خانه / دسته‌بندی نشده / عزم خوزستانی ها برای مقابله با گروهک های تکفیری

عزم خوزستانی ها برای مقابله با گروهک های تکفیری

عزم خوزستانی ها برای مقابله با گروهک های تکفیری

|عزم خوزستانی ها برای مقابله با گروهک های تکفیری از اس پی سیتی|

هانی زاده با بیان این که حادثه امروز اهواز یک اقدام تروریستی است، گفت: شهروندان و مردم شهر خوزستان با همبستگی بیشتر درصدد مقابله با تحرکات تيم های تکفیری برخواهند آمد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رسا، حسن هانی زاده، تحلیلگر مسائل بین الملل، با اشاره به حادثه تروریستی امروز اهواز، عنوان داشت: صبح امروز ۶ تن از عناصر وابسته به تيم های تروریستی تکفیری که از کشورهای خارجی به ویژه عربستان، رژیم صهیونیستی و همچنين آمریکا، سیگنال هایی دریافت می کنند با بهره بري و استفاده از شلوغی مراسم و همچنين حضور شهروندان و مردم شهر، از پارکی که در امتداد مرکز رژه در اتوبان قدس بود به صورت کورکورانه تیراندازی و همچنين تعدادی را شهید و همچنين زخمی کردند.

تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: حادثه از مدت ها پیش برای تحت الشعاع قرار دادن مراسم باشکوه رژه نیروهای مسلح و همچنين دستاوردهای آن هم در حوزه دفاعی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده است.

دست يار سیاسی شبکه جهانی الاهواز با بیان اینکه حادثه امروز یک اقدام تروریستی است، تصریح کرد: چنین حادثه ای نیاز به برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گسترده و همچنين وسیع ندارد و همچنين گویای آن هم است که سعودی ها از طریق فضای رسانه ای و همچنين با قدرت مالی سعی می کنند برخی اشخاص گمراه را وادار به انجام عملیات های تروریستی کنند.

هانی زاده بیان داشت: چنین اقدام های تروریستی عزم عرب های خوزستان را برای مقابله با جریان های تکفیری وهابی جزم و همچنين به محکومیت آن هم می پردازند.

وی ادامه داد: شهروندان و مردم شهر خوزستان با همبستگی بیشتر درصدد مقابله با تحرکات تيم های تکفیری برخواهند آمد.

تحلیلگر مسائل بین الملل با بیان اینکه تيم های تروریست فعال در خارج مسؤولیت حمله را بر عهده خواهند گرفت، افزود: تيم های تکفیری، شبکه های ماهواره ای در اختیار دارند و همچنين به مقدار و اندازه کافی از عربستان سعودی، کمک های مالی دریافت می کنند ولي بايد توجه داشت با این حال جدیت خوزستانی ها برای مقابله با گروهک های تروریستی را شاهد خواهیم بود.

کلید واژه ها: تروریست – تکفیری – خوزستان – حادثه – تحلیلگر – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – امروز – شبکه های ماهواره ای – پایگاه اطلاع رسانی – تيم های تروریستی – اهواز – رژه نیروهای مسلح – شبکه های ماهواره – عربستان – همبستگی – رژیم صهیونیستی – حادثه تروریستی – شهروندان و مردم شهر – زاده – برنامه جذاب و جالب و خوب – نیروهای مسلح – کمک های مالی – اطلاع رسانی – سعودی – مراسم – تیراندازی – صهیونیستی – شبکه – خبرگزاری – مالی

منبع

عزم خوزستانی ها برای مقابله با گروهک های تکفیری در تاریخ ۲۳ September 2018 | 12:57 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61503621.jpg

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم |حل مشکل …