خانه / دسته‌بندی نشده / تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند

تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند

تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند

|تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند از اس پی سیتی|

​حوزه/ چند هفته است که تعدادی کانال معلوم الحال با خبرهاي جديد، اطلاعیه ها، فیلم ها و همچنين تصاویر کذب به دنبال ایجاد جو متشنج در کشور و همچنين تحریک جوانان خواهند بود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، علی اصغر دریایی، عصر امروز در جمع معاونین و همچنين اساتید حوزه علمیه استان کردستان اظهار داشت: متاسفانه این روزها بسیاری از شبکه ها و همچنين کانال های تلگرامی در اقدامی منسجم و همچنين هدفمند و همچنين البته با حمایت های مالی عظیم دشمنان، به دنبال ایجاد ناامنی و همچنين اغتشاش در داخل کشور خواهند بود.

مسئول برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين نظارت حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه این هجمه رسانه ای توسط اتاق فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن مشترک دشمنان هدایت و همچنين رهبری می مي شود، گفت: در هفته های قبل بسیاری از کانال های تلگرامی با عناوین متنوع و گوناگون و مختلف خود را حامی ملت ایران معرفی کرده اند و همچنين به صورت علنی و همچنين مستقیم شهروندان و مردم شهر را به اغتشاش، اعتصاب و همچنين.

دعوت می کنند.

این کارشناس حوزوی با اشاره به اینکه این اشخاص و همچنين گردانندگان کانال های تلگرامی معاند به هیچ وجه دلسوز ملت ایران نبوده و همچنين نیستند، افزود: مدیران این کانال می خواهند با ایجاد یک جنگ روانی و همچنين نیز با همراهی دشمنان و همچنين البته فریب جوانان، زمینه های آشوب در کشور را مهیا و همچنين آماده کنند.

منبع

تلاش کانال های تلگرامی معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور/ جوانان هوشیار باشند در تاریخ ۱۰ October 2018 | 4:17 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

free.gif

عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند |عده …