خانه / دسته‌بندی نشده / ۹ ضرورت برای تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل

۹ ضرورت برای تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل

۹ ضرورت برای تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل

|۹ ضرورت برای تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل از اس پی سیتی|

حجت الاسلام زهیر دهقانی آرانی در تبیین ضرورت ها، راهکارها و همچنين موانع تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل، به مسائلی همچون فضای کنونی جهان اسلام و همچنين خاورمیانه و همچنين خنثی کردن مهدی ستیزی اشاره کرد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل خبرگزاری شبستان نشست تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل، ضرورت ها، راهکارها و همچنين موانع با سخنرانی حجت الاسلام زهیر دهقانی آرانی در مرکز تخصصی مهدویت برگزارشد.

حجت الاسلام دهقانی ۹ ضرورت را برای تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل در این نشست بیان کرد که به شرح ذیل است: اولین ضرورت: زمینه سازی است که ما را به ضرورت تبلیغ در عرصه بین الملل می رساند و همچنين این زمینه سازی لازمه اش آماده کردن نفوس جهانی برای پذیرش حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

مقام معظم رهبری در یک جمله ای می فرمایند آقا می آیند برای شهروندان و مردم شهر رهبری کنند شهروندان و مردم شهر باید آمادگی پذیرش داشته باشند و همچنين ما این پذیرش رو نمی بینیم مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري هست زمینه را ایجاد کنیم دومین ضرورت: ارتباط مهدویت با انقلاب اسلامی است.

در صورتي که ما بخواهیم انقلاب اسلامی را گسترش بدهیم باید مهدویت را در عرصه بین الملل تبیین کنیم بخاطر اینکه از شعارهای اصلی انقلاب، مهدویت است.

سومین ضرورت: همگرایی است، متأسفانه سال شمسي های اخیر نظراتی که در مورد منجی گرایی ارائه می مي شود واگرایانه است، کاملا علي رغم آن هم چیزی که ادیان از ما خواستند و همچنين نگرش هم گرایانه داشتند.

چهارمین ضرورت: معرفی جریان هایی انحرافی است که مهدویت را ناصحیح معرفی می کنند، حتی از شیعیان، و همچنين وظیفه ماست که حضرت را در عرصه بین الملل به نحو شایسته معرفی نماییم.

پنجمین ضرورت: که خیلی مهم است خنثی کردن مهدی ستیزی است ما در رسانه های غربی می بینیم از سال شمسي ۲۰۰۰ به این سمت دچار تغییر محسوس غربی ها در مورد مهدویت هستیم تا سال شمسي ۲۰۰۰ زیاد ستیز با مهدویت عیان نبود ولی بعد از ۲۰۰۰ تا شش ماه پیش که رصد کردیم ۱۲۰ جلد کتاب ضد مهدوی در شمارگان بالا چاپ کردند.

تولیدات شبکه های ماهواره ای و همچنين تلویزیونی در ابعاد و همچنين زمان های متنوع و گوناگون و مختلف، این مستندها چند چیز را به مخاطب القا می کنند خرافی نشان دادن عقیده مهدویت با مطرح کردن مسأله چاه، خطرناک نشان دادن با ایجاد هرج و همچنين مرج ، تخریب کردن، ششمین ضرورت: تغییر جهت غربی ها در مورد پژوهش های مهدوی بعد از انقلاب اسلامی است و همچنين این تغییر در مورد مهدویت، اسلام شناسی و همچنين شیعه شناسی در سه جهت نمودش مشخص است۱٫

در رشد کمی و همچنين کیفی پژوهش ها که اصلا قابل مقایسه با سالهای قبل نیست ۲٫

تربیت تعداد زیاد اسلام شناس غربی و همچنين اسراییلی ۳٫

تاثیر گذاری این مراکز تحقیقاتی در تصمیمات سیاسی هفتمین ضرورت: فضای کنونی جهان اسلام و همچنين خاورمیانه است که دو جهت عمده دارد یکی بالا رفتن قسمت و بخش مهدی خواهی در جهان اسلام به گفته مراکز آمار بین المللی و همچنين دیگری مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده تيم های رقیب از این موضوع مثل داعش خود خوانده هشتمین ضرورت: مدعیان بین المللی مهدویت است مهمترین آن هم جریان احمد الحسن است، تبلیغات بین المللی احمد حسن هم بیشتر از ماست و همچنين هم قوی تر است نهمین ضرورت: مبارزه باجریان های معاند است هم اکنون سه جریان صهیونیستی، صهیونیست مسیحی و همچنين جریان بهاییت خواهند بود که مهدویت رو حسابی مورد تهاجم قرار دادند راهکارها: اولین مورد رصد است رصد خوب به هنگام، قدم بعدی تبلیغ درست و همچنين صحیح در مورد حضرت مهدی قدم بعدی پاسخگویی و همچنين مقابله است.

کلید واژه ها: مهدویت – مهدوی – اسلام – انقلاب اسلامی – تبلیغ – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – پایگاه اطلاع رسانی – شبکه های ماهواره – مقام معظم رهبری – بعد از انقلاب – اطلاع رسانی – رهبری – نقل از – خاورمیانه – مهدی – خبرگزاری – نشان – اسراییلی – جهان – شهروندان و مردم شهر – ماهواره – سخنرانی – ولی عصر – شبستان – خطرناک – تربیت – مخاطب – وظیفه – اطلاع

منبع

۹ ضرورت برای تبلیغ مهدویت در عرصه بین الملل در تاریخ ۹ October 2018 | 2:57 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …