خانه / دسته‌بندی نشده / هرقدر شبکه های ماهواره ای در شیطنت خود بدمند، بر محبوبیت رهبر ما افزوده می مي شود

هرقدر شبکه های ماهواره ای در شیطنت خود بدمند، بر محبوبیت رهبر ما افزوده می مي شود

هرقدر شبکه های ماهواره ای در شیطنت خود بدمند، بر محبوبیت رهبر ما افزوده می مي شود

|هرقدر شبکه های ماهواره ای در شیطنت خود بدمند، بر محبوبیت رهبر ما افزوده می مي شود از اس پی سیتی|

حماسه باشکوه و همچنين کم نظیر استقبال شهروندان و مردم شهر خراسان شمالی از رهبری در نوزدهم مهر سال شمسي ۹۱ و همچنين گرامیداشت سالروز این سفر، سه پیام حمایت از نظام اسلامی، – خاتمی در بجنورد: به نقل از ایلنا، سیداحمد خاتمی، امروز در مراسم گرامیداشت ششمین سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی که در مصلای امام و پيشوا خمینی(ره) بجنورد برگزار شد، با اشاره به گرامیداشت باشکوه ششمین سالروز سفر رهبری به خراسان شمالی از سوی شهروندان و مردم شهر ولایت مدار این استان، اظهار کرد: این اجتماع فاخر و همچنين دوست داشتنی، نماد وحدت و همچنين هم دلی همه شهروندان و مردم شهر خراسان شمالی در پشتیبانی از ولایت فقیه است.

امام و پيشوا جمعه موقت تهران افزود: سالگرد تشریف فرمایی رهبری به این دیار نه تنها برکات فراوان معنوی و همچنين مادی را برای استان به همراه داشت، بلکه برکات فراوانی را برای کشور هم به ارمغان آورد.

عضو هیئت رییسه و همچنين سخنگوی مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در آن هم زمان با تحریم هایی که آغاز شده بود همه نگران بودند، مبادا حضور شهروندان و مردم شهر در استقبال از مقام معظم رهبری کمرنگ باشد، ولي بايد توجه داشت شهروندان و مردم شهر بجنورد در نوزدهم مهرماه سال شمسي ۹۱ وفاداری خود را در آخر نشان دادند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به تعبیری که مقام معظم رهبری نسبت به شهروندان و مردم شهر این استان بیان کردند، اضافه کرد: شهروندان و مردم شهر خراسان شمالی در سفر مقام معظم رهبری به این استان به جد حق ولایت مداری را ادا کردند.

خاتمی خطاب به شهروندان و مردم شهر خراسان شمالی گفت: هم حضور و همچنين آمدن تو در ۱۹ مهر سال شمسي ۹۱ هدفمند بود و همچنين هم حضور امروز تو هدفمند است.

وی با بیان اینکه این حضورها حامل سه پیام مهم است، ادامه داد: پیام نخست این حضور باشکوه پیام حمایت از نظام اسلامی است، آن هم روز تو از بزرگی استقبال کردید که در رأس نظام اسلامی است و همچنين امروز هم به یاد آن هم روز در این مصلی جمع شده اید تا بگویید علی رغم تمام توطئه های دشمن ما در صحنه حاضریم و همچنين عقب نشینی نمی کنیم.

عضو هیئت رییسه و همچنين سخنگوی مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پیام نخست این اجتماع حمایت از نظام اسلامی است، افزود: پیام دوم این اجتماع پیام ولایی است.

امام و پيشوا جمعه موقت تهران اضافه کرد: این پیام چند محور زیر مجموعه دارد که نخستین محور آن هم محبوبیت مقام معظم رهبری است که به عنوان نایب عام امام و پيشوا زمان(عج) در قلب ها جا داشته و همچنين جا دارد و همچنين خواهد داشت.

وی ادامه داد: اجتماع پهناور و بزرگ ۱۹ مهر سال شمسي ۹۱ و همچنين اجتماع امروز یک نماد است، به این معنا که هرچقدر شبکه های ماهواره ای بیگانه می خواهند در شیطنت خود و همچنين فضای مجازی آلوده بدمند، محبوبیت رهبر معظم ما به آن هم نسبت افزوده می مي شود.

خاتمی با بیان اینکه پیام دیگر حضور شهروندان و مردم شهر در مراسم سالروز سفر رهبری به خراسان شمالی بصیرت است، افزود: بصیرت به معنای دشمن را شناختن و همچنين دشمن را ناکار کردن است.

دشمن خستگی و همچنين بی نشاطی ما را می خواهد، ولي بايد توجه داشت نفس این حضور به این معنا است که خسته و همچنين بی نشاط نشده و همچنين در صحنه هستیم و همچنين خواهیم بود.

کلید واژه ها: خراسان شمالی – مقام معظم رهبری – رهبر – رهبری – نظام اسلامی – امام و پيشوا جمعه موقت تهران – پیام – خراسان – شبکه های ماهواره ای – مجلس خبرگان رهبری – شهروندان و مردم شهر – شبکه های ماهواره – اسلامی – خبرگان رهبری – مجلس خبرگان – امروز – استان – خاتمی – بجنورد – باشکوه – امام و پيشوا جمعه – امام و پيشوا – نظام – ولایت – حمایت – رهبر معظم انقلاب – ماهواره – تهران – فضای مجازی – ولایت فقیه

منبع

هرقدر شبکه های ماهواره ای در شیطنت خود بدمند، بر محبوبیت رهبر ما افزوده می مي شود در تاریخ ۱۱ October 2018 | 5:37 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …