خانه / دسته‌بندی نشده / روزیاتو: پایان امپراطوری عادل با ۹۰ نزدیک است؟

روزیاتو: پایان امپراطوری عادل با ۹۰ نزدیک است؟

روزیاتو: پایان امپراطوری عادل با ۹۰ نزدیک است؟

|روزیاتو: پایان امپراطوری عادل با ۹۰ نزدیک است؟ از اس پی سیتی|

از فردای روزی که علی فروغی به مدیریت شبکه ۳ رسید، زمزمه ها در مورد اختلافات  او با عادل فردوسی پور رسانه ای شد.

آن هم روزها گفته می شد مدیر جدید شبکه۳ علاقه چندانی به همکاری با مجریان سلبریتی شامل عادل فردوسی پور ندارد.

– شبکه ۳ از معدود شبکه های سیما است که هنوز هم به واسطه برنامه جذاب و جالب و خوب های قدیمی و همچنين مجریان محبوب، بیننده خوبی دارد و همچنين در روزگار طوفان شبکه های ماهواره ای و همچنين اینترنتی و همچنين حق انتخاب فوق العاده مخاطب برای تماشای  برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی فارسی زبان، بیننده را سر ساعات خاص پای جعبه سیاه می کشاند.

ناگفته پیداست که برنامه جذاب و جالب و خوب ورزشی ۹۰ به مجری گردی عادل خان فردوسی پور، از این استثناها به شمار می رود.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای که ۲۰ سال شمسي است هم چنان در فهرست محبوب ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی بوده و همچنين سال شمسي به سال شمسي به شمار مخاطبانش افزوده می مي شود.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای که تلاش می کند روزگار فوتبالی ایران را با همه فراز و همچنين نشیب هایش، آن هم روش که جریان دارد به تصویر بکشد و همچنين لابلای آن هم نیز، جامعه شناسی خودمانی سلبریتی دوست داشتنی فوتبالی ما که اتفاقا دست به ترجمه خوبی هم دارد، مزید بر  علت می مي شود تا جامعه، روزگار فوتبالی را با همه متن و همچنين حاشیه دنبال کند.

ولي بايد توجه داشت گویا موفقیت های جنجالی ۹۰، به مذاق برخی از مدیران فعلی خوش نمی آید.

دوشنبه هفته پیش شاهد عدم پخش برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ بودیم که شایعات مبنی بر  اختلاف عادل به عنوان تهیه کننده با مدیران شبکه ۳ را تقویت کرد و همچنين میلیون ها بیننده تلویزیونی، بدون ۹۰ به تختخواب رفتند.

  موضوعی که مسبوق به سابقه نبود.

تصویر ایندکس برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ در روز پیروزی ایران در برابر بولیوی این اتفاق از نظر بسیاری از رسانه ها مهر اثباتی بود بر تمام زمزمه هایی که در مورد اختلافات عادل فردوسی پور با مدیران شبکه ۳ در هفته های اخیر سر زبان ها افتاده بود.

گفته اند از فردای روزی که علی فروغی به مدیریت شبکه ۳ رسید، زمزمه ها در مورد اختلافات  او با عادل فردوسی پور رسانه ای شد.

آن هم روزها گفته می شد مدیر جدید شبکه۳ علاقه چندانی به همکاری با مجریان سلبریتی شامل عادل فردوسی پور ندارد.

ولي بايد توجه داشت فروغی بعدها از ارتباط و رابطه خوبش با فردوسی پور گفت و همچنين حتی یک بار نیز به صراحت عنوان کرد که از همکاری با چهره های مطرح استقبال می کند، ولي بايد توجه داشت در نهایت این هفته نود از کنداکتور پخش بیرون ماند.

بروز اختلافاتی میان فردوسی پور و همچنين مدیران سیما اکنون رنگ و همچنين لعابی شفاف تر پیدا کرده است.

اختلافاتی که بیشتر ناظر بر دامنه اختیارات مجری برنامه جذاب و جالب و خوب نود است و همچنين به اصطلاح نيت و اراده محدود کردن دامنه اختیارات عادل فردوسی پور محبوب را دنبال می کند که به اتکای همین محبوبیتش در تمام سال شمسي های اخیر برنامه جذاب و جالب و خوب اش را با استقلالی بیش از تمام برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر و همچنين تقریبا به دور از دامنه نفوذ مدیران شبکه روی آنتن برده است.

با این که رسانه ها در این زمینه به علی فروغی اشاره می کنند و همچنين اختلاف او با عادل را دلیل درگیری اخیر می دانند، ولي بايد توجه داشت مروری گذرا بر موضع گیری های مدیران سیما نشان از اختلاف نظری دیرپاتر دارد.

به عنوان مثال می مي شود به گفته های مرتضی میرباقری دست يار سیما اشاره کرد که قبلا به یکی از سایت ها گفته بود که به نظرم دوستانی که سلبریتی می شوند احساس می کنند در هر زمینه دستی دارند.

برنامه جذاب و جالب و خوب های تخصصی هم تجربه و همچنين هم شناسنامه مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري دارد ولي بايد توجه داشت گاهی دوستان تابع احساسات می شوند.

میرباقری این صحبت ها را ماه ها پیش از انتصاب علی فروغی به مدیریت شبکه ۳ کرده بود.

 برنامه جذاب و جالب و خوب نود این هفته در شرایطی روی آنتن نرفت که پیشتر در عمر ۲۰ساله این برنامه جذاب و جالب و خوب در روزهایی به مراتب شلوغ تر و همچنين با کنداکتورهایی به مراتب مهمتر نیز به جایگاه این برنامه جذاب و جالب و خوب خدشه ای وارد نشده بود، آن هم هم در شرایطی که مجری و همچنين تهیه کننده نود چند روز پیش از این اتفاق اعلام کرده بود که برنامه جذاب و جالب و خوب اش را بسته و همچنين تمام آیتم هایش را آماده کرده و همچنين منتظر دوشنبه است تا نودی دیگر را اجرا کند.

دوشنبه شب این هفته بهانه دور ماندن نود از آنتن بازی انگلیس و همچنين اسپانیا عنوان شد.

بازی نه چندان مهمی از یک لیگ جديد و تو و تازه راه افتاده و همچنين البته نه چندان مهم که می توانسته بود از شبکه ورزش هم پخش مي شود و همچنين اتفاقی نیفتد.

ولي بايد توجه داشت این اتفاق نیفتاد و همچنين آن هم بازی جایگزین نود شد تا حواشی این ماجرا ابعاد عظیمی پیدا کند.

توضیحات عادل فردوسی پور در مورد عدم پخش برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ رنامه این اتفاق در حالی رخ داد که حتی در صورتي که اجباری بر پخش آن هم بازی هم بود می شد نود را بعد از اتمام بازی، حوالی نیمه شب پخش کرد.

به هرحال نودی ها با پخش نیمه شبی بیگانه نیستند و همچنين همین دو هفته پیش هم بعد از بازی های آسیایی استقلال و همچنين پرسپولیس این برنامه جذاب و جالب و خوب در همین ساعت پخش شده بود.

روزهای جشنواره هر سال شمسي را هم یادمان نرفته که همواره نود بعد از برنامه جذاب و جالب و خوب هفت ویژه جشنواره و همچنين در آن هم حوالی نیمه شب روی آنتن رفته است.

شنیده می مي شود مدیران تلویزیون برای جلوگیری از بازتاب های غیرقابل کنترل و همچنين عکس العمل های مخاطبان تصمیم گرفته اند چنین وانمود کنند که پخش لیگ اروپا برای شبکه مهم بوده و همچنين بنابراین تمام برنامه جذاب و جالب و خوب های کنداکتور بعد از خبرهاي جديد ساعت ۲۲ شبکه را حذف کرده اند و همچنين به پخش این بازی ها روی آورده اند.

این اتفاق روز شنبه برای برنامه جذاب و جالب و خوب سینمایی کیوسک رخ داد و همچنين روز یکشنبه نیز متن و همچنين حاشیه پخش نشد.

بعد از حذف نود، در آخرین ساعات دیروز گفته می شد که قرار نیست مسابقه هفت در سه هم روی آنتن برود.

حالا دیگر عادل فردوسی پور آن هم جایگاه قدرقدرتی خود را  تا حدودی در شبکه ۳ از دست داده است و همچنين به نظر می رسد در صورتي که وضع به همین منوال پیش برود، ساخت یک برنامه جذاب و جالب و خوب اینترنتی فوتبالی، دور از ذهن نباشد.

 او حالا به روزهایی فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کند که پورمحمدی در صندلی مدیریت شبکه مثل کوه پشتش ایستاده بود و همچنين مقابل انواع و همچنين اقسام انتقادات از عادل و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب نود حمایت می کرد.

امروز ولي بايد توجه داشت آن هم روزها دور شده اند و همچنين عادل هم بدل شده به یکی از چند برنامه جذاب و جالب و خوب ساز محبوب شبکه که می مي شود ازش انتقاد کرد و همچنين حتی برنامه جذاب و جالب و خوب اش را هم از کنداکتور بیرون کشید.

هواداران عادل و همچنين نود ولي بايد توجه داشت نگرانند اوضاع از این هم بدتر مي شود.

آیا این اتفاق رخ خواهد داد؟ باید منتظر ماند و همچنين دید تا در هفته های آینده این تراژدی چه فرجامی خواهد داشت.

به نظر تو تراژدی عادل و همچنين شبکه ۳ چه فرجامی خواهد داشت؟
کلید واژه ها: فردوسی پور – عادل فردوسی پور – فردوسی – برنامه جذاب و جالب و خوب – برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی – شبکه – عادل – مدیر – شبکه ۳ – مدیران – مجری – محبوب – شبکه های ماهواره ای – اختیارات – فروغی – شبکه های ماهواره – رسانه – برنامه جذاب و جالب و خوب ۹۰ – مدیریت – شبکه های سیما – مخاطب – تصویر – جامعه – ایران – برنامه جذاب و جالب و خوب نود – محبوب ترین – فوق العاده – جدید – سیما – زبان

منبع

روزیاتو: پایان امپراطوری عادل با ۹۰ نزدیک است؟ در تاریخ ۲۴ October 2018 | 5:37 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000620000865_Test_PhotoO.jpg

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان |آغاز دوره شهید تختی نژاد در …