خانه / دسته‌بندی نشده / عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

|عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند از اس پی سیتی|

حوزه / عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و همچنين اندیشه اسلامی گفت: توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می مي شود و همچنين از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی فعالیت می کنند و همچنين عده ای نیز در داخل کشور خواهند بود که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند.

– عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند” حوزه / عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و همچنين اندیشه اسلامی گفت: توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می مي شود و همچنين از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی فعالیت می کنند و همچنين عده ای نیز در داخل کشور خواهند بود که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه از مشهد، حجت الاسلام والمسلمین علی ذوعلم در دروه آموزشی تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی، در محل مدرسه تخصصی قرآن و همچنين عترت مشهد، پیرامون ضرورت آشنایی با اندیشه های انقلاب، گفت: امام و پيشوا خمینی(ره) در آغاز سرنگونی رژیم شاهنشاهی در مورد اتحاد جوامع اسلامی صحبت کردند و همچنين امروز در کشورهای اسلامی منطقه شاهدیم که زمینه های انقلاب خواهی شهروندان و مردم شهر فراهم شده است.

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و همچنين اندیشه اسلامی با اشاره به دشمنی دشمنان انقلاب و همچنين حفظ، تداوم و همچنين بقای آن هم به عنوان یک معجزه، یادآور شد: امروز انقلاب اسلامی نیرو های جديد و تو و تازه نفس نیاز دارد، زیرا توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می مي شود و همچنين از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی فعالیت می کنند و همچنين عده ای نیز در داخل کشور خواهند بود که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند و همچنين علیه آنچه که رهبر انقلاب اسلامی نقشه راه بیان می کنند ، مطلب می نویسند.

وی با بیان اینکه حوزه های علمیه می بایست به روشنگری بپردازند و همچنين قلم فرسایی کنند، گفت: حوزه های علمیه به عنوان یاوران اصلی انقلاب در همه قسمت و بخش های نظام اسلامی بیش از قبل باید نقش هدایت گری داشته باشند و همچنين تصویری درست برای شهروندان و مردم شهر ترسیم کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ذوعلم در ادامه با اشاره به کار فرهنگی در تربیتی نیروهای انقلابی بعد از جنگ تحمیلی، اظهار داشت: بعد از دوران دفاع مقدس، با عرصه جنگ نرم به روش های گوناگون روبرو هستیم و همچنين در این میان، آنچه که سیاست مداران و همچنين قدرتمندان در جهان و همچنين جوامع می خواهند بیش از قبل تبلیغ کنند، توسعه برهنگی در بین زنان است.

وی به بروز بدحجابی با تلاش دشمن در جامعه اشاره و همچنين خاطر نشان کرد: آنان به دنبال این امر خواهند بود که هویت اسلام ناب محمدی را از انقلاب بگیرند یعنی نماد و همچنين تابلو اسلام ناب که ولایت فقیه است را از آن هم جدا و همچنين به اسلام آمریکایی تبدیل کنند.

عضو هییت علمی پژوهشگاه فرهنگ و همچنين اندیشه اسلامی با اشاره به لزوم الگوگیری از بزرگان حوزه، افزود: امام و پيشوا خمینی(ره) بسیار روشنفکر بودند و همچنين کشف الاسرار، محصول روشنفکری ایشان است که در دفاع از تشیع، روحانیت و همچنين اسلام نوشته اند.

وی با بیان اینکه امام و پيشوا خمینی(ره) پایه گذار انقلاب در فضای دینی در ایران خواهند بود و همچنين تا قبل از گفتمان ایشان، واژه انقلاب به تيم های مارکسیتی و همچنين غیر اسلامی در ایران اختصاص داشته است، اظهار داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی کاری کرد که نگاه روشنفکران به قم و همچنين روحانیت تغییر کند و همچنين بعد از پیروزی انقلاب نیز نسبت به وحدت حوزه و همچنين دانشگاه تاکید شد که متاسفانه این دو نهاد از این مقوله مهم غافل مانده اند.

انتهای پیام/۳۱۳/۲۴
کلید واژه ها: اسلام – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – انقلاب اسلامی – پژوهشگاه – اندیشه – فضای مجازی – هیئت علمی – فرهنگ – علمی – کشور – ماهواره – رهبر انقلاب اسلامی – مجازی – کشورهای اسلامی – شبکه – سیاست مداران – نظام اسلامی – رهبر انقلاب – جوامع – تربیت – امروز – ولایت فقیه – شهروندان و مردم شهر – آمریکایی – خبرگزاری – نیرو – روزنامه نويس و خبرنگار – بدحجابی

منبع

عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند در تاریخ ۱۳ October 2018 | 4:27 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …