خانه / دسته‌بندی نشده / دهه شصتی ها متقاضی جشنواره فیلم مقاومت

دهه شصتی ها متقاضی جشنواره فیلم مقاومت

دهه شصتی ها متقاضی جشنواره فیلم مقاومت

|دهه شصتی ها متقاضی جشنواره فیلم مقاومت از اس پی سیتی|

دبیرخانه پانزدهمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، میزبان آثار ۸۷کارگردان زن جوون در قسمت و بخش ملی است.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت؛ ناصر درخشان ضمن اشاره به روند رشد فیلمسازان زن در این دوره، از آمار بالای متقاضیان دهه شصتی در جشنواره خبر داد و همچنين گفت: در مجموع، ۱۶۵۰ اثر برای دبیرخانه جشنواره پانزدهم ارسال شده است که از این تعداد ۷۴۴ اثر متعلق به فیلمسازان داخلی بوده است.

مدیر ارزشیابی و همچنين دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با بیان اینکه در این میان آنچه بسیار اهمیت دارد حضور پررنگ فیلمسازان قسمت و بخش خصوصی است که در ارتباط و رابطه با مضامین انقلابی نسبت به قبل فعالیت های بیشتری در تولید داشتند، یادآور شد: قسمت و بخش دولتی ۵۳۳ اثر و همچنين قسمت و بخش خصوصی ۲۱۱ اثر برای جشنواره ارسال کرده اند.

به گفته وی، ۶۵۷ فیلمساز مرد و همچنين ۸۷ کارگردان زن در این دوره آثارشان را برای جشنواره ارسال کرده اند که ۴۷۳ اثر آن هم از تهران و۲۷۱ اثر نیز، از شهرستان ها و همچنين استان های متنوع و گوناگون و مختلف کشور بوده است.

درخشان؛ با اشاره به تيم های سنی متقاضی در این دوره جشنواره خاطرنشان کرد: در تيم های سنی بین دهه های ۴۰ تا ۵۰؛ مجموعا، ۱۰۵ اثر به دست ما رسیده، همچنین، ۱۰۳ اثر از متولدین دهه ۵۰ تا ۶۰ بوده است؛ متولدین بین دهه ۶۰ تا ۷۰ یعنی دهه شصتی ها نیز ۳۷۵ اثر برای ما ارسال کرده اند.

از بین متولدین ۷۱ تا ۷۵ نیز، ۹۱ اثر به دست ما رسیده که در این میان بچه های انقلاب و همچنين جنگ یعنی متولدین ۶۱ تا ۷۰ بیشترترین آمار ارسالی را داشته اند.

وی، به تنوع مضامین و همچنين موضوعات در آثار دریافتی پرداخت و همچنين افزود: آثار دریافتی این دوره جشنواره متنوع خواهند بود و همچنين با مضامین و همچنين موضوعات گوناگون فیلم برای دبیرخانه ارسال شده است.

مدیر ارزشیابی و همچنين دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت ادامه داد: موضوعاتی زيرا و به درستي که: دفاع مقدس،انقلاب اسلامی، ایثارگران و همچنين جانبازان، شهدا، خانواده های شهیدان، داعش خود خوانده، حجاب، اقتصاد مقاومتی، خانواده، مدافعان حرم، سوریه، یمن، فتنه، منافقین، شبکه های ماهواره ای و همچنين اجتماعی و همچنين .

برخی از مضامین این دوره جشنواره را تشکیل می دهند.

پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از ۵ تا ۹ آذرماه سال شمسي جاری در تهران برگزار می مي شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: جشنواره – بین المللی – فیلم – مقاومت – دهه شصتی ها – شبکه های ماهواره ای – کارگردان – شبکه های ماهواره – خانواده – درخشان – جشنواره فیلم – روابط عمومی – تهران – ایثارگران – مدیر – آمار – ماهواره – اجتماعی – اقتصاد – برگزار – نقل از – ارتباط و رابطه – اهمیت – استان – روابط – ایسنا – تولید – کشور – جوون – شبکه

منبع

دهه شصتی ها متقاضی جشنواره فیلم مقاومت در تاریخ ۱۶ October 2018 | 2:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

IMAGE634485790882031250.jpg

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین و همچنين پخشِ شبکه های ماهواره ای تنها و فقط دو ساعت است

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین …