیاسیون و همچنين مدیران کشور تا چه مقدار و اندازه اهل استقامت خواهند بود وقتی یک نماینده مجلس بیانیه ای را می خواند که ما در سال شمسي های بعد از انقلاب هر چه استقامت کرده ایم اشتباه بوده و همچنين دیگران را به عدم استقامت در مقابل دیگر کشورها دعوت می کند و همچنين دشمن را به جهان تعبیر می کند و همچنين می گوید ما در مقابل جهان رفتارمان چگونه بوده تعریضی به حضرت امام و پيشوا و همچنين تعریضی به مقاومتی که همین در حال حاظر در سطح منطقه است این فرد تولید یأس می کند.

آیا این نماینده مجلس از دانش و همچنين از عقل به قدر کافی برخوردار است که تاریخ پرحماسه ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران را زیر سؤال می برد؟ وی افزود: در صورتي که یک شخصیت سیاسی بگوید ما با کوتاه آمدن در مقابل دشمن می توانیم حقمان را بگیریم سرچشمه یأس است.

خداوند متعال قطعاً ملتی را که مسئولان سیاسی اش اهل استقامت نباشند زمین خواهد زد و همچنين باید برای آن هم ملت دل سوزاند.

پناهیان خاطرنشان کرد: حتماً نماینده ای که ۴۰ سال شمسي مقاومت شهروندان و مردم شهر را محکوم می کند باید از شهروندان و مردم شهر عذرخواهی کند و همچنين حتماً نمایندگان دیگر باید او را نسبت به غفلتی که دارد متوجه کنند که آن هم هم در صورتي که در جایی و همچنين در اتاق فکری به وی نگفته باشند که بیا وسط این همه بحران این حرف را بگو.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: در صورتي که سیاسیون از رفراندوم حرف بزنند یعنی جامعه به بن بست رسیده، رفراندوم برای زمانی است که جامعه به بن بست رسیده باشد و همچنين بخواهیم بازی را به هم بزنیم و همچنين بازی خراب شده را از نو شروع کنیم.

در حالی که بسیاری از بندهای قانون اساسی هنوز درست اجرا نشده حکومت و همچنين مجلس هنوز نتوانسته اند سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی را به خوبی اجرا کنند و همچنين جاهایی است که ما مجریان خوبی نداریم چه بن بستی.

در صورتي که همین کارهای عادی خودمان را انجام دهیم بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات ما برطرف خواهد شد و همچنين وقتی کسی از رفراندوم حرف بزند جامعه را مأیوس کرده است و همچنين کاری را انجام داده که خوارج انجام داده اند.

وی افزود: کسانی که می گویند رفراندوم از این جهت شبیه خوارج خواهند بود که می خواهند بازی را به هم بزنند یعنی راه حل های عادی و همچنين قانونی جواب نمی دهد.

باید به این اشخاص گفت که صدها راه حل است که تو آنها را نرفته اید و همچنين حتی وظایف قانونی شان را درست اجرا نمی کنند.

اینها انجام مي شود و همچنين در صورتي که مشکلی باقی ماند به سراغ رفراندوم بروند.

البته رفراندوم در قانون اساسی پیش بینی شده نه برای کسی که وظایف قانونی خود را انجام نمی دهد.

پناهیان خاطرنشان کرد: این اقدام، اقدام بی خردانه ای است که وقتی راه حل برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات وجود دارد فردی بازی و همچنين همچنین ثبات جامعه را به هم بزند، ثبات جامعه اهمیت زیادی دارد.

کسانی که فرهنگ مقاومت در ادبیاتشان نیست و همچنين مقاومت را محکوم می کنند موجب ایجاد یأس می مي شود.

کسانی که جامعه را در بن بست تلقی می کنند و همچنين همچنین کسانی که می گویند راه ما از سازش می گذرد موجب ایجاد یأس می مي شود.

اینها تحت تأثیر ابلیس خواهند بود.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران افزود: یأس پراکنی به صورت شیک امروز در جامعه سخن گفتن از سازش و همچنين سخن نگفتن از استقامت است.

یأس پراکنی امروز در جامعه به نپرداختن به اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: شهروندان و مردم شهر در صورتي که موانع اشتغال از سر راهشان برداشته و همچنين فعال شوند در صورتي که گرفتاری جوانان برای ایجاد کار و همچنين کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل و همچنين دخل و درآمد رفع مي شود و همچنين جوانان تحصیل کرده ما بتوانند صنایع دانش بنیان را به سهولت راه اندازی کنند و همچنين موانع قانونی بر سر راه آنها را مجلس شورای اسلامی اصلاح کند مقاومت اقتصادی افزایش یافته و همچنين در نتیجه امید در جامعه افزایش پیدا مي کند.

پناهیان خاطرنشان کرد: در یک چهارشنبه ای طرح مبارزه با رانت و همچنين فساد بنا بود در مجلس تصویب مي شود و همچنين ما مارش پیروزی بزنیم که یکباره توسط یک باند سیاسی از دستور کار مجلس خارج شد و همچنين بعضی از رانت خواری ها قانوناً در کشور ما جرم و جنايت نیست و همچنين بنا بود در این قانون رانت خواری هایی که می قدرت جرم و جنايت تلقی کرد، جرم و جنايت تلقی مي شود و همچنين جلوی رانت خواری گرفته مي شود که متأسفانه مجلس نه تنها آن هم را تصویب نکرد بلکه از دستور کار هم خارج کرد.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران در پایان گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی به این معناست که اقتصاد مقاومتی اجرایی مي شود و همچنين اجرای آن هم افزایش پیدا کند و همچنين اقتصاد مقاومتی با جلوگیری از رانت خواری ها افزایش پیدا می کند.

کلید واژه ها: خطبه های نماز جمعه – مقاومت – جامعه – امید – نماز جمعه – امروز – تهران – فرهنگ – معظلات و مسائل و مشکلات – شبکه های ماهواره ای – نماز – جمعه – شبکه – شبکه های اجتماعی – شبکه های ماهواره – مقام معظم رهبری – پناهیان – علیرضا پناهیان – حضرت ابوالفضل – تاسوعا – مجلس – مبارزه – سیاسی – شیطان – فضای مجازی – امام و پيشوا حسین – چهارشنبه – بی بی سی – عزاداری – اجتماعی

منبع

طرح مبارزه با مفاسد توسط یک باند سیاسی از دستورکار مجلس خارج شد در تاریخ ۲۲ September 2018 | 7:37 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00062039-s.jpg

شایعاتی که واکسن کرونا را نشانه رفته است

شایعاتی که واکسن کرونا را نشانه رفته است |شایعاتی که واکسن کرونا را نشانه رفته …