خانه / دسته‌بندی نشده / هنرمندان کشورشان را دوست دارند مسئولان حرفهای آنها را بشنوند

هنرمندان کشورشان را دوست دارند مسئولان حرفهای آنها را بشنوند

هنرمندان کشورشان را دوست دارند مسئولان حرفهای آنها را بشنوند

|هنرمندان کشورشان را دوست دارند مسئولان حرفهای آنها را بشنوند از اس پی سیتی|

احمد زاده می گوید متولیان حکیم فرهنگیبه جای امنیتی کردن موضوعات با ایجاد فضای همدلی با هنرمندان صحبت کنند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایلنا، حبیب احمدزاده با نشر یادداشتی به عملکرد حمید فرخ نژاد و همچنين دفاع از وی پرداخت.

متن این یادداشت به شرح زیر است: چند روزی است که مباحثه نسبتاً تندی بین آقای علیزاده و همچنين حمید فرخ نژاد هنرمند دوست داشتنی در فضای مجازی در جریان است که نظرات موافق و همچنين مخالفی را بدنیال داشته است در صورتي که در این مورد ناچار و همچنين مجبور به اظهار نظر شده ام تنها دلیلش شاهد بودن بر امری است که وظیفه اخلاقی هر انسانی حکم می کند که این ديدن را با هر هزینه ای اعلام کند تا خدای ناکرده حقی، ناحق نشود.

بنده به مباحث و همچنين سلایق سیاسی مطرح شده بین این دو بزرگواردر حال حاضر کاری ندارم با آنکه کاملاً با این پيشامد جديد که باید سرمنشأ افشای حقوق بگیری شبکه های ماهواره ای از عربستان و همچنين آمریکاافشا مي شود موافق هستم دقیقاً می دانم که شبکه گسترده ای از عوامل مریم رجوی از آلبانی با پول بن سلمان و همچنين جان بولتون، پشت دستگاه های رایانه نشسته و همچنين با آیدی ایرانی، کارزار سایبری برعلیه کشورمان با هدف تفرقه را راه اندازی و همچنين اداره می کنند این بنده کمترین همیشه به حمیدخان و همچنين دوستان دیگر عرض کرده ام که هیچگاه مطلبی نخواهم نوشت که دل سرباز سرمرز را چنان سرد کند که قدرت مدافعه از حریم کشورش در مقابل امثال داعش خود خوانده را نداشته باشد معتقدم که باید سعی کنیم با عمل صحیح خود با بلاهت داخلی و همچنين خباثت خارجی مقابله کرده و همچنين خود ناخواسته جزیی از این جریان نشده وخدای ناکرده مروجشان نشویم.

دربحث های مطرحه بین این دونفر، انتقادی به اقای فرخ نژاد در مورد عدم کمک به شهروندان و مردم شهر شهرش شده بود که آن هم را حمل بر بی اطلاعی گوینده می دانم.

این برادر کوچکتان به عنوان واسط در جریان هستم که هیچگاه و همچنين در هیچ زمانه ای نبوده است که جناب حمیدخان فرخ نژاد دست خیر برای کمک به شهروندان و مردم شهر شهرش و همچنين حتی غیر شهرش نباشد.

بارها برای کمک به صدها موضوع با درخواست و همچنين بی درخواست، بدون هیچ سرو صدای تبلیغاتی به یاری مالی و همچنين معنوی برخواسته، همین چند مدت پیش بود که برای تهیه یکصد و همچنين پنجاه ویلچر جهت تجهیز بعضی مراکز پزشکی و همچنين نیز شهروندان و مردم شهر سالمند و همچنين تهیدست و همچنين پیر روستاهای آبادان و همچنين خرمشهر با همکاری سردار مکی یازع، دست بکار شده و همچنين تمامی هزینه ها را خود پرداختند.

تجهیزیکی از آسایشگاه های کودکان معلول و همچنين عقب افتاده در آبادان، خرج عمل بسیاری از اشخاص نیازمند، کمک در ماجرای بی آبی شهرستان و همچنين.

بسیاری از مسائل ریز و همچنين درشت دیگر، که به دوستان پیگیر تاکید داشتند که هرگز نام کمک کننده افشا نشود.

درست به مانند کارهای ناپیدای دیگر هنرمندانی همچون پرستویی، کیانیان، معتمد آریا و همچنين.

عشق این هنرمند به شهرش را با برادررزمنده اش مرحوم دکتر فرهاد فرخ نژاد می توانم قیاس کنم که در هشت سال شمسي دفاع مقدس قبضه چی خمپاره اندازهایی بود که با کمترین امکانات از شهرستان دفاع می کردند.

عشق و همچنين علاقه شدید حمید فرخ نژاد به شهدایی همچون شهید دریاقلی و همچنين بخصوص شهید مدافع حریم و همچنين حرم، سعید سیاح طاهری را همگان می دانند و همچنين می توانند در صفحات مجازی بیابند.

به نظرم این بحث تنها به یک علت ادامه دار شده که همانا نداشتن متولیان حکیم فرهنگی و همچنين حکم دانا بر رأس امورمشورتی هنرمندان است تا صرفاً با رفاقت و همچنين شنیدن درد دلها و همچنين ایجاد فضای همدلی و همچنين اقناع با منطق و همچنين (نه امنیتی کردن طبق معمول موضوعات) فرصت را از دست دشمنان قسم خورده این کشور بگیرند.

جنابان علیزاده و همچنين فرخ نژاد در صورتي که همه با احترام به تمامی سلایق و همچنين استوار بر اصل موضوع عظمت کشورمان و همچنين مردمانمان درکنار هم باشیم و همچنين همگی با حفظ انصاف، صرفاً بحث کنیم برای ایرانی بهتر، که در غیر اینصورت تجربه تاریخ نشانمان داده که دل بیگانه و همچنين بیگانه پرست برای مردمان کشورمان نمی سوزد.

که خدای ناکرده با مکر بیگانه ، در صورتي که ایرانی نباشد، دیگر دلیلی برای ادامه بحث برسر چگونگی اداره این کشور شیران نیزوجود نخواهد داشت.

و همچنين میدانم که هر دو تو و همچنين ما، در آن هم صورت از خدای خود تنها یک خواسته خواهیم داشت که ما نیز در آن هم روز نباشیم و همچنين تجربه مکرر تاریخ ایران به تا حال نشان داده که دشمنان، این آرزوی محال را با خود به گور خواهند برد.

در صورتي که که همه با هم باشیم.

کلید واژه ها: حمید فرخ نژاد – هنرمند – شبکه های ماهواره ای – هنرمندان – شبکه های ماهواره – زاده – آبادان – شهروندان و مردم شهر – افشا – هزینه – فضای مجازی – شبکه – تبلیغاتی – روستاهای – عربستان – علیزاده – روزنامه نويس و خبرنگار – ماهواره – مسئولان – سالمند – کودکان – آلبانی – خرمشهر – سایبری – اداره – سرباز – وظیفه – پزشکی – مجازی – سردار

منبع

هنرمندان کشورشان را دوست دارند مسئولان حرفهای آنها را بشنوند در تاریخ ۷ October 2018 | 4:31 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …