خانه / دسته‌بندی نشده / تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند

تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند

تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند

|تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند از اس پی سیتی|

​حوزه/ چند هفته است که تعدادی کانال معلوم الحال با خبرهاي جديد، اطلاعیه ها، فیلم ها و همچنين تصاویر کذب به دنبال ایجاد جو متشنج در کشور و همچنين تحریک جوانان خواهند بود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، علی اصغر دریایی، عصر امروز در جمع معاونین و همچنين اساتید حوزه علمیه استان کردستان اظهار داشت: متاسفانه این روزها بسیاری از شبکه ها و همچنين کانال های تلگرامی در اقدامی منسجم و همچنين هدفمند و همچنين البته با حمایت های مالی عظیم دشمنان، به دنبال ایجاد ناامنی و همچنين اغتشاش در داخل کشور خواهند بود.

مسئول برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين نظارت حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه این هجمه رسانه ای توسط اتاق فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن مشترک دشمنان هدایت و همچنين رهبری می مي شود، گفت: در هفته های قبل بسیاری از کانال های تلگرامی با عناوین متنوع و گوناگون و مختلف خود را حامی ملت ایران معرفی کرده اند و همچنين به صورت علنی و همچنين مستقیم شهروندان و مردم شهر را به اغتشاش، اعتصاب و همچنين.

دعوت می کنند.

این کارشناس حوزوی با اشاره به اینکه این اشخاص و همچنين گردانندگان کانال های تلگرامی معاند به هیچ وجه دلسوز ملت ایران نبوده و همچنين نیستند، افزود: مدیران این کانال می خواهند با ایجاد یک جنگ روانی و همچنين نیز با همراهی دشمنان و همچنين البته فریب جوانان، زمینه های آشوب در کشور را مهیا و همچنين آماده کنند.

منبع

تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند در تاریخ ۱۰ October 2018 | 4:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …